Şimdi Ara

Biniciyim diyip sonraki gün aldığı arabayı ilana koyan tipler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İsterse yanımda ilan açsın banane

• 2017 yılında sıfır araba alırken nissan almera aracımı 25 e ilan koyup 24 e felan verecektim gelen hep ölü fiyat veriyor vs bir gün bir adam geldi çok istedi 22 diye diretti satmadım sıfır araç alırken en sonunda bayii aracılığı ile bir galeriye 23,500TL ye verdim 1 hafta sonra adam gitmiş 27 bine oradan almış benim arabayı

İnsanlar çok garip bize öpülmezler ele gider s...

Sen arabanın hak ettiğini aldıysan kimin ne yaptığı umrumda olmasın olmasın. Al satçılar ve devletinde vergide yükselmeye gitmesi piyasayı çok fazla etkiledi ve bozdu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 ay 112'ye satılmayan aracı 130'a satamayacaktır haliyle. Bakımları da gelmiş diyorsunuz. Siz sattığınız rakamdan memnun iseniz gerisini boşverin. İsterse 200'e ilana koysun.

İşin ilginç tarafı aracı sattıktan sonra sattığınız araç ilanlarına bakmanız bence.

• Bu olay artık serbest piyasa değil . Herkes bir şekilde bu sarmala ayak uyduruyor . 2-3 milyon parası olan bayiden araba stokluyor .

2 parası olan 3 de kredi çekip al sata soyunuyor . Olaylar al satçılar arasında paslaşmaya döndü .

Şu an 0 arabalarla 2. El arabalar arasındaki fiyatları inceyelenler ve yakın zamanda araba satmış kişiler dediğimi anlayacaktır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • siz paranızı aldınızmı kendi rızanız ile aracı sattınız..

satılan aracı takip edip fiyat araştırmak nasıl bir durumdur hiç anlayamadım..

alanın neci kimci araçla ne yaptığı o dakika beni zerre bağlamaz ve hak hukuk vs çok saçma

adama ne diyeceksiniz bana yalan söyledinmi,oda şimdi satmak zorunda kaldım der vs belkide doğru bilemiyorum

lakin bunlara gerek yok.

bunları aşın bence.

onlarca araba sattım hiç bu gibi durumların içinde olmadım bu kadar.

• Arkadaşlar iyi niyetle davranip, biniciye gidecekse daha az fiyata bile verirdim. Maksat milletin isi gorulsun diye gorusunu aciklamis. Burda alan kişinin, ticaret yapilan adamin yalanci olmasi durumundan sikayet etmis. Etik mi? Tabii ki degil. Aşın bunlari vs lik bir durum yok yani. Adamin kapisini calip arabayi geri isteyecek durumu yok tabii. Kimseye guvenilmiyor iyilik yapmaya gelmiyor demis. Haksiz da değil... Ondan sonra sosyal medyada durust satıcı görünce vay sizden kaldi mi vs diye yorum yapiyorsunuz... İnsanlara boyle davraninca durust satici da kalmıyor işte... Vu sefer satan satıcı da iplemiyor artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Arkadaşlar iyi niyetle davranip, biniciye gidecekse daha az fiyata bile verirdim. Maksat milletin isi gorulsun diye gorusunu aciklamis. Burda alan kişinin, ticaret yapilan adamin yalanci olmasi durumundan sikayet etmis. Etik mi? Tabii ki degil. Aşın bunlari vs lik bir durum yok yani. Adamin kapisini calip arabayi geri isteyecek durumu yok tabii. Kimseye guvenilmiyor iyilik yapmaya gelmiyor demis. Haksiz da değil... Ondan sonra sosyal medyada durust satıcı görünce vay sizden kaldi mi vs diye yorum yapiyorsunuz... İnsanlara boyle davraninca durust satici da kalmıyor işte... Vu sefer satan satıcı da iplemiyor artık...

iyide binici diye ekstra indirim yapmamış ki.

ayrıca satılan kişinin ne işle uğraştığı bize ne, paramızı aldıktan sonra isterse aracı ateşe versin..

doğru söyleyip söylemediği kendi sorunu.

etik mi derken toplumda dürüstlük kavramı işin içinde para olunca malesef bitiyor

telefon satanlar hep 15 lira karla satarlar mesela..

• Her ne konuda olursa olsun yalan söylemek ayıptır

• Valla bende araba satarken binicem diyipte alsatçı olduğunu anladığım tipler arıyordu. Benim için farketmez binicide galericide aynı parayı verecek. Ben paramı aldıktan sonra ertesi gün ilana koysa ne olur satabiliyorsa helal olsun derim

• Sattıktan sonra ilanlara bakmayın moral bozar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşim hamile hastaneye gidip gelmek için araba lazım oluyo o yuzden araç alıyoruz diyen de çok

yalan yuva yapmış bizim milletimize duygu sömürüsü gırla

• Birkaç bin için bu kadar yalan söyleyen insanların normal hayatlarında her türlü sahtekarlığı yapabileceğini düşünüyorum. Dürüst olmamayı normal kabul eden arkadaşlar da varmış, onlara da tavsiyem dürüstlük paranızdan daha kıymetlidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zamanında 63 e kaçırdığım arabayı hemen ertesi gün 76 bine ilanda görünce şaşkına ve üzüntüye kapıldım. O arabaya çok ihtiyacim vardı bir aile ve binici olarak.

• Piyasa serbest piyasa. Bir aracı sizden alanın niye aldığı niye sattığı ne zaman sattığı ne kadar istediği gibi şeyleri düşünmek yersiz.

• Yalancı, duzenbaz, olmayan şeyleri kullanarak duygu sömürüsü yapan, stokçu, fırsatçı, karaborsacı

Balık baştan kokar. Yanına bir de hırsız ve ihaleciyi ekleyin kim olduğu belli

• Aracimi gecen hafta 109 a verdim. Simdi 129 a ilanda. Galeri satiyor. Benim anlamadigim benim satamadigim fiyata millet nasil gerizekalı gibi galerilerden gidip araba aliyor.

• antrepocu A kullanıcısına yanıt

o kadar çok keriz var ki sadece bize denk gelmiyor galiba

örnek vereyim 2006 model vespa lx150 motoru 28 bin tl ye itelediler bizim bi tanıdığa

15 yaşında eski sistem bi motor

• bak bu tipler işte orjinal teypi orjinal avandalığı orjinal jantları söküp yerine dandik dundik zırvalar takan tipler aynı zamanda... bu parçalardanda 5 6 bin gelir ediyor satarkende ustene 3 4 koyuyor tek satıştan 10 bin kar elde ediyor.

• Hocam, galericinin 130'a koyduğu araç neydi? Şu an 230 olmuştur heralde:)

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar kadar insanlarin o günki ruh halleri de cok onemlidir alış-satiş icin.

Davranışsal ekonomi ve psikoloji baslibasina bir bilimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.