Şimdi Ara

BİMERE ŞİKAYET EDİLMEK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
4
Favori
30.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adamı nasıl buldular peki? gerçek ismi var mıydı hesabında yoksa ip mi buldular?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 30 Ağustos 2019; 12:22:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazdığını düzgünce at özelden bir şey çıkıp çıkmayacağını söyleyeyim sana.
  • Bağlı olduğun internet nerenin? Kimin adına kayıtlı? Ve bu interneti kaç kişi kullanıyor?
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    bize ait.
    bu kadar ilerler mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: air raid siren

adamı nasıl buldular peki? gerçek ismi var mıydı hesabında yoksa ip mi buldular?
    Avukatım direkt savcılığa dilekçeyle başvurdu savcılık DH den talep etmiştir DH de giriş ip bilgilerini savcılığa iletmiştir. Savcılıkta o ip adresini servis sağlayıcıya iletip mesajın atıldığı saat dakikada o ip adresini kime tahsis edildiğini bildirmiştir. Gerisi de çorap söküğü gibi geliyor zaten kişi bulunuyor karakola ifadeye davet ediliyor tabi normal olarak suçlamayı red ediyor sonrasında şikayette bulunanı karakola çağırıp kişinin verdiği ifadeyi okutup şikayetinin devam edip etmediğini soruyorlar. Ben şikayetimin devam ettiğini söyledim süreç yavaş ilerliyor ama ilerliyor ne kadar uzun sürerse sürsün peşini de asla bırakmayacağım. Herkes bu şekilde şikayetinin arkasında olursa klavyeyi önüne alıp milletin anasına babasına kızına söven bu zorbalar internet ortamından o kadar hızlı temizlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FEC8BB1EA

bize ait.
    bu kadar ilerler mi ?
    Bize ait derken, internet kimin adına kayıtlı? Bu internet hattını bağlanan kaç kişi var? Twitterdan yazdıysan twittera üye olurken ismini belli edecek bir şey girdin mi? Yaş olur, eposta adresi olur. Okuduğun okul olur.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    instagram.
    hic bir kendime ait bir seyler girmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Bize ait derken, internet kimin adına kayıtlı? Bu internet hattını bağlanan kaç kişi var? Twitterdan yazdıysan twittera üye olurken ismini belli edecek bir şey girdin mi? Yaş olur, eposta adresi olur. Okuduğun okul olur.

Alıntıları Göster
    Hocam o is oyle islemiyor, isin sonunda illa ki senin yazdigin anlasilir muallakta kalmaz, hic girmesin o toplara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    sonuc ne olur

• quote:

sonuc ne olur
    En buyuk ve bana gore olacak tek sorun ailenin bilmesi ve bu islerle ugrastirilmasi oradan oraya kosturulmasi olur. Evde zindan hayati baslayabilir

• MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    boyle bir ihtimal yuksek mi

• Ula bu cocukta sırf konu tuttu diye işi goygoya baglamadiysa neyim

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Zaaaa

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    goygoy değil,olay aileme,tebligata kadar giderse
    eğitim hayatım,geleceğim yanar
    bu tür konularda çok hassasım,dünden beri anksiyetem başladı zaten vardı,durumu düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bu forumdan biri beni bimer'e şikayet etmişti. Siyasi bir konuda eleştiri yapmıştım diye.
    Savcılığa gittim falan. Şu an duruşmayı bekliyorum.

Beni şikayet eden kişi öldü bu arada. Şaka değil gerçekten öldü.
    Beddua etmiştim baya.
    Ben ünideyken mahkeme kağıdını annemlerin kapısına postacı bırakmış. Çok korkmuşlardı, annem ağlamıştı bile.
    Yani açıkçası o şahsın ölümüne gram üzülmedim.

Merak eden olursa da dava sonucu en fazla hagb olur. Sicilim temiz ve çok da suç teşkil eden bir söz değildi.

Uzun zaman sonraki güncelleme: Malumun avukatı duruşmaya bile gelmedi. Efsane bir savunma yaptım. Ama hakimde benim lehime karar verecek yürek yoktu tabii. HAGB aldım.
    Olum, milleti internette sikayet etmeye benzemiyor. Yaptigi yorumlari hatirliyorum ulke gundemi bolumunde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

goygoy değil,olay aileme,tebligata kadar giderse
    eğitim hayatım,geleceğim yanar
    bu tür konularda çok hassasım,dünden beri anksiyetem başladı zaten vardı,durumu düşünün
    Ya birader bak konuyu bastan sona okudum herkes bir yol gostermis genel olarak birsey olmaz demis zaten
    Ama sen hala israrla herkese birsey olurmu iş uzarmi bilmem şöyle olurmu ne hala konuyu uzatiyorsun

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    benim iş ne olur?

• Maganda kurşunuyla bir çocuğu vurup 1 hafta komaya sokan (1 hafta sonunda kurtuldu çok şükür) karaktersiz adama sadece 5000 lira para cezası kestiler. Bu ülkede adalet yok canını sıkma.
  • egm üstünde durur mu bu şikayetin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Olum, milleti internette sikayet etmeye benzemiyor. Yaptigi yorumlari hatirliyorum ulke gundemi bolumunde.

Alıntıları Göster
    kim hocam, ne demek istediğinizi anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.