Şimdi Ara

Binali Yıldırım'ın serveti Koç ve Sabancı'yı geride bıraktı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
17.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
322 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı basında çok güven veriyordu zaten. At yalanı inanan çok olur.

• Sorun yok günü geldiğinde hepsine el konulacak, bu ülke vatandaşının parasını yine bu ülkeye gelecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 24 Milyar dolar biraz uçuk bir rakam.Bana pek inandırıcı gelmedi.Bir kaç sıfır atılması gerek.

• bir yüzük bir hırka

• Yav arkadaş her gördüğünüze duyduğunuza ne diye sazan gibi atlarsınız siz? İktidar iktidar değil, muhalefet desen ondan aşağı kalır yanı yok Allah ım kurtar beni şu ülkeden ya

• Şahsı nin arsen lupinledigi icin min o 26 nin yanina bir sifir koyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bunda inananlar için ibret vardır.

Allah olmasa bu vasıf ile bu servet sahibi olunamaz , olunsa da halk adamı harcar.

Ona hırsız diyorlar o bizim geleceğimizi-ümitlerimizi çaldı.

• bide bu sadece hollandadaki serveti diğer ülkeleri hesaplayın :)

• hollandadaki haberin linki var mı?

• Bu ülkede akp sorunu yoktur enaki ağzı açık ayran delisi cahil kitle sorunu vardır. Akp gidince sorun biter sananlar hayır bu ülkedeki cahillik bitmeden akp gider mkp gelir bu kitle kendini somurtecek birini bulur kim bilir o kişi ilerde ben olurum sen olursun ama kim olursa olsun zerre üzülmez çaldıklarına ben şahsen üzülmem :)

• Yakışır... Sen bize bakma binali baba...

• Geçer tabi. Euro 2020'nin en yüksek maaş alan 4.hocası da bizden. Hamdolsun çok zengin ülkeyiz 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 18 Haziran 2021; 1:11:11 >
  • yanlız zaten yıldırım ailesi zengin herşeyi siyasetten kazanmış gibi bir algı oluşturulmaya çalışılmış tabi illaki etkisi vardırda dediğim gibi zaten çok zengin ailelerdi

• Kardeeeeeşim, sosyal medyada her gördüğünüze inanmayın diyen güzel kitle. Sözüm size...

Bu tip bir olay chp tarafından biri için gündeme getirilseydi, eminim şimdi neler neler konuşuyordunuz. Ne başlıklar açmıştınız....

Erdemli, iyi insan olabilmek çok önemli.

• Memur maaşı ile böyle servetler , gemiler normal , uyumaya devam edelim.

Bunlarda bize erdemlilikten dem vurmaya devam etsin.

• Bu adam bu ülkede başbakanlık yaptı.

İnanamıyorum gerçekten.

• Nasıl kazandığını kendi açıklamıştı aslında. ÇÜNKÜ ÇALDILAR  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 18 Haziran 2021; 9:25:45 >
  • Yalan haber arkadaşlar serveti 26 milyar değil 22 milyarmış, dağılabiliriz.

koyun gibi inanıyoz biz de her habere yav.

halkın adamı mazlumun dostu Binary Yıldırım'dan da özür diliyoruz, büyük iftira atılmış kendisine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

Sözde dindar hukumetler yer yer yer , ardından sol hükümet gelir yemezler yemezler , küçük birşey de dindar muhalefet zıplar yiyorlar der, sonra o hükümeti indirip yeniden dinci adamları getirirler. Sonra geriye bakıldığında yahu buna iftira ettik ama 3.bir evi bile yok denir ama is isten gecmistir.

Ecevit gibi mesela.

Onu diyenlerde bizdik. O donemlerde mhpliydik ülkücüydük. Bizde yemedik ama kullanılmıştık.

(Erbakan hariç. Başta Milli görüştü asacağız kesecegiz şeriat getirecegiz demese Turkiyeye çokta yararı olurdu)

Ecevit gibi bir beyefendiye bunu derken UTANMADINIZ mı peki?

Ayıp değil mi bu itirafınız?!

Yazıklar olsun sizin gibi insanlara diyorum ben de şimdi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.