Şimdi Ara

BioShock-XBOX360 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
0
Favori
19.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BioShock gerçekten de 2007 yılının en iyi oyunu olmaya aday. Daha ilk sahnelerinde kaliteyi anlayabiliyorsunuz. En hoşuma giden şey de, oyunun ilk dakikalarında, karşınıza çıkacak atmosfer hakkında özet bilgi verilmesi. Adamlar her ayrıntıya dikkat etmişler. 1 haftaya kadar oyuna başlamış olurum herhalde. Umarım kısa bir oyun değildir.
  • Kısa bir oyun değilmiş. İyi oyunlar arkadaşlar. (---Sağol )
  • Yalnız yine 360 sahipleri oyunu sömürdükten sonra PC sahipleri tabiki bir grup azınlık ağız tadıyla oynayacak oyunu tabii o kadar harcamadan sonra ağızlarından tat falan kaldıysa... Xbox 360 alırsam hiç şaşırmayın
  • meraba arkadaşlar oyun region free demişsiniz yani playasia dan ntsc-j versiyonunu sipariş etsem benim pal makinada çalışır değil mi?Adamlar uyumluluk listesine yazmamışlar çalışır çalışmaz diye de sonra ucuz alıcaz diye elimizde patlamasın oyun
  • Canavar gibi çalışır hocam,hiç kuşkun olmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beylik

meraba arkadaşlar oyun region free demişsiniz yani playasia dan ntsc-j versiyonunu sipariş etsem benim pal makinada çalışır değil mi?Adamlar uyumluluk listesine yazmamışlar çalışır çalışmaz diye de sonra ucuz alıcaz diye elimizde patlamasın oyun

Playasia'da oyunu satın aldığın sayfada zaten palde çalışıp çalışmayacağı yazar PAL kısmında yeşil simge varsa çalışıyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenan9593

quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Suç aslında oyunları PC'ye çıkartan Microsoft da
    Sony gibi inat edip PC'ye çıkarmasa da millet 360 almak zorunda kalsalar diye hiç kafa yormuyorlar.

Serbest piyasa diye bir şey var Ne demek oyuncuları belli bir konsola mecbur bırakmak Oyunlar bütün platformlara çıksın İsteyen istediği yerde oynasın Call of duty gibi

Çok tekelci gördüm seni

Microsoft, 3 sene boyunca Pc Xbox360 ı geçemeyecek diye sözleşmenize madde mi koydurttu

Ayrıca Pc nin en büyük destekçilerinden biri de Microsof tur

• Oyunun kısa olmamasına sevindim. Böyle güzel oyunlar kısa sürede bitirildiğinde çok fena üzüyor adamı. Darkness ve Gears of War bende büyük üzüntüye sebep olmuştu
  • quote:

Orjinalden alıntı: elderzeus

Oyunun kısa olmamasına sevindim. Böyle güzel oyunlar kısa sürede bitirildiğinde çok fena üzüyor adamı. Darkness ve Gears of War bende büyük üzüntüye sebep olmuştu

Böyle istisnai çıkan oyunlara birden çullanmamak gerek rainbow six, geow, bioshock gibi.Sonra bir daha bitirsen bile zevk vermiyor.Arada sırada açıp biraz biraz oynamak en iyisi hem o zaman uzun gelir oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

quote:

Orjinalden alıntı: Beylik

meraba arkadaşlar oyun region free demişsiniz yani playasia dan ntsc-j versiyonunu sipariş etsem benim pal makinada çalışır değil mi?Adamlar uyumluluk listesine yazmamışlar çalışır çalışmaz diye de sonra ucuz alıcaz diye elimizde patlamasın oyun

Playasia'da oyunu satın aldığın sayfada zaten palde çalışıp çalışmayacağı yazar PAL kısmında yeşil simge varsa çalışıyordur.

işte soru işareti vardı da ondan sordum neyse sağolun arkadaşlar
  • elderzeus,
    Live??? GOW'u co-op'dan 5 defa bitirmisimdir, hepsinide arkadaslarimla buyuk zevkle, bunun yanina versus'uda ekle...
    Ama Bioshock'da Livegaming destegi hic yok...ben CE'sini siparis ettim, 14cm. elde boyanmis Big Daddy here I come
  • GeOW'u da PC'de oynamaya can atıyorum şahsen. Ama daha çok var gelmesine. O zamana kadar Crysis'i ve Bioshock'u bekleyeceğiz.
  • @Pinky

Foruma uzun zamandır hiç bişey yazmıyorum,çok gereksiz bişey söylicem aslında...

Başka işin yok mu senin?Defalarca PC versiyonunun üstünlüğünden bahsetmişsin.Tamam üstündür,bi bilgim yok oyunu henüz oynamadım.İsteyen PC'sinde oynar isteyen Xbox360'ında.Laf kalabalığı yapmanın manası yok değil mi?Kusuruma bakmayın bu arada..
  • Otacon o sistem ne baba naptın sen 8800 SLI mı ben mi yanlış gördüm bir de utanmadan Q6700 yapmışın
  • Beyler bırakalım bu pc konsol tartışmasını...

Forum:BİOSHOCK
  • Oha Otacon o sistem ne öyle.Mısır'daki bi akrabadan miras mı kaldı?Yoksa hayalindeki sistem mi...
  • KURT85 ve geymer, ikiniz de haklınız. İyi oyunların başından kalkmayı becerebilirsem, sindire sindire oynuyorum. Mesela Darkness'da etrafı dolaşıp, heryeri görmek için boş boş geziniyordum. Her önüme gelenle konuşuyor ve bütün yan görevleri yapıyordum. Live olayına pek girmiyorum ama bir oyunu ölümsüzleştiren kısmı, Live kısmı oluyor aslında. Online oynamayı pek sevmiyorum ama nadiren WWII oyunlarını falan oynayabiliyorum.
  • @ Jörmeyn Yedi yüz yirmi üç - @ Lekçırır

Bu yazan sistem tabiiki hayal. Bu sistemin toplam fiyatı 15 Milyara yakın.

Ama kendi gerçek sistemim de öyle kötü değil.

Intel Core 2 Duo E6600 @2.40 GHz/1.14 V

Kingston 2x 1024 DDRII 800MHz

MSi NX8800GTS Overclock Edition

MSi SLi P6N Platinium

Crysis'de çok kasmayacağını umuyorum valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTACON -- 20 Ağustos 2007; 19:06:55 >
  • Yeni Özellikler Aldıkça Oyun dahada HARİKA Oluyor Plasmid ler nasıl yaptım 2k GAMES bu inanılmaz bir özellik. Zevk İçin Bile Kullanıyorum...
  • bu sistem crysis te anlatılanlara göre cok sağlam kasılır
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.