Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

BioShock: The Collection - Çıkış Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dreamcast83 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
18
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> BioShock: The Collection - Çıkış Videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10611 Mesaj
      13 Eylül 2016 16:28:09 Konu Sahibi
         2K Games, bugün Kuzey Amerika'da Xbox One ve PS4 için çıkış yapan BioShock: The Collection'ın çıkış videosunu paylaştı.

1080p 60fps olarak sunulan BioShock: The Collection, 15 Eylül'de Avustralya, 16 Eylül'de dünya genelinde Xbox One ve PS4 için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü ise 15 Eylül tarihinde dünya genelinde çıkış yapacak. 

PC'de BioShock, BioShock 2 ve/veya Minerva's Den DLC'sine sahipseniz remaster sürümlerine ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz ve remastered sürümler kütüphanenize eklenecek. 

Oyunun daha önceden açıklanan PC sistem gereksinimleri şu şekilde.

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1
      İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ
      Bellek: 4 GB
      Depolama: BioShock 25GB; BioShock 2 25GB; BioShock Infinite 20GB; Total for all three games 70GB
      Ekran Kartı: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 7770 / NVIDIA GeForce GTX 560
      Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device
      Diğer gereksinimler: Software installations required including DirectX and Microsoft Visual C++ 2010 & 2012 Redistributable Package

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1
      İşlemci: 3GHz Quad-Core
      Bellek: 8 GB
      Depolama: BioShock 25GB; BioShock 2 25GB; BioShock Infinite 30GB; Total for all three games 80GB
      Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
      Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device

|
      |

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      13 Eylül 2016 17:11:36
      Oyun içi videolar gelsin de belki alırım. Oyun güzel dediniz.
      |
      |

• Binbaşı
      1528 Mesaj
      13 Eylül 2016 17:26:01
      İlk oyunda o şahane müzik eşliğine Rapture şehrine girdiğiniz anı bi hatırlayın..
      Çoğunluk için Bioshock Infinite favoridir ama benim efsanem Bioshock (2007)
      BioShock The Collection alınır, seri sıfırdan oynanır ve en sonunda da odamızın en güzide yerinde sergilenir, benim düşüncem budur.
      |
      |
    • Misafir Üyelik
      148703 Mesaj
      13 Eylül 2016 17:28:11
      Bu seri çıkalı yıllar oldu. Şimdiki sürümler remaster yani iyileştirilmiş sürümlerdir. Bu yüzden oyun içi videoları bulabilirsiniz zaten. Hikaye odaklı, oynarken düşündüren, bitirdikten sonra üzerine teoriler, tezler yazılabilen, muhteşemliğin oyun hali bu seri ile hala tanışmayanlar varsa zevkleri uyuşmaları durumunda düşünmeden alabilirler. Oyun içi videolar ve üzerine yapılan yorumlar daha da yönlendirici olacaktır.
      |
      |

Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
      kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Teğmen
      173 Mesaj
      13 Eylül 2016 18:20:28
      Böyle bir seri bir daha gelmez..
      |
      |

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Eylül 2016 19:21:08
      Ya Bioshock, Bioshock 2 ve/veya Minerva's Den dlc'si derken ne demek istiyorsunuz BSC. Benim kütüphanemde zamanında triple pack olarak aldım Bioshock'u ama Minerva's Den dlcsi yok bunun içinde. Yine de Remastered üç oyun bana bedava olur mu??? Bi açıklık getirin artık
      |
      |

İ7 6700K // MSI Z170A M7 GAMING // GSKILL RIPJAWX 16 GB DDR4 2400MHZ // GIGABYTE GTX 980 Tİ XTREME EDİTİON RGB // ASUS ROG PG348Q 100hz // THERMALTAKE X31 KASA // CORSAIR BRONZE 80 750 WATT // LOGITECH G910 GAMING KLAVYE // LOGITECH G303 GAMING MOUSE // RAZER TİAMAT ELİTE 7.1 REAL // ASUS STRIX SOAR 7.1 SES KARTI // KINGSTON HYPER X SSD // WD BLACK 1TB
    • Binbaşı
      1041 Mesaj
      13 Eylül 2016 21:10:24
      Sanat mı? :) Gerçek bir sanat...
      |
      |

