Şimdi Ara

Bim Şubeye Özel 400gr Dana İşkembe 5,50 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
16.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Hocam damak tadına saygım var ama o tabağı güzelleştirmek için. Hem adam etine güvenmese o baharatları ete koyup verirdi.

Opsiynel yani :)

Bende damak tadına saygılıyım ama kendini kandıranlara karşı bir alerjim var :-))))

Valla tabağın ortasındaki kokoreç çoktan baharatlanmış zaten, kırmızı kırmızı baharatlar görünüyor :-)))))

benim iddiam şudur, birde bağırsağı ve işkembeyi sadece tuzda ve yağ kullarak pişirip yiyin ( tabi yiyebilirseniz )

ben bugüne kadar bu şekilde yiyen bir allahın kuluna rastlamadım

Birde şu aşağıdaki gurban olduğumu az birşey tuzlayıp , YAĞSIZ kızğın tavaya at bakalım

Bim Şubeye Özel 400gr Dana İşkembe 5,50 TL

Yavruyu gör o zaman

• quote:

Kokorece laf edeni Allah çarpar :) Sen şu lezzeti bir İzmir'de Asım Usta'da ye bir ondan sonra hala aynı düşünürsen ne ala

Bim Şubeye Özel 400gr Dana İşkembe 5,50 TL

Sakatat iyidir candır çok aram yoktur ama yerim, bol kimyonlu sumaklı soganli arnavut ciğerini tercih ederim kan çekiyor sanırım :) ama kabul etmek lazim ki kokoreç fiyat olarak çok çok gereksiz pahalı... O yüzden pek yemiyorum açıkçası 3 çeyrek parasına iskender yiyorsinuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla o dediğinin kilosu ortada. bir zahmet iyi olsun etin bizzat kendisi. bunlar ara ara kaçamaklar zaten karşılaştırmak yersiz
  • quote:

valla o dediğinin kilosu ortada. bir zahmet iyi olsun etin bizzat kendisi. bunlar ara ara kaçamaklar zaten karşılaştırmak yersiz

Tamamen haklısında, o fiyatı ortada olan Türkiye gerçeği. Türkiye'de pahalı.

Yurtdışında bu etin kilosu 6-8 usd, adamlar hayvancılık yaparken yorulmuyorlar dahi, onlarca hektar araziye salıyorlar danaları, yaz kış yağmur çamur hep dışardalar, doğadan besleniyor.

İnekler zaten kafayı yukarı kaldırmıyor bile, sanki 7/24 yiyorlar :-)))))

Biz bu kafa ile eti hayatta ucuza yiyemeyiz.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    boku az yıkanmıstır

• Ben 2 kez aldım, şok markette satılıyordu artık bimdede görmeye başladım fiyat 7.50tl ikisindede.

Ama 20 dakikada hazır diyor, açıklama kısmında 10dk falan yazıyor ne yaparsanız yapın en az30dk pişmesi lazım yoksa tadı tuzu yok. Pişerken biraz un ve yoğurt çırpıp dökün sonra tuz sirke ve limon sıkın,tereyağ nane yakıp dökün, biraz güzelleşiyor ama tabiki bir kuzu işkembesi değil tabiki ev de olduğu gibi olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.