Şimdi Ara

Bimcell Dost 2 GB Tarifesi 19 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
22.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: genclik17

Anladım bende faturalı kullanmam taahhütlü hiçbir şeye girmem ev internetim bile taahhütlü türknet.

bayilerde dediğiniz gibi faturalı satma peşinde.Ancak faturasız daha karlı ve özgür şu an 4 GB 19 TL paketteyim yarın Turkcell işte dışardan gelene 6 ay bilmem ne GB hediye der daha uygun gelir hemen geçerim oraya. 3 hattım var hangisi avantajlı geliyorsa oradan oraya gidiyorum bende faturalı kullanıp bağlatmam kendimi şu anda taraftar 4 GB 19 TL kullanıyorum diğer hattımı da Turkcell'e çevirdim salla kazandan sürpriz noktadan 3-5 GB gelir mis gibi kullanırım işte

Alıntıları Göster
    Aynen en temizi o şekilde zaten yaş 34 bu zamana kadar satın aldığım herşeyi nakit parayla almışımdır faturalı,taksitli hiçbir alışverişe girişmedim (Elektrik,su faturası hariç) hiç bir zaman kredi kartıda kullanmadım.

Kullanmayana uzaylı gözüyle bakıyorlar ya zaten oda ayrı bir ironi o konuya hiç girmiycem :)

dün acil işim vardı bayinin önünden geçerken du bakıyım bi soruyum zaten işlem yapmaya zamanımda yoktu diretecek üsteleyecek şampiyon tarifesi costuran paket varmış hattımı taşıyabilirmiyim diye sordum sadece faturalı hat için geçerli denildi. Zaten acil işim vardı çıktım gittim bugün telekomu aradım hem şu evrak işini soruyum falan dedim bayi böyle böyle diyor aslı astarı nedir dedim verilen cevap bayinin bu işlemi yapma yetkisi olmayabilir denildi

Hakiki bir türk vatandaşı olarak 34 yaşıma kadar sabrım hep sınanmakla,test edilmekle geçti orada,burada,şurada daha ne kadar dayanabileceğimi kestiremiyorum hayırlısı bakalım :)

Siz nasıl geçtiniz bu tarifeye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 21 Ocak 2019; 19:16:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel bimcell hat fiyati nedir acaba ? Gecen arastiedigimda saniyesi 1 kurustu sanirim,dedeme bi hat almam lazim istedigimizde ulasabilmek icin. Bilen yanitlarsa sevinirim.

• quote:

Hocam taraftar hatlarında coşturan 3 GB var 19 TL. 30 TL yüklemeye de 1 GB hediye veriyor 19 TL'ye 4 GB oluyor. Tarife bu taraftar şampiyon tarife paket ismi coşturan 3 gb

Alıntıları Göster
    4 gb yetmez yanına en az 3-4 gb internet paketi almamız lazım var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

Aynen en temizi o şekilde zaten yaş 34 bu zamana kadar satın aldığım herşeyi nakit parayla almışımdır faturalı,taksitli hiçbir alışverişe girişmedim (Elektrik,su faturası hariç) hiç bir zaman kredi kartıda kullanmadım.

Kullanmayana uzaylı gözüyle bakıyorlar ya zaten oda ayrı bir ironi o konuya hiç girmiycem :)

dün acil işim vardı bayinin önünden geçerken du bakıyım bi soruyum zaten işlem yapmaya zamanımda yoktu diretecek üsteleyecek şampiyon tarifesi costuran paket varmış hattımı taşıyabilirmiyim diye sordum sadece faturalı hat için geçerli denildi. Zaten acil işim vardı çıktım gittim bugün telekomu aradım hem şu evrak işini soruyum falan dedim bayi böyle böyle diyor aslı astarı nedir dedim verilen cevap bayinin bu işlemi yapma yetkisi olmayabilir denildi

Hakiki bir türk vatandaşı olarak 34 yaşıma kadar sabrım hep sınanmakla,test edilmekle geçti orada,burada,şurada daha ne kadar dayanabileceğimi kestiremiyorum hayırlısı bakalım :)

Siz nasıl geçtiniz bu tarifeye ?

Alıntıları Göster
    Bayiden geçtim hocam faturasız olarak size bilgi veren bayi yalan söylemiş açıkça

Ben kredi karti bolca kullaniyorum da hep kampanyalar bonus puan vs gibi işler icin kullaniyorum fuzuli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 21 Ocak 2019; 19:37:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _SC

4 gb yetmez yanına en az 3-4 gb internet paketi almamız lazım var mı bildiğiniz?

Alıntıları Göster
    4.5g hizinda aylik 4 gb paketi var 10 liraya onu alabilirsiniz.

