Şimdi Ara

Bim Şubeye Özel 400gr Dana İşkembe 5,50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
16.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bim 2 saat sonra kapanıyor ...

• Yapabileceğimi bilsem alırımda şimdi alırım yapamam evide bo. kokuturum hanımla akşam akşam tartışmayalım.
  • Yanina kelle ve paca da oldumu ,Bal gibi olur
  • Bol sarımsaklı yapıştır ilaç olsada yesek
  • Maretin iskembesi sanırım cok sikayet var kokusu cok agrimis..
  • Biradere yakın bana çok uzak yakın olsam hepsini alırdım

İşkembe kelle ğaça olsa her daim uerim
  • Bu urun artik satistan cikmis. O nedenle elde kalanlarda indirim yapilmis olmali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Maretin iskembesi sanırım cok sikayet var kokusu cok agrimis..

• Bana yakınmış yarın bisikletle gidip bakayım. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • normal fiyatındayken almıştım. paketinde söylenenden daha fazla pişirdim ama bildiğin kayış gibi. yiyemedim attım . zaten dörtte birini yapmıştım geriside çöpe gitti. tavsiye etmiyorum ...
  • iki günde bir uğradığım bin şubesine gitmişsin..En son dün gitmiştim yine indirimdeydi..Yakınlardamı oturuyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 18 Nisan 2017; 23:32:55 >
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İyi mi pişiremediniz,terbiyesini mi ayarlayamadınız?Maret güzeldir,sürekli aldığım ürün.Metro'dan alıyorum ben Bim'dekiler farklı olabilir.Bim'e özel üretimler oluyor,çok üç kağıtçı bir market.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 18 Nisan 2017; 23:37:58 >
  • Oldukça güzel bir işkembedir fakat en son aldığım Maret işkembeden hayvan kılı çıkmıştı.Öyle tek tük değil pek çok ve üzerinde değil dokuya gömülü olarak.Bunun sebebini bilen var mı?Daha önce kasaptan aldığım işkembede de aynı soruna rastlamıştım.Acaba hayvanın kendi kıllarını yutmasıyla ilgili bir sorun mu merak ediyorum.
  • Valla benim bildiğim sakatatçı var ben genelde böyle ürünleri oradan alırım. İşkembe,pönçünk, böbrek, yürek hepsi var. Size tavsiyem sakatat olayında paketlenmiş ürünlere girmemeniz yönünde.
  • walla hocam hep dışarda içerim işkembe, paça seven biriyim.değişiklik olsun diye deneme amaçlı aldım. üzerinde yazan herşyi yaptım hatta söylediği süreden daha fazla pişirdim. ama bildiğin kayış gibi. belki bime özeldir bilmiyorum ama eğer öyleyse marka değerini düşürmüş oldu maret. bende marka iyi diye almıştım. tavsiye etmiyorum. belki düdüklü tencerede iyi olabilir ama üzerinde yazılanlara göre yapılırsa kayış gibi oluyor. 4 te birini yapmıştım onuda içmedin gerisinide atmak zorunda kaldım.
  • Ben böyle işkembedir, bağırsaktır , kokareçtir, güzel bir tadı olduğunu düşünmüyorum.

Bizim uyanık milletin uydurmaları.

Madem o kadar güzel neden tam tad öldürücü olan Sirke gibi baharat gibi sarımsak gibi zımbırtıları içine bol bol basıp duruyorlar ?

Çünkü bu katkılar tüm tadı ve alğıyı tamamen değiştiriyor. Artık farklı bir tat alıyorsunuz

Yani bu sakatatların hemen hemen hepsi balon.

Kapitalizm işini biliyor, hayvanın her tarafından para vurmak için herşeyi uydurmuşlar :-)))
  • Kokorece laf edeni Allah çarpar :) Sen şu lezzeti bir İzmir'de Asım Usta'da ye bir ondan sonra hala aynı düşünürsen ne ala

• Bende binden arada bir alıyorum tek tavsiyem olacak tekrar bir doğrayın biraz büyük taneleri onun dışında bol sarımsakla güzel gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Kokorece laf edeni Allah çarpar :) Sen şu lezzeti bir İzmir'de Asım Usta'da ye bir ondan sonra hala aynı düşünürsen ne ala

Bak şimdi,

Bu tabakta ortadaki ne bilmiyorum, fakat ordakini , etrafındakiler olmadan 100 kişiye ver 95 tanesi yemez.

Fakat ortadakini at geri kalanını yedir 95 tanesi de yer :-))

o kadar baharat ile ortadakinin ne olduğunu kimse anlamaz bile , Antrikot et de yine inanırlar :-))))

Baharat tadı öldürür, bu yüzde üç kağıtçılar bozuk et vs ye bol bol baharat basarlarki anlaşılmasın

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Hocam damak tadına saygım var ama o tabağı güzelleştirmek için. Hem adam etine güvenmese o baharatları ete koyup verirdi.

Opsiynel yani :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.