Şimdi Ara

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
51.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya hakkaten devamlı hediye çeki verip duruolar.. kampanya kampanya olmaktan çıktı hani..
  • YARIN DELL 19" LCD 199$+KDV 6TAKSİT... ALCAK OLANLAR KAÇIRMASN.. 343YTLYE 19" LCD SIFIR İŞTE..!!!!! kedi olalı bi kuş tutmayı başardı gene bu bimeks =D=D yaırn saldırılınır bu lcdye kesin.. allahtan lcdim var =))
  • Evet yarınki kampanya güzel olmuş. Lcd alacaklar için güzel bir fırsat. Hem verdikleri fiyat(259$) da gerçek fiyat. Abartma yok yani fiyatta. Bu kampanya dahilinde işe yarar 2-3 üründen biri.

Bimeks'te 99 gün boyunca kampanya (kaçırmayın)
  • piyasada 390ytl'ye kadar var 45ytl için alınırmı?daha doğrusu bu model alınırmı 8ms dvi yok ölü piksel garantisi yok ve dükkanda denetmezler sanıyorum.fiyat çok iyi ama kaliteli gelmedi pek:(
  • merhaba arkadaşlar,
    yarın bu lcd ekrandan almayı düşünüyorum,
    ölü piksel garantisi olmadığı doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayyilmaz

merhaba arkadaşlar,
    yarın bu lcd ekrandan almayı düşünüyorum,
    ölü piksel garantisi olmadığı doğru mu?

dükkanda kurulu çaşılan bi model varsa onu almayı dene bence...tabi iyice bak genelde ölü pikselli teşhir edilmiyor nede olsa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: seso81

piyasada 390ytl'ye kadar var 45ytl için alınırmı?daha doğrusu bu model alınırmı 8ms dvi yok ölü piksel garantisi yok ve dükkanda denetmezler sanıyorum.fiyat çok iyi ama kaliteli gelmedi pek:(

hocam 45ytl fazlasına çok kaliteli bir ürün alınıyorsa olabilirde bu fiyat 17" fiyatı yani =) ondan dolayı gayet uygun... ztn 45ytlsi daha olsa alır dimi maksat almak isteyenler için en ucuz + ne idiğü belirsiz bi marka olmayan bişi göstermek yoksa isteyen istediğini alır ama bu kampanyada kötüyse bimeks insanların gözüne nasıl gircek anlamadm =)))
  • benim demek istediğim aynı monitör piyasada 45ytl fazlasına satılıyor zaten.yani hemen yarın gidip almak için değermi acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: pSyCo

hocam 45ytl fazlasına çok kaliteli bir ürün alınıyorsa olabilirde bu fiyat 17" fiyatı yani =) ondan dolayı gayet uygun... ztn 45ytlsi daha olsa alır dimi maksat almak isteyenler için en ucuz + ne idiğü belirsiz bi marka olmayan bişi göstermek yoksa isteyen istediğini alır ama bu kampanyada kötüyse bimeks insanların gözüne nasıl gircek anlamadm =)))

• Dell E196FP lcd monitör

Eksi özellikleri Görüntü açısı 135 / 140 160 / 160 lar daha iyi
    Kontrast Oranı - 500:1 700:1 olsa daha iyi olurdu
    dvi yok

Bunlara rağmen fiyat ucuz.
  • dvi olmaması kötü değmez bence.git taksitle vatandan al 40-45 ytl fazla ver daha fazla seçeneğin olur...
  • degmez
  • lcd almayı düşünenler alabilir

ama fırsat tan yararlanayım gidip bi lcd alayım denecek bir kampanya değil 300 ytl felan olsa fırsat denebilirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: seso81

piyasada 390ytl'ye kadar var 45ytl için alınırmı?daha doğrusu bu model alınırmı 8ms dvi yok ölü piksel garantisi yok ve dükkanda denetmezler sanıyorum.fiyat çok iyi ama kaliteli gelmedi pek:(

Dükkanda deneseniz bile ölü pikseller monitörü kullanmaya başladığınız andan itibaren ortaya çıkmaya başlayabiliyor. Genelde firmanın ölü piksel garantisi verdiği sınırı geçmiyor, örneğin 3 kırmızı piksel olabiliyor en fazla. Yani dükkanda LCD denemenizin büyük bir avantajı yok. Zaten fabrika çıkışlarında monitörler bu tür hatalara karşı kontrol ediliyor ve ölü piksel rastlanan ürünler fabrikadan çıkmıyor.

