Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
27
Favori
227.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Evet var puhu tv. Şuan kullanıyorum

Merhaba,

Kanal geçişleri vs genel kullanıcı deneyimi nasıl biraz tecrübelerinizi paylaşır mısınız.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane gelmiş, almışlar. Diğerlerinde kalıp da indirime düşer mi diye sordum, kalmaz dediler.
  • thegreenblack kullanıcısına yanıt
    Samsung MU7000 serisine bak

• B-veritas kullanıcısına yanıt
    Bu paraya şahane olduğunu düşünüyorum. Ses ten çok korkuyordum ama burda ki arkadaşlar çok abartıyorlar, çok detaycılar. Efsane bir sesi yok ama gayet yeterli yani. Sonuçta harman kardon falan yok tabi ama yeterli. Kanal geçişlerini yorumlayamayacağım çünkü tivibu kullanıyorum, kendi uydu alıcısını değil. Puhu tv çok hoşuma gitti. 2 Tık yapıyosun reklamsız film, dizi izliyosun. Web browser da iyi, bir film açar mı acaba dedim, açtı. Daha önce bu boyutlarda full hd axen vardı smart tv li, ona göre çok iyi. Şunu da söyleyim, 3500 4000 tl lik sony samsung görüntüsü yok ama emin olun bu paraya aldığınız en iyi 4k tv lerden. Tavsiye ederim ben beğendim. 3 sene garanti de cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otostopcu97 -- 2 Şubat 2018; 17:56:13 >
  • jowood1 J kullanıcısına yanıt
    BİM müşteri hizmetlerini aradığımda saçma yerlere yönlendiriyor soruma cevap bulamadım.

Açıkçası 4-5 aydır televizyonlara bakıyorum. Bu fiyata 49 inch 4k smart TV bulamadım. Full HD alayım bari derken bunu gördüm, kafama yattı. Bu fiyata bir daha bulamayabilrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atavratpusat -- 2 Şubat 2018; 17:58:35 >
  • otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, şu kanal geçiş olayını da biri aydınlatırsa efsane olur. Dedemlerde Philips var o kadar yavaş ki kanser oluyorsun, o derece yavaş değilse alıcağım. Bizim burda 1 tane var

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Samsung MU7000 serisine bak

Samsung 7000 ler ucuz cunku gercek 7 serisi değil diye haberler okumustum o yüzden elemiştim tv yi kullanıyormusunuz memnunmusunuz su anki tvmiz 46f6340 olmasi lazim memnunuz fakat artik kucuk geliyor ve 4k yok

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    evet oyle yurtıdısdakı hercek 7000 burda 8000e gelıyor

ben memmunum 6ay kadar oldu ıs goruyor 60fps vıdeolarda vs olsun uzmedı daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

Merhaba,

Kanal geçişleri vs genel kullanıcı deneyimi nasıl biraz tecrübelerinizi paylaşır mısınız.

Teşekkürler.

Merhaba, Çok bir tecrübem olmadı hızlı hızlı baktığım kadarıyla seste bi sıkıntı yok kanal geçişleri beni rahatsız etmedi tabi nasıl bir hız beklediğinize bağlı. Biraz saniye olarak saydım 2-3 sn civarı bir geçiş var gibi
    Rekler güzl geldi bana taşınabilir harddiske bir kaç film ve dizi attım öalıştırmayı denedim . mkvuzantılı filmleri açıyor fakat avi uzantılı dizileri açmadı alt yazılarda sıkıntı yokmkv lerden biri bluray rip 25 küsür gb biride m1080p
  • Çağrı merkezini aradım mağazada fiş ve faturaları ak garantisi başlatmış oluyorsunuz kurulum için eve servis çağırmamıza gerek yok sadece montaj için eve servis çağırabilirsiniz dedi dolayısıyla montaj istemiyorsanız hemen kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dej

Çağrı merkezini aradım mağazada fiş ve faturaları ak garantisi başlatmış oluyorsunuz kurulum için eve servis çağırmamıza gerek yok sadece montaj için eve servis çağırabilirsiniz dedi dolayısıyla montaj istemiyorsanız hemen kullanabilirsiniz

Bende aradım sizin dediklerinizi dedi ama üründe kırık çatlak yada ölü piksel vs... çıkarsa bunu yetkili servis tespit etmediği için ücretli tamir olur dedi. Bence beklemekte fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv deki wifi çekim gücü nasıl bilgi verebilirmisiniz.
  • Alacaktım unuttum.. şu saatten sonra ürün kalmamıştır herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

Çok teşekkür ederim, şu kanal geçiş olayını da biri aydınlatırsa efsane olur. Dedemlerde Philips var o kadar yavaş ki kanser oluyorsun, o derece yavaş değilse alıcağım. Bizim burda 1 tane var

Ben aynı anakartlı 55 inç vestel versiyonunu kullanıyorum, kanal geçişleri beni çok şaşırttı, ben normalde TV 3 saniyede kanal değiştirirse ona hızlı gözüyle bakardım, buna kronometre tuttum 2.2 - 2.3 saniyede değiştiriyo kanalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: atavratpusat

Merhaba arkadaşlar ben televizyonu almak istiyorum ama hemen kurdurtmayacağım. Şimdi bekar evindeyim, nasip olursa yaza düğünüm var yeni ev için alacağım.

Şimdi aklıma takılan bir soru var. Televizyonun ücretsiz kurulumu satıştan itibaren ne kadar süre geçerli?

Aldıktan 5 ay sonra ücretsiz kurulum yapılıyor mu? Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

Bu arada işte olduğum için çıkıp alamadım, akşama kalır inşallah.

BİM şubesine gittim, satın alma tarihinden itibaren 6 aymış ücretsiz kurulum süresi.
    1 saat önce aldım, TV yanımda duruyor öylece:)
    Garanti dışı kalmasın diye kutusunu da açmadım, inşallah kırık çürük yoktur :)
  • Servisi aradım kendiniz kurarsanız fiş/fatura tarihinde garantisi başlar herhangi bir arıza durumunda aldığınız yerle görüşürsünüz dedi fiş/fatura kaybetmeyin yeter kendim açtım ve kurdum kanal geçişleri 2 saniye civarında samsung tv kadar hızlı smart tv güzel çalışıyor IPTV kurulabiliyor ses kalitesi makul 4k video örnekleri izledim kaliteli bu fiyata kesinlikle tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperROCK -- 2 Şubat 2018; 21:45:7 >
  • Arkadaşlar bir video atsanız çok güzel olur çok makbule geçer

• Arkadaşlar başka bir TV ile karşılaştırma şansı olan varmı? LG Samsung markalarının giriş seviyelerine aynı performansı verirmiş bu TV? Harici HDD den film izlerken takılma oluyormuş deneyen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar başka bir TV ile karşılaştırma şansı olan varmı? LG Samsung markalarının giriş seviyelerine aynı performansı verirmiş bu TV? Harici HDD den film izlerken takılma oluyormuş deneyen varmı?

Samsung full HD TV'ye göre kalitesi iyi HDD den film izledim takılma yok YouTube denedim sorunsuz

• Çalışan bir ürün fotoğrafı isteriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.