Şimdi Ara

Binamda altyapı yok direkten internet çekmek için ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben yeni binaya taşınıyorum.Şehrin merkezi olmasına rağmen altyapı yokmuş.Çevremdeki bütün binalar tahta direklerden evlere çekmişler interneti o direkte de tek boşluk varmış ama arızalıymış ve yapamayacaklarını söylüyorlar.Bunun için nereye başvurabilirim veya ne yapmalıyım ? o arızalı yeri tamir etseler oradan biz de evimize çekebileceğiz ama maalesef şuan internetsiz kaldık.(Bir de direkteki boşluklara da port mu denmekte )

• Bina müstekil mi apartman mı? Telekom'a git sizden hizmet alacağım falan filan durumu anlat bakalım bir faydası oluyor mu?

• müstakil bina ve maalesef yardımcı olmuyorlar.Direkten çekmek istedik çevremizdeki binalar öyle yapmış.Bizim kablolunun giriş yapacağı yer arızaymış başka yer yokmuş dediler bıraktılar.Orayı tamir ettirebilmek için ne yapmalıyız nereye başvurmalıyız onu bilemiyoruz.

• aley.. A kullanıcısına yanıt

Telekom'a gidip dilekçe ver. Şikayet varda da benzer şikayetler var. Bakarsın şansına değiştirirler.

• verdim maalesef ilgilenmediler.

• bakır altyapı ise kolay kolay ilgilenmezler ellerinde bakır kablo olmayabilir

Önal, “Fiber alanında son derece yüksek bir motivasyon ve özveri ile yatırımlarımıza devam ediyoruz. Fiber abone sayımız 2023’ün ilk yarısında 12,2 milyona ulaşırken, FTTC (Saha Dolabına Kadar çakma Fiber) abone sayımız 8,4 milyon, FTTH/B (Eve / Binaya Kadar Fiber) abone sayımız ise 3,8 milyona yükseldi. Sabit genişbant tabanında fiber abone payı yüzde 81,9’a yükseldi.

bu hızla 2071'e fibere kavuşuruz

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Ben zaten altyapıdan vazgeçtim artık o hayal ama kablo çekeceğimiz direkteki çıkışı tamir etmeleri lazım onu bile yapmıyorlar.

• hangi firmadan internet almaya çalıştınız, Türk Telekom mu yoksa başka firma mı ?

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt
    saha dolabına kadar çakma değil saha dolabına kadar gerçek fiber ordan eve çakma aslında 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.