Şimdi Ara

BİN TL NİN AYLI FAİZİ NE KADAR OLUR BİLGİSİ OLAN VARMI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
27.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence bu faiz haram değil çünkü adam senin paranı alıyo işliyo bunu kiraya verdiğimiz ev gibi düşünün o zaman kirada haram
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr._Frodo

akp mevduat faizi olayını bilinçli olarak bitirdi. (dinsel sebeplerle) Bundan dolayı paranız varsa Altına yatırım yapın derim.

dinsel sebepten değildir o mr fordo kendi ceplerini doldurmak içindir
  • faiz haramdır diyen arkadaşlar bankaya faize koysunlar haram olan faizi bana versinler günahı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: labrance

faiz haramdır diyen arkadaşlar bankaya faize koysunlar haram olan faizi bana versinler günahı bana

bunun günahı kime yazar diye zekeriya hocaya bi sormak lazım.
  • faiz oyle kitap kagit ustundeki gibi olmuyor aylik ya da yillik oldugu zaman degisiyor. anaparanin miktarina da bagli. 3-5 lira anca verir 1 ayda 1000 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z-DGİ

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Arkadaş haram mı değil mi diye sormamış dikkat ettiysen.Herkesin kendi inancı kimseyi ilgilendirmez isterse tamamen faizle hayatını geçindirir...Lütfen bir kere de şu faiz konularında haram-helal tartışması çıkarmayın ya.

Sormasına gerek yok, dinimizde faiz KESİNLİKLE haramdır o kadar...

SANANE ARKADAŞIM ADAM BELKİ MÜSLÜMAN DEĞİL VEYA ALLAH'A İNANMIYOR!!!!!İNANSA DA İNANMASA DA KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ HARAM OLSUN VEYA OLMASIN HERKESİN GÜNAHI SEVABI KENDİNE!!

Ne çok biliyosunuz ya!

• 6-10 tl arası veririr...
  • merhaba arkadaşlar konu açamadığımdan dolayı buradan devam etmek istedim hatam olduysa affola..

90,000 tl nin aylık getirisi ne kadardır arkadaşlar ve en iyi getiri veren banka hangisidir.fazla zamanım olmadığı için soruyorum..

bu konuda gerçekten bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim..teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.