Şimdi Ara

Binance TR'den Binance Global'e Transfer hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Fintechler (Papara) yasaklandıktan sonra binance global'e para yatırmanın bir yolu kalmadı. Biz Binance TR'ye örnek veriyorum ziraat bankası ile para yatırsak ve oradan Binance Global'e transfer yapsak. Binance Global'de işimiz bittiğinde de geri Binance TR'ye yollasak ve yine ziraat ile ödeme alsak olmuyor mu?

• tr binance'e try yatırıp onunla transferine izin verilen (mesela usdt, btc, eth, trx gibi) coin alıp komisyonsuz transfer edebilirsin. yine aynı şekilde binance globalden trbinance'a transfer mümkün. try ye çevirme işlemlerini trbinance'da yapman gerekiyor.

• Arkadaşlar binance türkiye hesabından dolar para çekeliyor muyuz yoksa tl ye çevirmek zorunda mıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRX transfer ücreti sadece 1TRX. TR den Globale TRX yaparak atmak en mantıklısı.

• Papara iptal mi oldu? uygulama üzerinde hala papara ile çekim veya yatırım görünüyor aslında?

• KUSH-HAZE kullanıcısına yanıt

30 Nisan tarihi son denildi, Kripto borsalarına para yatırma/çekme işlemi için. bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antor

TRX transfer ücreti sadece 1TRX. TR den Globale TRX yaparak atmak en mantıklısı.

hocam trbinance ve global arası transfer komisyonsuz olması gerekiyor. trx için durum nedir bakmadım bilmiyorum ama binance global'e özel transfer sekmesi var ve usdt olarak komisyonsuz transfer oluyor diye biliyorum.

• DeepStorm kullanıcısına yanıt

globalden tr ye komisyonsuz. tersi öyle değil diye biliyorum.

• Binance global den BinanceTR ye para göndermek için CÜZDAN/TRANSFER diyip alıcı BİNANCETR seçiyordum ama şuan BİNANCETR seçeceğiz görünmüyor. İki hesaptanda çıkış giriş yaptım ama yine yok? Neden yapar acaba

Binance TR'den Binance Global'e Transfer hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.