Şimdi Ara

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
742
Cevap
27
Favori
227.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu beğenmeyip LG yi övenler görüyorum. Etmeyin. 2 sene geçince YouTube desteğini kaldıran üçkağıtçı bir firma. Diğerlerinde de varsa bilmiyorum ama LG de durum bu. LG tv alırken 1-2 sene sonra o özellikleri keseceğini bilin ona göre alın arkadaşlar. Apple cihazları yavaşlattığını itiraf etti. Bir sürü dava açıldı. Aslında ben de açsam iyi olacak gibi.. Bu arada bimdeki tv nin model noyu ekte resim olarak ekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlightMode kullanıcısına yanıt
    panasonic 3 senedir kullanıyorum destek devam ediyor. lg lerde malesef öyle. android tv box alıp 100 tl ye uzun seneler kullanın. tv alırken akıllı mı diye hiç bakmam.

• Arakadaşlar digitürk ile kullanırken bir cızırtı sorunu yaşıyorum. Eski tvde böyle bir sorun yoktu. 4 tan hdmi kablo denedim bir türlü düzelmedi azaldığı oldu ama stabil değil. Diğer kaynaklarda( hdmi hariç ) sorun yok. İnternet normal tuner vs . Konu hakkında bilgisi olan var mı? Digitürkün plus kutusu ile sürekli cızırtı sorunu yaşıyorum. Eğer düzeltemezsem yarım iade edeceğim.

• Başka bir forumdaki kullanıcı yorumu;

S. A bende aldım. Servıssız kurdumk Wıreleesden baglanarak hem youtube hemde film sitelerinden film izleme denemesi yaptım. Hatta youtubeden 4 k lı video izledım. TekTkelime ile muthişm Eski bir Lg kullanıcısı olarak goruntü normal kanallarda üst düzey değil. Ama 4k videolar ve TRT 4k cok güzel. Nette kasma yok..ses sevıyesı bekşentımın ustundeu Eskı lg tvtde renkler biraz daha canlı ve panel daha çok parlaktıp Ama bu fiyata bu ürün bence bedava. Zaten aksam gittiğimde sadece bir adet kaldı hepsi satıldı dediler. Almak isteyen varsa hiç dusunmesin. 40 ekran 4k4lı smartsız regalrvardı 1.400 e bımde.aradakı 400 lıra farklafnu ozellıkte bır tv kacmaz. Lg nın aynı modelleri 3000 den başlıyor.
  • Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV

Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV

• quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar başka bir TV ile karşılaştırma şansı olan varmı? LG Samsung markalarının giriş seviyelerine aynı performansı verirmiş bu TV? Harici HDD den film izlerken takılma oluyormuş deneyen varmı?

Samsung full HD TV'ye göre kalitesi iyi HDD den film izledim takılma yok YouTube denedim sorunsuz

Peki hocam internetten futbol maçı denedinizmi? Hareketli sahne performansı nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

evet oyle yurtıdısdakı hercek 7000 burda 8000e gelıyor

ben memmunum 6ay kadar oldu ıs goruyor 60fps vıdeolarda vs olsun uzmedı daha

Yorumunuz için teşekkürler incelemey alayım.

• anladığım kadarıyla ürün vestel tarafından üretilip, satılıp, garantisi sunuluyormuş. jvc olan tek kısım logosunun basılması. vestel sadece logo basma hakkı almış. sanırım "millete vergi sokmak istediğimizi herkes öğrendi bizi sevmiyorlar, çaktırmadan jvc diye iteleyelim ürünleri" diye düşündüler. kesinlikle alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dej

Arakadaşlar digitürk ile kullanırken bir cızırtı sorunu yaşıyorum. Eski tvde böyle bir sorun yoktu. 4 tan hdmi kablo denedim bir türlü düzelmedi azaldığı oldu ama stabil değil. Diğer kaynaklarda( hdmi hariç ) sorun yok. İnternet normal tuner vs . Konu hakkında bilgisi olan var mı? Digitürkün plus kutusu ile sürekli cızırtı sorunu yaşıyorum. Eğer düzeltemezsem yarım iade edeceğim.

hdmi bağlantı kısmında sorun var hangi cihazı hdmi ile bağlasam cızırtı devam ediyor. diğer kısımlara gelirsek kendi uydusudan hd ve 4k kanal performansı çok iyi ses vasat ama eski vesteller gibi değil. menüler gayet hızlı. smart ve youtube gayet akıcı çalışıyor. bu paraya oldukça iyi diyebilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperROCK

quote:

Arkadaşlar başka bir TV ile karşılaştırma şansı olan varmı? LG Samsung markalarının giriş seviyelerine aynı performansı verirmiş bu TV? Harici HDD den film izlerken takılma oluyormuş deneyen varmı?