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      14 Eylül 2016 01:24:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

[html]<div class='bscdengelen'><div>   2K Games, bugün Kuzey Amerika'da Xbox One ve PS4 için çıkış yapan BioShock: The Collection'ın çıkış videosunu paylaştı.</div><div> </div><div style="text-align: center; "><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iRWexlrZJc4" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe> </div><div> </div><div>   <strong>1080p 60fps olarak sunulan BioShock: The Collection, 15 Eylül'de Avustralya, 16 Eylül'de dünya genelinde Xbox One ve PS4 için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü ise 15 Eylül tarihinde dünya genelinde çıkış yapacak. </strong></div><div> </div><div>   PC'de BioShock, BioShock 2 ve/veya Minerva's Den DLC'sine sahipseniz remaster sürümlerine ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz ve remastered sürümler kütüphanenize eklenecek. </div><div> </div><div>   Oyunun daha önceden açıklanan PC sistem gereksinimleri şu şekilde.</div><div> </div><div><strong>Minimum</strong></div><div><br /><strong>İşletim Sistemi:</strong> Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1<br /><strong>İşlemci:</strong> Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHZ<br /><strong>Bellek:</strong> 4 GB<br /><strong>Depolama:</strong> BioShock 25GB; BioShock 2 25GB; BioShock Infinite 20GB; Total for all three games 70GB<br /><strong>Ekran Kartı:</strong> DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 7770 / NVIDIA GeForce GTX 560<br /><strong>Ses Kartı:</strong> DirectX Compatible Sound Device<br /><strong>Diğer gereksinimler:</strong> Software installations required including DirectX and Microsoft Visual C++ 2010 & 2012 Redistributable Package</div><div> </div><div><strong>Önerilen</strong></div><div><br /><strong>İşletim Sistemi:</strong> Windows 7 Service Pack 1 64-bit. Platform Update for Windows 7 SP1 and Windows Server 2008 R2 SP1<br /><strong>İşlemci:</strong> 3GHz Quad-Core<br /><strong>Bellek:</strong> 8 GB<br /><strong>Depolama:</strong> BioShock 25GB; BioShock 2 25GB; BioShock Infinite 30GB; Total for all three games 80GB<br /><strong>Ekran Kartı:</strong> 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better<br /><strong>Ses Kartı:</strong> DirectX Compatible Sound Device</div><br/>[Kunye=6481-4]</div>[/html]

Ya Bioshock, Bioshock 2 ve/veya Minerva's Den dlc'si derken ne demek istiyorsunuz BSC. Benim kütüphanemde zamanında triple pack olarak aldım Bioshock'u ama Minerva's Den dlcsi yok bunun içinde. Yine de Remastered üç oyun bana bedava olur mu??? Bi açıklık getirin artık lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İ7 6700K // MSI Z170A M7 GAMING // GSKILL RIPJAWX 16 GB DDR4 2400MHZ // GIGABYTE GTX 980 Tİ XTREME EDİTİON RGB // ASUS ROG PG348Q 100hz // THERMALTAKE X31 KASA // CORSAIR BRONZE 80 750 WATT // LOGITECH G910 GAMING KLAVYE // LOGITECH G303 GAMING MOUSE // RAZER TİAMAT ELİTE 7.1 REAL // ASUS STRIX SOAR 7.1 SES KARTI // KINGSTON HYPER X SSD // WD BLACK 1TB

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      14 Eylül 2016 01:25:40

Ya Bioshock, Bioshock 2 ve/veya Minerva's Den dlc'si derken ne demek istiyorsunuz BSC. Benim kütüphanemde zamanında triple pack olarak aldım Bioshock'u ama Minerva's Den dlcsi yok bunun içinde. Yine de Remastered üç oyun bana bedava olur mu??? Bi açıklık getirin artık lütfen

|
      |
      Bloo. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3025 Mesaj
      14 Eylül 2016 01:37:18
      |
      |

