Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
27
Favori
227.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sormak istediğim smart olayı netflix 1 ay sonra paralı olmasından dolayı açılmayacak netten smart olarak nasıl film ve dizi seyredebilirim. ayrıca telefon ve bilgisayar nasıl görüntü tvye aktarım yapabilirim. Bluetotth üründe yazmasına rağmen kuran servis elemanı yok demiş bilmeden salladımı yoksa yalan yazmazlar var diye ürünün resminde var yazıyor. kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.Ayrıca benim tv de ekran köşesi azda olsa elle dokununca sallanıyor sorun olurmu bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulrezakbinberrak

Kimileri 4k görüntü yok vs demiş fakat ben cuma gününden beri kullanıyorum televizyon canavar gibi 4k trt de hiç bir sıkıntı yok ssiptv ile iptv de kurdum haftasonu maçlarını izledim gecesine de forum üzerinden oluşturmuş olduğumuz netfelix hesabı ile giriş yapıp filim izledim sıkıntısız ses 25 te bile epeyi yüksek çıkıyor ki 60 a kadar yükseltme imkanı var eğer kendinize ait köşkünüzde oturmuyorsanız komşularınızın ve sizin sağlığınız açsından 25/35 ses birimi arası gayet yeterli olacaktır ki (öyle bir imkanınız varsa ne bu forumda ne bu konuda işiniz olmaması gerekir)

İnternet kısmı olarak yan odada bir adet internet güçlendirici var daha önceki tv de çinden 2 sene önce 75$ a getirdiğim akıllı kutuyu kullanıyorduk 2 diş çekiyordu jvc ise 4 diş çekiyor ve 4 gündür bir takılma durumunu görmedim (bu arada eski televizyonumda finlux 120 ekran smart ama smart özelliği berbattı)

Dün Xiaomi telefonumla youtube deki bir video yu tv ekranına yansıtayım dedim televizyon kendini kapattı tekrar açtım görüntüyü yansıt dedim sıkıntı olmadan yansıttı

Sonuç olarak 1900 tl ye ferrari beklemeyenler için muhteşem bir televizyondur aklına takılan sorusu olan vatandaşların sorularını cevaplayabilirim

Ekrana yansıtma olayını nasıl yaptınız. Mi6 ile ekrana yansıtma olayını yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran yansitma var kumandanin ust 2 tusundan sagdakine bas en altakini tikla ve telden yansit de tamam

Bluetotth var telden Bluetotth ac tara jvc goreceksin

Google play store tubio yaz indir programi ac filmini bul ve sadeca play tikla yansitacak

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_198945

Ekran yansitma var kumandanin ust 2 tusundan sagdakine bas en altakini tikla ve telden yansit de tamam

Bluetotth var telden Bluetotth ac tara jvc goreceksin

Google play store tubio yaz indir programi ac filmini bul ve sadeca play tikla yansitacak

Note 3 pro ile ekran yansıtma oldu ancak Mi6 bağlantı sağlayamadı. Telefona özgü bir şey anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rommy6719 -- 6 Şubat 2018; 20:51:13 >
  • izmir karşıyakada bulan varmı
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teknosa da gördüm gördüm çok kalın arkası eski model tv gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    amazonda benzer veya belki de aynı model var, sadece a101'dekinin model no sonundaki DAT yerine DA yazıyor, 730 euro ...
    benim için kasanın kalınlığı önemli değil, önceki samsung tv kendi zamanına göre ince kasa 3d ledlerdendi ama 2 senede panel gitti, kalın olması belki de avantajdır bilemem ...

amazon linki;https://www.amazon.de/Toshiba-55U6763DA-Fernseher-Ultra-Triple/dp/B0744PKGFR
  • hakan_198945 H kullanıcısına yanıt
    tv bnde yok ama tekrar geldiğinde almaya çalışacağım.
    anladığım kadarıyla tv de web browser yok.anlattığınız şekilde film tvde başlayınca tlfonu kapatsakta tvde oynamaya devam ediyor mu?
    tşkler
  • tvyi alanlar menüden oyun modu varmı bakabilirmisiniz
  • Apartmana ait merkezi sistem ile yapılan kanal ayarlamasında , trt nin hem 4k hem de HD kanallarını açmayı başardım. Tamamen frekans değerleri ile alakalı , yani servisin güçlendirme lazım dediği şeyler hikaye. Bilmedikleri için sallıyorlar.

