Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
68.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLLoRd_85

Herkesin ağız tadı aynı değildir. Kimi bimin kazandibi tatlısını sever kimi başka bir firmanın. Ona iyi buna kötü demek yanlıştır. Fiyatına göre iyi.

+99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
  • Ben beğenerek yiyorum her gün 2-3 paket alırım evin ordaki BİM'den :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Ben beğenerek yiyorum her gün 2-3 paket alırım evin ordaki BİM'den :)

Para var huzur var yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

"aslında özsüt üretiyormuş" vs. işsiz güçsüz insanların yarattığı saçma sapan bir söylenti. arkadaş kutusunda "özsüt kuruluşu" diye bir şey söylemiş böyle bir şey yazıyor mu dikkat etmedim ama hiç sanmıyorum öyle olsa bile -ki değildir- yazacaklarını...

özsüt'le aynı tadı var diyenlere ise sütlü tatlılar gibi bilmedikleri konularda yorum yapmamalarını tavsiye ediyorum, zira komik duruma düşüyorlar.

bana gelince birkaç defa aldım yedim, hakkını yememek lazım "1,5 liraya göre" güzel sayılırdı. fakat bir gün supanglesini yerken, birkaç kaşık yedikten sonra içinden (supanglenin içinden) üzerinde supangle yazan kırmızı renkli 3-4 cm lik bir kağıt çıktı, allahtan gördüm de ağzıma atmamışım. dikkat etmesem kağıdı yedireceklerdi yani... bi daha da almadım.

özetle tamam "fiyatına göre" iyidir hoştur ama abartmayın bazı şeyleri... tavsiye edeceğim derken işin tadını kaçırmayın.

1,5 liralık tatlıdan petrolmü çıkacaktı

• Profiterol hastası olarak Tadı çok güzel ve fiyatı da çok uygun. Kesinlikle tavsiye edilir
  • farkındamısınız o yediklerinizin hiçbirinde gerçek şeker yok :)
  • bugün profiterolden alıp yedim. hamurunu pek beğenmedim vasatın bile altında diyebilirim ama çikolata sosu gerçekten çok hoşuma gitti inci pastanesininkinden çok da farklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

farkındamısınız o yediklerinizin hiçbirinde gerçek şeker yok :)

Hadi ya bizde 1,5 liraya gerçek şeker veriolar diye sevniyoduk
  • mısır şurubu var demek istemiş... gerçekten GDO yiyoruz, dışarıdan pek tatlı almayacağım bundan sonra
  • Geçen sene nisan-mayıs aylarından beri yiyorum. Üniversite öğrencisi olarak sınav zamanları epey tükettik. Kazandibi hariç tamamından memnun kaldım. Kazandibi sanki biraz bayat gibi geldi. Baklavalı olan var birde. Fiyatı 2,5 tl. Onu denemedim yalnız.
  • Kazandibini beğenmedim, yalancı kazandibi tadında ve kıvamında. Tavuk göğsünü ise başarılı buldum. Tşk haber veren arkadaşa.
  • ekmek kadayıfı artı kaymak 5.45 gibi bi fiyata satılıyodu hemen aldım. tavsiye de ederim ;)
  • kazandibi tavsiye edilmez berbat..
  • Yarın denicem.
  • Yoksa buradakilerin çoğu BIM çalışanları veya onlara Mal veren firma elemanlarımı

Bende zaman içinde aldım,Tatlı grubundan ne varsa aldım,hepside lezzetsiz ve kaliteside oldukça düşük!!

ANCAK o parayada o kadar kalite olur!!!

Sütlü Tatlı çeşitleri ise en lezzetsiz olan grup!!
    Biraz lezzetli olan fiyatına görede baktığımız zaman Ekmek Kadayıfı paketi(İnek sütü kaymağı ile)
    bunun haricindekiler ancak bir arkadaşında yazdığı gibi "nefsi köreltmek" için olabilir!

ANCAK bu arada özellikle alt-gelir gurubundaki insanlarıda düşünemiz gerekiyor! dolayısıyla herkes gidip Pastaneden/Tatlıcıdan
    pahalı yada "çok pahalı" ürünleride alamadığı için böyle alternatifleride yinede tercih edecektir,bu açıdan bakarsak lezzet kelimesi
    oldukça göreceli hatta geçersiz olabilir!

Ben ilk bölümde kendi damak zevkime göre sadece "Lezzet" değerlendirmesi yaptım!!

++

• Bugün sütlaç-profiterol-supangle aldım açıkçası hoşuma gitmedi, Eker'in tatlıları bile daha güzeldir. Bu arada üreticisi Osmanoğlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bugün sütlaç-profiterol-supangle aldım açıkçası hoşuma gitmedi, Eker'in tatlıları bile daha güzeldir. Bu arada üreticisi Osmanoğlu.

Bu konuda bir arkadaş güzel bir açıklama yapmıştı.
    Osmanoğlu Bim'in markası.

Batı'da farklı, İç Anadolu'da farklı firmalara Bim'e bu adla üretim yapıyorlar ve gerçektende tatlıcılarda sattıkları kendi ürünleriyle aynı fabrikada üretiyorlar.
  • bu cuma aldık.
    sup'u çok kötü idi.
    daha önce mado'ya ürettirmişler. şimdi anlaşmaları bitmiş. başka firma yapıyor.
    1,5 lira ucuz diye de almaya gerek yok bence.
    deneyim olarak aktarmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokxor

bu cuma aldık.
    sup'u çok kötü idi.
    daha önce mado'ya ürettirmişler. şimdi anlaşmaları bitmiş. başka firma yapıyor.
    1,5 lira ucuz diye de almaya gerek yok bence.
    deneyim olarak aktarmak istedim.

He iyi tamam ok ok ok
  • gidip livadan, hacı bilmemneden ordan burdan tatlı alıp sık sık yemek yerine insanlar ekerin tatlılarını, bim in tatlılarını takip ediyorlar. alt gelir olmakla vs. ile bunun hiçbir alakası yok.
    üst gelire tabi bi insan olsa zaten bim e gitme olasılığı sizce ne kadardır zaten?
    bu fiyata bu kalitede tatlı sunabilecek başka bir yer biliyorsanız söyleyin de yiyelim.
    fiyat/performans oranı en yüksek ve en kolay ulaşılabilecek tatlı ürünleri bunlar sonuçta.

yok ben tatlıyı bir yedim mi pirini yerim diyorsanız o zaman başka seçenekler de size arz edilmiş durumda piyasada.

bimle alakamız (en azından benim) yok sadece rasyonel bir müşteriyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.