• quote:

Bayiden geçtim hocam faturasız olarak size bilgi veren bayi yalan söylemiş açıkça

Ben kredi karti bolca kullaniyorum da hep kampanyalar bonus puan vs gibi işler icin kullaniyorum fuzuli değil.

Alıntıları Göster
    Vay be şaka gibi resmen boşa zaman kaybı olmuş anlaşılan :)

ben en iyisi başka bir bayiyede soruyum pek değişen bir şey olmuycak gibi ama..

Sisteme baktılar hatta öle birşey görünmüyor bizde dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 21 Ocak 2019; 19:43:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

Güncel bimcell hat fiyati nedir acaba ? Gecen arastiedigimda saniyesi 1 kurustu sanirim,dedeme bi hat almam lazim istedigimizde ulasabilmek icin. Bilen yanitlarsa sevinirim.
    Geçen gün vodafone hat 20 tl idi 2 adet satın aldım içinde 4 gb internet 750dk hy 1000 sms yakınınızda ki bayilere varsa bir sorun derim baya uyguna gelmiş oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

Vay be şaka gibi resmen boşa zaman kaybı olmuş anlaşılan :)

ben en iyisi başka bir bayiyede soruyum pek değişen bir şey olmuycak gibi ama..

Sisteme baktılar hatta öle birşey görünmüyor bizde dediler

Alıntıları Göster
    Çoğu bayi bilmiyor takip etmiyor paketlerini tarifelerini hocam ondan öyle ya

• Geçen hafta bimcell e geçmek için başvurdum. 1 haftada taşıyamadılar hattı. Geri iptal ettirdim

Yeni hat alicam ama gene o da en ucuz bimcellde galiba

• 5 GB internetli en ucuz Bimcell sanırım
    2 GB lık paket 16 tl den devam ediyordu bu ay yarısında bitti
    Keşke geçen ay 5 GB lık pakete geçseymişim :(
    Başka tavsiyeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuI

Geçen hafta bimcell e geçmek için başvurdum. 1 haftada taşıyamadılar hattı. Geri iptal ettirdim

Yeni hat alicam ama gene o da en ucuz bimcellde galiba
    Nasil tasiyamadilar bizde benzeri bir sorun yaşadik bir tanidik için 1 hafta ugrastik tasiyamadilar başka bir bime gittik 2 gunde geçişi tamamlandi.Tavsiyem başka bime uğrayin.Bazi şubeler beceremiyor.

• Bimcell'den başkası yalan.. Yok yeni gelene şu kadar, eski aboneye kol kadar. Yok faturalı, yok tahattüt işimiz gücümüz yok tarife takip edecez.. 1gb fazla verse ne olur 19 lira mis gibi.. Daha da başka hat kullanmam.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Şuan Tt'deyim. Faturalı taahhüt bitti yeni tekliflerini sevmedim. Faturasıza geçirme talebi verip buna geçmeyi düşünüyorum. Bim'in paketinde 3 ay takılıp Tt'nin 10gblık paketine geçmeyi düşünüyorum.

Siz 4gb'lık paketi 19 liraya mı kullanıyorsunuz? Öyle ise ben de geçebilir miyim buna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 22 Ocak 2019; 22:52:9 >
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Tt de faturasızdan faturalıya 10gb 30 lira, konusu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Şuan Tt'deyim. Faturalı taahhüt bitti yeni tekliflerini sevmedim. Faturasıza geçirme talebi verip buna geçmeyi düşünüyorum. Bim'in paketinde 3 ay takılıp Tt'nin 10gblık paketine geçmeyi düşünüyorum.

Siz 4gb'lık paketi 19 liraya mı kullanıyorsunuz? Öyle ise ben de geçebilir miyim buna?
    Evet 4 gb 19 tl taraftar paketi ancak diğer operatörden gelen numara tasimalara özel oluyor. Ayrica bimcelle falan gecip telekoma donseniz de numara tasilmis sayilmazsiniz mevcut müşteri sayilirsiniz numara tasimayla gelenlere berilen fiyattan alamazsiniz paketleri

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Neden numara taşıma sayılmıyor, başka operatöre geçmiş olmuyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Neden numara taşıma sayılmıyor, başka operatöre geçmiş olmuyor muyum?
    Hayır bimcell falanda Türk Telekom altyapisinda olduğundan bir nevi tarife degisikligi gibi sayiliyor bu yüzden mevcut müşteri sayilirsiniz

• herkes sahtekar olmuş hat alana 4 gb internet+konuşma hediyesi vardı, hat aldım sadece 1 lira yüklemişler.internet sitesindeki reklamıda silmişler

• Bimcell faturasız hat 30 tl. Sarıyer Fsm Bim (4gb, 250 dk, 250 sms hediye)

Bimcell Dost 2 GB Tarifesi 19 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 23 Ocak 2019; 13:13:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.