Öncelikle sıfır kurulum yapacaksınız. İlk kurulum. Bulunan kanallarda trthd ve trt 4k açılmıyor.

Manuel kurulum ile şu frekns değerleri girilecek

Trt4k : 10980 /H/12500

Trt Hd : 11056 / H / 30000

İşlem tamam.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

tvyi alanlar menüden oyun modu varmı bakabilirmisiniz

Dinamik / Doğal / Sinema / Spor mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: zerdust50

quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: zerdust50

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Hocam sizin D-Smart uydu alıcı 4K desteklemiyor ondan dolayı sadece ses var görüntü yok.

onu biliyorum da, birileri bazı smart tvler dsmart kurulumu ile 4k kanalları izletebiliyor diye okudum ama anlamadım, kılavuzda dsmart kurulumu diye bi bölüm var, ne işe yarayacak o? ya b de dsmart kumandasına, televizyonu bir türlü tanıtamadım, dsmart kumandası için kodun ne olduğunu bilen var mı?

Televizyona Dsmart kurulumu yaptırıp, modül girişine Dsmart modülü takıldığında Dsmart kanal listesiyle yayınlar izlenebilir. Dsmart kanal ve frekans değişiklikleri de otomatik olarak güncellenir televizyon tarafından.

peki bu şekilde kurduğumda trt 4k yı izleme şansım oluyor mu?

TRT 4K şifreli değil ki, her türlü izlenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Ürün artk tükendi.Yetkili biri 55 lik bir tv gelicek ama zamanı belli değil dedi.Bakalım ne gelicek kaça gelecek.

Acaba hangi TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 6 Şubat 2018; 23:41:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

quote:

kötü olmuş ps4 kullanıcısı için. yinede yarın bakacağım mağazalara.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Bu modelde direct led mevcut. Ondan dolayı panel kalın. Ancak local dimming yok. İnce olan modeller OLED olmadıkça edge led. LG'nin Nanocell olanlar da incedir.

Ekleme: Edge led panllerin, panel uniformity(ışık dağılımı) kötü olabiliyor. Işık sızması vs olasılığı daha yüksektir. Üretimi iyi ise sorunlar daha az olur.
    Ha bu demek değildir ki direct led paneller sorunsuz. Aynı panel uniformity sorunları, ışık sızmaları vs direct led ünitelerde de mevcut. Kalite kontrol, üretim kalitesi önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmeaR -- 6 Şubat 2018; 23:49:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

quote:

kötü olmuş ps4 kullanıcısı için. yinede yarın bakacağım mağazalara.

Ekran modu olarak oyun modu var

• Biraz önce televizyonu aktif olarak izlerken bir anda goruntu gitti ses devam ediyordu. Bununla ilgili bilgisi olan var mi? Ne acayip seylere denk geliyorum

• lewel123 kullanıcısına yanıt
    Örnegin pus7002 Vestel mi üretiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

Bu modelde direct led mevcut. Ondan dolayı panel kalın. Ancak local dimming yok. İnce olan modeller OLED olmadıkça edge led. LG'nin Nanocell olanlar da incedir.

Ekleme: Edge led panllerin, panel uniformity(ışık dağılımı) kötü olabiliyor. Işık sızması vs olasılığı daha yüksektir. Üretimi iyi ise sorunlar daha az olur.
    Ha bu demek değildir ki direct led paneller sorunsuz. Aynı panel uniformity sorunları, ışık sızmaları vs direct led ünitelerde de mevcut. Kalite kontrol, üretim kalitesi önemli.

Evet haklısınız,benim tv Philips 65pus6521 Direct led 6000tl verdim ama ışık sızması ve banding sorunu var.Bu arada Philips almayın arkadaşlar bu sorunlu tv için onlara video gönderdim hatta yurt dışı Philips'e de gönderdim,servislerini çağırdım yine de sorun yok yalanını söylediler değişim yapmadılar bende dün Taksimdeki İstanbul il tüketici hakem heyetine resmi olarak dilekçe ile para iadesi için başvurdum.

• rommy6719 kullanıcısına yanıt
    televizyon ile telefon aynı ağa bağlı ise açmış olduğunuz programlarda üst köşede screen mirroring tuşu var iç içe girmiş ekran a yada ekran içinde wirless tuşuna benzer telefondan youtubeyi açıp bakın o tuşa bastıgınızda biraz bekledikten sonra telefon ekranı televizyona yansıyor aynı şey netflix te de var
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.