Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
27
Favori
227.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exhell

dostlar, bime söyledim telefon ettiler yarın mağazaya başka bi şubeden getirtcekler, elinde 1 tane varmış.

fakat bu tvnin kullanılmış olarak paketlenip geri dönmesinden şüpheleniyorum,

öncelikle neye dikkat etmem gerekir?

ekran oynaması vardı , video atmıştı bi arkadaş konuda. o genel problem mi yoksa onamı ait?

refurbished ürün olmasın tek dileğim..

Kutunun üstünde "CHECKED" yazılı bant var.O bant sağlamsa sıfırdır.
  • Bilgisayarı HDMI kablosu ile TVye bağlayıp bilgisayardan video açınca ses TV'den mi geliyor yoksa bilgisayardan mı?
    Deneyen oldu mu?
  • atavratpusat A kullanıcısına yanıt
    Tv den gelir. Gelmezse kablo bozuktur zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YüzüğüKayıpFrodo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın evde Samsung TV vardı bilgisayardan FIFA açıp ekranı TVye yansıtıyorduk, ses bilgisayardan geliyordu. Ben TV kaynaklı sanıyordum bu olayı kablo kaynaklı mı diyorsunuz yani?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dej

Yok kabloyu değiştirdim henüz bir daha olmadı. Bugün saha detaylı inceleme fırsatım oldu gayet memnunum hafta sonu yazılım yükseltme konusunda biraz araştırma yapacağım. Cihazda hdr10 destekli panel olduğunu öğrendim.

hdr10 varsa neden kullanılmıyor cihazda, belki yurtdışında desteklidir ama burda yoktur, araştırıp dönersen sevinirim. yarın tvyi alacağım ve hdr varsa ps4 pro için mükemmel olur.

Merhaba , hdr için sadece panel desteği değil yanında yazılım ve LED aydınlatma ile ilgili de destek olması gerekiyor diye biliyorum. Eğer sadece güncelleme ile açılabilirse harika olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zerdust50 kullanıcısına yanıt
    Dsmart modülüyle TRT 4K'nın alakası yok, kanal şifresiz zaten. Dsmart cihazında bu kanaldan ses geliyorsa uydu kablosunu tvye takıp doğru frekansı girince kanalı gösterecektir. Modüle karta gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atavratpusat A kullanıcısına yanıt
    windows saatin yanında sağ altta ses ayarı var oraya sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtlarına girin sesin pcden mi tvden mi çıkacağını ayarlayabiliyorsunuz
  • Bu tv yi aileme aldırdım. Muadilleri arasında epey fiyat farkı var. DÜn kurulum yapıldı. Açıkcası ben çok memnun kaldım. Eğer gerçekten HDR desteği varsa tadından yenmez.
  • Tv'yi alan arkadaşlara bi sorum olacak. Parlaklık durumu nasıl? Gündüz çok fazla güneş alan bi odada kullanmayı düşünüyorum. Bu şartlarda idare eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Çok merak ediyorum. acaba Vestel’in fiyat avantajı olmasa kim tercih eder? Gerçekten kaliteli mi Vestel ürünleri?

ters mantık yürütelim birde...

samsung yada sony logosunu sök, aynı fiyata kaç kişi alır o tv leri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 8 Şubat 2018; 12:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AytekinNet

Tv'yi alan arkadaşlara bi sorum olacak. Parlaklık durumu nasıl? Gündüz çok fazla güneş alan bi odada kullanmayı düşünüyorum. Bu şartlarda idare eder mi?

Parlaklık gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Algı yaratmaya lüzum yok, yerli üretim olduğundan dolayı eleştirmiyor kimse !

https://forum.donanimhaber.com/mobilite-telefonlara-ek-vergi-geliyor--100975763

Not:Bütün parçaları yurtdışından getirip burada montajlayarak halka itelemek nasıl bir yerli üretim oluyor oda ayrı bir tartışma konusu gerçi.

dünyadan bir örnek göster işte şu teknoloji markası %100 yerli diye?

gerçekleri konuşalım. buyur bekliyorum %100 yerli marka örneği=.......

• quote:

Orijinalden alıntı: atavratpusat

Bilgisayarı HDMI kablosu ile TVye bağlayıp bilgisayardan video açınca ses TV'den mi geliyor yoksa bilgisayardan mı?
    Deneyen oldu mu?

ses açma tuşunun üstüne sağ clik yapıp kayıttan yürütme aygıtlarını seç sonrasında tvyi seçip varsayılan aygıt yapman yeterli her tvye bağlandığında ses tvden gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

quote:

quote:

Yok kabloyu değiştirdim henüz bir daha olmadı. Bugün saha detaylı inceleme fırsatım oldu gayet memnunum hafta sonu yazılım yükseltme konusunda biraz araştırma yapacağım. Cihazda hdr10 destekli panel olduğunu öğrendim.

hdr10 varsa neden kullanılmıyor cihazda, belki yurtdışında desteklidir ama burda yoktur, araştırıp dönersen sevinirim. yarın tvyi alacağım ve hdr varsa ps4 pro için mükemmel olur.

Merhaba , hdr için sadece panel desteği değil yanında yazılım ve LED aydınlatma ile ilgili de destek olması gerekiyor diye biliyorum. Eğer sadece güncelleme ile açılabilirse harika olur.

Ado hocaya sordum cevap bekliyorum. 3.47.1.1.0 yazılımı var onu deneyeceğim. sonrasında bilgi veririm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

quote:

quote:

Ado hocaya sordum cevap bekliyorum. 3.47.1.1.0 yazılımı var onu deneyeceğim. sonrasında bilgi veririm.

Vestel Müşteri hizmetleri ile konuştum.Lg ips panel olduğunu Hdr 10 bit mevcut olduğunu söyledi.Güncelleme yaparsanız hocam nasıl yaptığınızı açıklayabilirseniz memnun olurum.

• an itibari ile tvyi aldım

bimdeki çalışanlara teşekkür ediyorum

fatura olarak fiş vermeseydi iyidi :)

yarın kurulum yapılacak. HDR konusunda açıklık getiren varmı acaba. HDR yapabilirsek çok iyi olur valla
  • İptv kullanan var mı? Nasıl yaptınız ?

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Yüzde yüz yerli marka olmayabilir ama örneğin Apple, samsung Vs kendi teknolojilerini kullanarak üretim yaptırıyor asya da üretilmesinin nedeni ucuz işçilik ama birde vestel e bakıyoruz parçaları yurt dışından getir birleştir yerli diye yuttur ve üstüne basa basa her fırsatta yerli diye reklam yap

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    ss iptv uygulaması var vewd de onunla kullanabilirsin
  • 55" veya üstü gelsin alırım, bu salona küçük gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 8 Şubat 2018; 19:21:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.