Şimdi Ara

Biostan anlayan arkadaşlar allah rizasi icin biyardim☺...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a. M2n mx anakartim var.Bide amd 3500+2.21 ghz 64 athlon islemcim var.Bu islemciye oc cekim dedim.Sonra kasayı resetleyince ekrana bazi yazilar geldi her pcyi kapatip acinca ekrana geliyor(pc acilirken en basta.) Sonra bazi yazilar veriyor ve en altta F1 load setup F2 contunue gibi yazilar cikiyo.her pcyi acinca oc cekip oyle kasayi aciyom allah rizasi icin bir yaridim edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biosunuzun güncel sürümünü başka bir pcden usbye yükleyip biosunuzu güncelleştirmeniz ile hatayı giderebilirsiniz.
  • Tesekkurler denicem.

• Anakartın otomatik güncelleme programını bulup indirin güncel versiyonu kendi bulup yüklesin, usb riskli iştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoname -- 25 Nisan 2018; 19:11:13 >
  • Cevabiniz icin tesekkuler yalniz hangi programi indirecegimi biliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: biyardım

Cevabiniz icin tesekkuler yalniz hangi programi indirecegimi biliyorum?
    Şimdi bir araştırma yaptım anladığım kadarıyla anakartınız için bir updater bulunmuyor, mecburen usb ile güncelleme yapacaksınız. Anakartın sitesinden uygun güncel versiyonu indirin ve flash diske atıp yükleyin. Riskli iştir onu göze alın.

Aşağıdaki konuyu okuyun.

https://osxinfo.net/konu/asus-m2n-x-plus-bios-guencelleme.207/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoname -- 29 Nisan 2018; 20:39:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.