Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
27
Favori
227.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafada

hep kafama takılmıştır.bilen biri lütfen aydınlatsın..

vestel ürettiği ürünü göğsünü gere gere kendi adı altında daha kolay satmak varken, gidipte japonun yada kimine göre adı bile güven vermeyen hi-level adı altında satmaya çalışıyor.

tşkler

ne alakası var, seiko markası da lorus adı altında başka marka üretiyor daha uygun fiyata
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    vestel'in o kadar çok alt-başka-değişik markası varki, yazsak forum yetmeyebilir. seg, toshiba, schaub lorenz,hi-level ..... diye uzaaar gider! garip bir mizah anlayışı var adamlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Evet guncelleme ile hdr oluyor.

eyv hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazilimdan sonra 4k yayinta hafif titremeler kayboldu v

• merhaba arkadaşlar. 55 inch olayı nedir. Ne zaman gelecek dedikodu mu aslı var mı. Bir de forum diye girince insan TV den şöyle memnunum böyle sorun var diye yorum bekliyor. Forumun yüzde 80 i Vestel mi değil mi. Arkadaşım memnun musun değil misin. 55inch gelmeyecek şekilde beklemeyelim. Bunu da kacirmayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

merhaba arkadaşlar. 55 inch olayı nedir. Ne zaman gelecek dedikodu mu aslı var mı. Bir de forum diye girince insan TV den şöyle memnunum böyle sorun var diye yorum bekliyor. Forumun yüzde 80 i Vestel mi değil mi. Arkadaşım memnun musun değil misin. 55inch gelmeyecek şekilde beklemeyelim. Bunu da kacirmayalim

Merhaba şimdiye kadar gözlemlediğim bu fiyata alternatif bir TV olmadığı. Yazılım güncellemesi ile HDR de aktif oldu , HD yayınlar gayet güzel , 4K görüntüler harika . Tek eksiği üst model TV lere kıyasla hareketli sahne performansı , ama inanın oda göze batmiyor. Bir de kumanda da ki geri tuşun yeri yön tuşlarına göre aşağıda kalıyor buda kullanımı zorlaştırabiliyor. Hoparlörler de yeni yazılımla daha tok ses vermeye başladı ama daha iyi olabilirdi. Yinede bu fiyata bu TV efsane.

• Bir de hdr varmış,hala laf ediyonuz ya
  • Arkadaşlar bu HDR özelliğine niye bu kadar önem verildiğini anlamadım, sanal aşırı parlak görüntüleri sevmeyen bir ben miyim?

Bu arada SD kanallarda görüntü kalitesi nasıl, çoğu zaman SD kanallar seyrediliyor evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Arkadaşlar bu HDR özelliğine niye bu kadar önem verildiğini anlamadım, sanal aşırı parlak görüntüleri sevmeyen bir ben miyim?

Bu arada SD kanallarda görüntü kalitesi nasıl, çoğu zaman SD kanallar seyrediliyor evde.

sanal parlaklık değil, sivilceli yüzüne fondöten sürmek gibi bişi.. parlaklık olsa her tvde parlaklık ayarları sona alınırdı..
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    arge var da servis yok

bozulsun bak görürsün argeyi
  • MYKIL M kullanıcısına yanıt
    %100 haklısın. FArklı markalarla değişik pazarlara farklı markalarla da girebilirsin. Ucuza ürün de konumlandırabilirsin(Altus vb gibi) Tamam hepsi ok ama bozulunca eline alıp mal gibi kalıyorsun be kardeşim.. Uğraş dur. Yoksa yerli işte ne güzel. Ucuz da hem niye almasın bu kadar insan salak mı? Var demekki bişey. VEstel diyince titreme geliyo insanlara 4 tane damarım tıkanıyo markayı duyunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo

%100 haklısın. FArklı markalarla değişik pazarlara farklı markalarla da girebilirsin. Ucuza ürün de konumlandırabilirsin(Altus vb gibi) Tamam hepsi ok ama bozulunca eline alıp mal gibi kalıyorsun be kardeşim.. Uğraş dur. Yoksa yerli işte ne güzel. Ucuz da hem niye almasın bu kadar insan salak mı? Var demekki bişey. VEstel diyince titreme geliyo insanlara 4 tane damarım tıkanıyo markayı duyunca

Bir de Vestel'i savunurken kullandıkları dil, takındıkları tavır, sergiledikleri özgüven kimsede yok. Başkası adına utanmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Millilikten uzaklaşınca damar tıkanması yapıyor işte. Yabancı forumlarda akşama kadar zilyon tane markanın servis sıkıntısı ve kalitesizliğini okuyorum. En kötü vestel bunlardan biri olur ama daha fazlası değil.
  • Bu televizyondan hala kalmış mıdır? Birkaç bim gezdim ama her şubeye bir tane gelmiş bulamadım.

• Bu tvnin görüntü kalitesini beğenen tüplü tvden mi geçti 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "herkes alsın bunu", diye yazanların örneğin 6-7 ay sonra da buraya "çok memnunum" diye yazacakları mesajları görmek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu tvnin görüntü kalitesini beğenen tüplü tvden mi geçti 🤣🤣

siz ne zamandır kullanıyorsunuz? ya da ayrıntılı inceleme fırsatınız oldu mu? olumsuz yönleri varsa yazın da bilelim.
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım izmirde vestel mağazasında gördüm resmen çöp hocam uzak durun eski plazma tvler gibi,eve azıcık güneş girse ekranı göremezsin o derece kötü panel,ses desen berbat cızırtılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara keçiören dutlukta 1adet var. Almak isteyen varsa alabilir.

• Smart mi bu tv

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.