Samsung full HD TV'ye göre kalitesi iyi HDD den film izledim takılma yok YouTube denedim sorunsuz

Peki hocam internetten futbol maçı denedinizmi? Hareketli sahne performansı nasıl?

IPTV den maç izledim Samsung TV ile ayni yani güzel sorunsuz

• ürünü almadım ama kutusunda "assembled in turkey" ibaresi gördüm. buna göre yalnızca montaj türkiye'de yapılmış manası çıkar ama yine de bu ürünün tamamen vestelin fasonu olduğunu düşünüyorum. 1899 TL ye 49 inç 4k smart tv vestel de olsa alınır. sadece içime ucuz etin yahnisi yavan mı olur düşüncesi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

127 ekran 4k regal de vestel üretimi 1750lira

https://www.hepsiburada.com/regal-50r5020u-50-127-ekran-dahili-uydu-alicili-4k-uhd-led-tv-p-HBV000007S0LE?magaza=istereyon&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv&gclid=CjwKCAiAtdDTBRArEiwAPT4y-ymWZ9kQyb9DYX-tC2xgQkj2FD-6HilrF89hC1WNZbZUKdXnLJxq6xoC1g0QAvD_BwE

Bunda smart yok. Almayı düşündüm ama epey.com'daki puanı regalin 48-49 inç FHD tvlerinden bile düşüktü.

• Aldım ancak screencast(ekran yansıtma) özelliğini beceremedim.Yoksa dlna desteği yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yag1z41

Aldım ancak screencast(ekran yansıtma) özelliğini beceremedim.Yoksa dlna desteği yok mu?

hocam kutu üstünde yada kılavuzda yazmıyor mu? yazmıyorsa zaten yoktur.

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Bir 55 inç televizyonunda uydu alıcı vardı ama 4K kanalları açmıyordu.

• Arkadaşlar merhaba , ürün 47 GB boyutundaki 4K HDR mkv dosyayı sorunsuz oynatıyor. İçindeki sesleri ayırıp çözüyor. Aynı dosyayı Sony 4K TV de izlediğimde Sony daha akışkan ve titremesiz , JVC hareketli sahnelerde biraz Sony e karşı geride kalıyor.
    Ayrıca söylemeden geçmeyim , Vestel servisinden gelen arkadaş "abi bu marka ney ! je ve ce ilk kez duyuyorum" dedi 😂

Uydu kanal geçiş hızı Sony den iyi , 4K TRT kanalında görüntü gerçekten çok güzel ama yine Sony kadar akışkan değil. Yine ulusal HD kanallar gayet tatmin edici , Hoparlör sesi biraz tiz ama gayet yeterli. Kumanda kullanışlı ama çok hafif , kalitesiz algısı var , geri tuşu yön tuşlarına göre aşağıda kalıyor .

Netflix ten video açtığımda ilk yükleme süresi Sony e göre çok uzun. Netflix te 4K videoları açıyor ama YouTube ile açtığım 4K videolar ı full HD açıyor. Sony de 4K açabiliyor.

Wireless çekim gücü Sony e göre zayıf ama aynı ev içinde sorun yok , Bluetooth varmis arkadaşlar

TV biraz kalın ama rahatsız edici seviyede değil ve boyuna göre hafif.

Gozlemledikçe yazmaya devam edeceğim. Elimdeki diğer TV 4K HDR Sony 43XE7005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 3 Şubat 2018; 23:13:35 >

• @BarGoS
    Güzel inceleme daha çok detay verirseniz düşünenler için yardımcı olur.
    Screen mirroring dlna desteği var mı.Blutooth var yazıyor özelliklerde ama desteği yok sanırım.
    UHD dışında SD Ve HD Yayın performansı nasıl.Çok bozulma varmı normal yayınlarda.
    HDMI harici bağlantılarda cızırtı var diyordu bir arkadaş.Siz de var mı.
    Güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizden ricam bir video lu inceleme yapabilirmisiniz bende almayi dusunuyorum ucuz olabilir ama 1900 lira az degil alan arkadaslar yardimci olurmusunuz

• Arkadaşlar ben ip tv almak istiyorum. Nasıl çalıştırıyoruz? Arkadaşımın aldığı kişi ile görüştüm olmaz dedi.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.