Yeri gelmişken "0 ölü piksel" garantisi olmayan LCD monitörlerinizi akım koruyuculu (Belkin vs. markalı) bir prize bağlamanızı da tavsiye edeyim. Benim monitördeki kırmızı piksel, elektriğin aniden gidip gelmesi ile oluşmuştu.

• quote:

Orjinalden alıntı: derkin

dvi olmaması kötü değmez bence.git taksitle vatandan al 40-45 ytl fazla ver daha fazla seçeneğin olur...

dvi ne işe yarar arkadaşlar?
  • çıkış hd15 analog yazıyor..
    dvi olmaması ciddi bir dejavantaj mı.
    yeni teknolojinin olmazsa olmazlarından mıdır dvi yoksa bir ek özellik diye mi bakmalıyız.
    bu özelliklere bu lcd monitör alınır mı.. gün dolmadan yardım lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_wine

çıkış hd15 analog yazıyor..
    dvi olmaması ciddi bir dejavantaj mı.
    yeni teknolojinin olmazsa olmazlarından mıdır dvi yoksa bir ek özellik diye mi bakmalıyız.
    bu özelliklere bu lcd monitör alınır mı.. gün dolmadan yardım lütfen.

dvi siz lcd almayın
  • bimekste kampanya urunlerinde geri iade kosullari uygulanmiyor !!! ama tabii ki ayipli mal satilmasinin da bir cok yaptirimi var bi sorunla karsilasirsaniz tuketici haklarini arayin size gerekli bilgileir verirler bu tur sirketler insanlarimizin kanunlardan habersiz olmasini kullanarak tabiri caiz se ayakta......lar!!!!
  • hehe.. ben dvi iyi bi özellikmi vs. diye sorarken 19'' dell monitör bitmiş bile..dedim ürünü yerinde göriyim.. çiğli kipa bimeks te saat 2 de.. forum bornovadaki bimekste öğlen 12 de ürünlerin hepsi bitmiş..
    personele dedim ki.. heralde satılmayan bölgelerdeki monitörler gelir onları satmak için bi kampanya daha yaparsınız.. o da dedi tüm türkiyedeki mağazalararımızda tükenmiş..
    biz bi şeyler öğrenipte alalım derken millet abanmış bizedee boş standları gezmek kaldı..
    şu lcd mönitör olayını bu vesile ile öğrenmem gerek.. nerden taze kaynak bulabilirim acaba. nelere idkkat etmeli vs.. direkt anteni takabilmek gibi bi şey var mı lcd ye vs..
  • walla bende merak ediyorum, özellikle herkes bi dvi diyo ama kimse acıklamıyor neye yarar?
    artı anten takılıyosa müthis tabii ki...
    cagın gerisinde kaldık be....
    quote:

Orjinalden alıntı: red_wine

hehe.. ben dvi iyi bi özellikmi vs. diye sorarken 19'' dell monitör bitmiş bile..dedim ürünü yerinde göriyim.. çiğli kipa bimeks te saat 2 de.. forum bornovadaki bimekste öğlen 12 de ürünlerin hepsi bitmiş..
    personele dedim ki.. heralde satılmayan bölgelerdeki monitörler gelir onları satmak için bi kampanya daha yaparsınız.. o da dedi tüm türkiyedeki mağazalararımızda tükenmiş..
    biz bi şeyler öğrenipte alalım derken millet abanmış bizedee boş standları gezmek kaldı..
    şu lcd mönitör olayını bu vesile ile öğrenmem gerek.. nerden taze kaynak bulabilirim acaba. nelere idkkat etmeli vs.. direkt anteni takabilmek gibi bi şey var mı lcd ye vs..

• Arkadaşlar dvi dediğiniz şey bir bağlantı şekli VGA(Analog) , DVI(Dijital) dvi çıkışlı ekran kartınız olmak zorunda dvi görüntü alabilmeniz için,genelde yeni kartların hepsinde var..
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.