Şimdi Ara

BİMERE ŞİKAYET EDİLMEK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
4
Favori
30.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nude yok,sadece sözlü kendi sahsina yönelik
    kara(?) bir mizah yaptım,2-3 kere.
    video,ses ya da sözlü olarak bir yerlere götürme eylemi olmadı.
    işleme koyulmaması lazım zaten,işleme koyulursa çok büyük sıkıntı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim bişe çıkmaz merak etme

• son up olsun

• olmaz bişe stres yapma bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FEC8BB1EA

elim ayağım titriyor,ben kimseye zararı olmayan birisiyim.
    resim,fotograf atmadim.
    ironi amaçlı kendi sahsina yonelik cinsel bir şakaydı,random attım sonra.
    öncesindede yazmıştım fakat bilmiyordum elim ayağım titriyor,çok çok kötüyüm.
    inanın ben o istismarcılardan değilim,kizlarla iletisimim bile olmaz.
    Korkma lan bi şey olmaz bebe. Yerim senini şey olmaz. Safi rüzgâr yapmışdiğer bebe. Korkmayın bu kadar ben arada tayyipemention atıp sövüyorum 30 kere sövmüşümdür daha sadece bi tane tebligat geldi. İki seneye kaçmak zorunda kalacak katil zaten üzülme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avukatları olup ya da savcılıktan özel olarak şikayette bulunmazsa adına dava kişisel dava açmazsa, bimer cimer ya da siber'e gönderilen şikayetleri emniyet kişisel durumlar olduğu için fazla kaale almıyorlar gibi diyeyim çok ufak ilgilenirler durumu kapatıyorlar hemen çünkü ülke de fetö cart curt bir Dünya ilgilenilmesi gereken davalar sorunlar olduğu için bunlara zaman ayıramıyorlar ama Atatürk 'e hakaret ve seçilmiş liderlere cumhurbaşkanı 'na bakanlara falan hakaret ederse bununla ilgileniyorlar, acımıyorlar da.
  • Bu kadar korktuğun gösre kötü bir şey yazmışsın dostum. Ne yazdığını soruyorum onu bile söylemeye korkuyorsun. Burada yazmaya çekiniyorsan özel mesaj olarak bana yazdığın şeyi söyle ben sana yardımcı olmaya çalışayım.

• kız internetten bulduğu bir fotoğrafı sana atmış olabilir. hiç düşündün mü bunu?

• Çocuğu korkutmayın. Bir şey olmaz.

• Yazık en az 10 sene icerdesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defias kullanıcısına yanıt
    konuyu iyi okuyun,yazıyor orada.

• Ya birader amma tatava yaptin
    Korkma birsey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya iyi bak yazıyor dediğin şeyi sonradan eklemişsin Sürekli orayı mı takip edeyim yardım etmek adına birşeyler yapmak istiyorum tavrına bak kardeşim ben 35 yaşında adamım senin yaşına korkuna üzüldüğüm için yardımcı olmak istedim ama işte yanıldığım oluyor bazen .
  • Defias kullanıcısına yanıt
    bir şey çıkar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sallagitsindostum

Boş konuşmayın. İnstagram ya da Twitter hesabında açık adresiniz gerçek adınız kimlik bilgileriniz yoksa eğer terör suçu hariç kimse sizi iplemez. Ama karşı taraf gerçek kimliğinizi biliyorsa savcılık araştırma bile yapmadan verilen kimlik ya da adres bilgisinden şahsa ulaşır o zaman prosedür işler yaş küçükse avukat eşliğinde ifade alınır mahkeme aşamasında da 18 yaşından küçük olana böyle bir ilk suçta ceza verilirse sadece hagb uygulanır. Yani ceza alırsın sabıkana işlemez ve 3 yıl denetime tabi olursun.
    Karsi taraf gercek kimligi biliyorsa bile nasil ispatlayacak ip adresi verimediginden bir sey olmaz eger hesabiniza bilgilerinizi girmediyseniz.

• Ya belki önceden yapilan ihbarin ssni atti .E-Devlete gir bak bakalim adina yapilmiş şikayyet varmi e devlet şifreni bilmiyosan pttye git veya banka kartin varmi yokdur heralde yaşim küçük diyorsun

• cmfalper kullanıcısına yanıt
    hesabımda herhangi bir telefon numarası bilgisi yok,kafadan salladığım mail hesabı var.
    ailesi bir şey yapar mı diye korkuyorum,söyledi ebeveynlerin haberi var diye fakat korkutadabilir.
    kesinlikle cinsel taciz yapacak,tecavüzcü alçaklardan değilim,zaten bana bu damga vurulduğu ve tarafıma ceza yansıyacak diye korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Sizin mahkemeye verdiğiniz eleman ne oldu hocam?

Alıntıları Göster
    55 yaşında adam çıktı ifadesinde suçu reddenmiş bende şikayetimin devam ettiğini bildirdim karakola süreç devam ediyor
  • Allah kurtarsın kardeş

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.