Şimdi Ara

BioNTech 3. doz aşılama ne zaman? Üçüncü doz randevuları açıldı mı? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
1
Favori
10.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gene laf çevirmişsin. Senin nelere laf ettiğini sen de biliyorsun. :)

Her şeye hep işine geldiği gibi yorum yapmayı bırakabilirsin bence :)

• AB ulkeleri artik 3 doz asi olmayanlardan yani 2 doz asi olanlardan arti olarak PCR Testi istiyor. Son Asinin uzerinden 9 ay gecmisse asili saymiyorlar. Yeni asilarin uzerindende 6 ay gecmekesi gerekir. O 6 ay dolmadanda asi tazeleme suresi yasalarla 3 aya indirilmeye calisilacak. Avrupadaki 2G kiralina gore Omikrona karsi bagisik kabul edilmek icin 3 doz asilanmis olmaniz gerekiyor, 2 doz kurtarmiyor artik.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Heheh TV'deki bilimcileri politikacıları dinleyerek 2 doz aşı olanlar düşünceli :) Onca söyledik, aşı olmanız hiçbirşeyi deiştirmeyecek, olsa olsa sağlığınızı bozacak dedik. Dimyatta şeref ararken evdeki bulgurdan olmasalar, sağlıklarını yitirmeseler bari.

Düşünsene 2 doz aşı oluyorsun 6 ay sonra hiç aşı olmamış sayılıyorsun :) Bir fıkra vardı. Havuç döndü dolaştı sonra o havuç ne oldu diye, onu anımsadım şimdi. 2 doz aşı ne oldu şimdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktor Cenk D kullanıcısına yanıt

küçük atta civcivlerde yesin... Brezilya'da adamın teki 3 aşı markasından 6 defa aşılanmış... bekleme süresinide beklemeden... bir sıkıntısı olmamış... tespit edemedikleri kaç kişi var kimbilir...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Gece gece iyi güldürdünüz :) Ben aşı karşıtı deilim isteyen istediği ölçüde aşı olsun karışmam :) Ölenler kendilerine bakmadığı için ya da süresi dolduğu için ölür. Kendinize iyi bakın :)

Yavaş ve kötü bir ölüm mü?

Hayal dünyanı seveyim  

TV izlemeyi acilen bırakmalısın.

Bu arada ben aşısız olarak covid geçirdim.

Ateş 2 gün, sırt ağrısı 4 gün sürdü, bitti gitti.

68 yaşındaki annem de aşısız olarak aynı sürede geçirdi.

Yavaş ölümü biz değil SİZ yaşıyorsunuz.

Biz gelecekte bir gün illa ki öleceğiz, ama siz KORKUDAN HER GÜN ÖLÜYORSUNUZ YAVAŞ YAVAŞ  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.ntv.com.tr
    İngiltere'den 3. doz aşı açıklaması: Yüzde 90 oranında koruyor
    https://www.ntv.com.tr/saglik/ingiltereden-3-doz-asi-aciklamasi-yuzde-90-oraninda-koruyor,PsQA6K-S-EW61F5jZoWE4g
  • Windows95 kullanıcısına yanıt

hayaldi gerçek oldu... ölenlerin nasıl öldüğünü hemşirelere sor öğren... ağır geçirip atlatanlarda anlatıyor... ördüklerini, yaşadıklarını... zatüreye benzer ama daha şiddetli... akciğerlerinde sıvı birikmesiyle boğulup ölen hasta yalan mı söyler... tam iyileşti derken ölenler oldu...

Algın bir tuhaf  

Ben farklı bir şey söylemiyorum ki.

Gripten ölen zaten milyonlarca kişi vardı.

Zatüreden ölen de.

Covid-19'dan ölen de tabi ki olacak.

Nüfusu 8 milyara dayanan dünyada 4 milyon veya 10-20 milyon insanın ölmesi HİÇ BİR ŞEY'dir.

Bölye bir hasalığa "pandemi" denmez.

Hele ki böyle bir şey için ekonomileri durma noktasına getirmek, kıtlık ve kaos için kasıtlı olarak zemin hazırlamaktır. (Ki zemini hazırlanan kıtlık yavaş yavaş pahalılığa ve kaosa sebep olmaya başladı bile)

Önünüze atılan oyuncakla oyalanmayı bırakıp kafanızı kaldırarak biraz gidişata bakın.

Örneğin:

"Neden otomotiv sektöründe çip krizi var da cep telefonu sektöründe kriz yok" diye düşündün mü mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 9 Ocak 2022; 17:29:0 >

asıl sende algı sorunu var cep telefonlarınıda etkiliyor... sadece onlar kendi çiplerini üretiyor yada ürettiriyor... + aşısızlarda ölen sayısıdfa artacak...

Yok arkadaş senden ümidi kestim.

Eğitilemezsin..

Öğretilemezsin..

Televizyondan duyduklarını tekrarlayan kafes kuşlarından farksızsın.

O kadar izah ettim, yine de zihinde en ufak bir kıvılcım çakmadı..

Teyp gibi, sürekli kayıttan çalıyorsun hep aynı teraneleri.

Hadi selametle..  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 9 Ocak 2022; 17:34:39 >

dedi ak-trolliçe hoşt... aşı karşıtı mallara ---...

İmamoğlunun bir uygulamasını eleştirdiğimde de aynısını demiştin. Benim yıllarca burada ak trollerle çatır çatır kavga etmiş bir muhalif olduğumu bilmeden.

İşte sen ve senin gibilerin temel problemi bu.

Her şeyi bildiğinizi sanıyorsunuz ve kendi bulunduğunuz saftaki en ufak bir yanlışı bile sorgulamaktan (hatta görmekten) acizsiniz.

Konu ister covid ister siyaset olsun fark etmez.

Her konuda takım tutar gibi bir tarafı tutup, ona gelecek en ufak bir eleştiride veya sorgulamada saldırganlaşan bir canlı türüsünüz.

Kendinizin o şeyi sorgulamanız ise zaten söz konusu bile değil.

"Koşulsuz biat" denir buna. (Zaten biatın koşullusu olmaz)

Ama bence basbayağı yobazlık.

Bilim yobazlığı, siyasi yobazlık, ya da konu her ne ise onun yobazlığı.

Körsünüz kör!

Fanatiksiniz, hem de en azılısından.

muhalif kılığında trollsün truva atı yada... aşı karşıtlığı yapanların tek amacı dünya nüfusunu düşürmek... sizin amacınız bu andan faydalanıp cebi doldurmak...

İlüminatinin de dolapdere gençlik kolları başkanıyım  

yav he he illuminati denen örgüt 300 yıldır ölü ki... akp gençlik kollarında anlatmadılar mı?...

• 3. dozu oldum. Sağlığım yerinde.😄

• ilk 2 aşıyı biontech yaptıranın, üçüncüyü sinovac yaptırmasına ne dersiniz ?..

yada en iyisi üçüncü de yine biontech mi olsun ?..

ayrıca, kronik hastalıkları olanlar için aşının farkı var mı ?..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.