Diken.com.tr

Gerçeklerden kaçanlara batar.
    • Binbaşı
      1128 Mesaj
      14 Eylül 2016 02:14:02
      Gerçek bir efsane.

|
      |

Die Wehrmacht
    • Çavuş
      48 Mesaj
      14 Eylül 2016 03:03:01
      quote:

Orjinalden alıntı: MassiveDeviL

Ya Bioshock, Bioshock 2 ve/veya Minerva's Den dlc'si derken ne demek istiyorsunuz BSC. Benim kütüphanemde zamanında triple pack olarak aldım Bioshock'u ama Minerva's Den dlcsi yok bunun içinde. Yine de Remastered üç oyun bana bedava olur mu??? Bi açıklık getirin artık

Kardeşim vermeleri lazım sonuçta bu oyunlar kütüphanmizde bulunuyo steam indirimli olarak triple pack satması oyunu yapan firmayla hiç bir alakası yok firma bioshock ve bioshock 2 oyunu olanlara ücretsiz ver diyosa vermek zorundalar inşallah düşüncelerimde haklı çıkarımda oyunun remaster sürümüne sahip oluruz.

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      14 Eylül 2016 06:28:37

Aynen hacım umarım öyle olur. Çünkü 1 ve 2. Oyun olanlara diyor ama kafamı karıştıran ve/veya minevra's den dlcsine sahip olanlar ibaresi.? Şimdi olurda ni dlc yüzünden alamazsak çok üzülürüm. Çünkü Remastered olarak tekrar oynamayı gerçekten çok istiyorum

|
      |
      dreamcast83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      62 Mesaj
      14 Eylül 2016 12:44:19

Oyunun steam sayfasında pc yükseltmeleri için aynen böyle yazmışlar
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      14 Eylül 2016 14:53:27
      quote:

Aynen hacım umarım öyle olur. Çünkü 1 ve 2. Oyun olanlara diyor ama kafamı karıştıran ve/veya minevra's den dlcsine sahip olanlar ibaresi.? Şimdi olurda ni dlc yüzünden alamazsak çok üzülürüm. Çünkü Remastered olarak tekrar oynamayı gerçekten çok istiyorum

İnşallah dlc yüzünden remastered oyunundan olmayız yarın göreceğiz upgrade gelcekmi benimde kafamı bulandıran ve/veya diyor eğer sadece ve olarak yazsaydı en azından emim olurduk oyunun 1 ve 2 si bide minerva's dlc si olcak diye umarım hevesimizi kursağımızda bırakmazlar.
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      14 Eylül 2016 15:03:51
      Anladığım kadarı ile bunlar minerva's dlc sininde remastered olacağını söylüyo yani illa 1 ve 2 ve dlc olcak şartı koymuyo eğer böyleyse kesin upgrade gelir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      801 Mesaj
      14 Eylül 2016 22:17:23
      Efsane seri. Unreal Engine 4 ve DX12 ile yeni oyun çıkarsalar keşke.
      |
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      16 Eylül 2016 15:39:31
      Bende triple pack almıştım. Minerva's Den DLC yoktu ama remasteredler Steam kütüphaneme eklenmiş kontrol etsin tekrar oynayacaklar.
      |
      |

ASUS P8Z68-V LX Z68 LGA1155 DDR3 2200 Sata 3 USB 3 | INTEL Core i5-2500K | Sunbeam Core-Contact Freezer Soğutucu | CORSAIR Vengeance 8 GB Dual (2x4GB) DDR3-1600MHz | Sapphire ATI HD6850 1GB DDR5 | CORSAIR Force 3 2.5" 120GB Sata 3 SSD | Western Digital Caviar Green 2TB Sata 3 | Thermaltake Armor+ Mx | Thermaltake ToughPower 500W | SAMSUNG DVD Yazıcı 22X Sata | 24" ACER P243WABIDR 2ms Pivot DVI HDMI Siyah Lcd Monitör |
    • Çavuş
      48 Mesaj
      17 Eylül 2016 00:20:14
      quote:

Kardeş gelmiş remaster sürümler.
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.