Şimdi Ara

Bim den xbox 360 500gb alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 ncı sınıfa giden oğlum için 500tl ye alsam diyorum. Eski nesil bir konsolmuş ama idare etmez mi? Bütçeyi çok arttırmak istemiyorum. Ben gençliğimde ilk nesil ps almıştım ama sonrasında ilgim kalmadı. Komşuda wii vardı, bir hayli hareket ettirdiği için hoşuma gitmişti aslında ama artık kalmamış.

Anlayan arkadaşlar bi fikir versinler lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okullar açıldı hocam alma bence ders falan çalışmaz valla

• Fiyat yüksek, forumun 2.el kısmında yanında bir sürü oyun ile satanlar var. İlanlara göz atın derim.
  • Bence çok iyi fiyat alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Okullar açıldı hocam alma bence ders falan çalışmaz valla

O konuda zaman ve gün sınırlaması koyarız, problem olmaz. Başarılı bir öğrenci motivasyon olur hatta.

• Bir kişi fiyat çok iyi derken bir kişi pahalı ikinci el bakın demiş... Neyse hayırlısı.

• uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    Al da gör.

• Fiyatı çok iyi. Yaz başı olsaydı alınırdı derdim. Ama okulların başlamış olması birde yiğeninizin yaşının küçük olması düşündürüyor. Derslerinden geri kalmasın. Başkasının dediklerine aldırmayın. Sonuçta sıfır garantili makine alacaksınız.

• sigmoid S kullanıcısına yanıt
    konuyu açan arkadaş yeğenine değil oğluna alacakmış , hem zaman sınırı koyarım problem olmaz dedi sanki siz küçükken hep ders çalışıyor hiç oynamıyormuşsunuz gibi bırakın o çocukta oynasın , konuyla ilgili fikrimi yazayım bencede ikinci el olarak daha uyguna alınabilir ama çocuğunuz heves etmiş ise sıfır alın paketi kendisinin açmasının mutluluğu başka olur :)
  • Alinir ders calismasina engel olur diyen ergenleri gormezden gelin kendileri 7/24 ders caliaiyorlarsi sanki gelmisler forum koselerinde surtuyorlar bir de millete laf carpiyorlar cins cins elemanlar var harbi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Bir kişi fiyat çok iyi derken bir kişi pahalı ikinci el bakın demiş... Neyse hayırlısı.

Elimden xbox 360'ın neredeyse tüm eski ve yeni modelleri geçti. Tavsiyemi yeniden tekrarlıyorum. 2.el temiz ve sorunsuz, yanında en az 5-10 tane iyi oyunu olan bir xbox360 alınması daha mantıklı.

Sıfır xbox360 için bu rakam "bence" yüksek. Tercih sizin, kolaylıklar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Bir kişi fiyat çok iyi derken bir kişi pahalı ikinci el bakın demiş... Neyse hayırlısı.

Elimden xbox 360'ın neredeyse tüm eski ve yeni modelleri geçti. Tavsiyemi yeniden tekrarlıyorum. 2.el temiz ve sorunsuz, yanında en az 5-10 tane iyi oyunu olan bir xbox360 alınması daha mantıklı.

Sıfır xbox360 için bu rakam "bence" yüksek. Tercih sizin, kolaylıklar diliyorum.

İlginize teşekkürler. Biraz beklemede kalayım, uygun birşeyler düşerse bakarız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.