Şimdi Ara

BİM DE 5 LT ZADE FINDIK YAĞI 11.75 TL 19 MARTTA SATIŞTA VE DİĞER ÜRÜNLER EKTE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
21.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zade Fındık Yagıda Adeselerde 5 LT 11.75

Kaçıranlara Duyururlur
  • Bu kez az gelmiş maalesef yağlar; benim bulunduğum ilçedeki bim lere 20 şer teneke göndermişler. Öğleyin gittim son tenekeyi aldım. Tobleronlar yığınla duruyordu, daha bilen yok.
  • Dünde Simbat marka çekirdek aldım tuzlu...400gr ı 2.35 tl mi ne
    Lezzet olarak çok güzeldi. Ben çekirdek olayına dikkat ederim. Birçok yerden denedim begenmedim, tadım ı filanda çok sevmem. Ballıbaba diye aldıgımız bir mekan var, bir numaradır. Ama dün Bim den aldıgım Simbat ta çok iyiydi. Fiyatıda uygun

Juicy meyve suları 1 tl, Tamek üretim...
  • bence tobleron seviyorssanız bi koli alıp stok yapın. bimden daha ucuza satanı görmedim 6 aydır ki şahsen çikolata hastasıyımdır geçenlerde de getirdiği alman çikolatasından kutu kutu almıştım anca idare ediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Dünde Simbat marka çekirdek aldım tuzlu...400gr ı 2.35 tl mi ne
    Lezzet olarak çok güzeldi. Ben çekirdek olayına dikkat ederim. Birçok yerden denedim begenmedim, tadım ı filanda çok sevmem. Ballıbaba diye aldıgımız bir mekan var, bir numaradır. Ama dün Bim den aldıgım Simbat ta çok iyiydi. Fiyatıda uygun

* Çekirdeğini biz de çok seviyoruz, kabuklu bademde ucuz ve güzel. Jucy nin elması 1 tl. diğerleri şeftali, kayısı 1,35 tl. Birkaç gündür değişmediyse tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

2 teneke fındık yağı aldım,son 2 adeti aldım,millet kapışmış demekki..

bende 2 teneke almak için uğradım demin ama daha epey vardı demekki burda kullanan yok fındıkyağı. bende 1 teneke aldım bi tadına bakayım nasıl diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sero77

quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

2 teneke fındık yağı aldım,son 2 adeti aldım,millet kapışmış demekki..

bende 2 teneke almak için uğradım demin ama daha epey vardı demekki burda kullanan yok fındıkyağı. bende 1 teneke aldım bi tadına bakayım nasıl diye...

Millet bilmiyor aslında fındık yağının diğer yağlara oranla ne kadar az zararlı olduğunu
    Fındığın kum gibi olduğu bi ülkede yaşıyoruz ama millet dandik yağlardan yiye yiye öküz gibi oluyor.
    Kolestorelden kalp krizinden erken yaşta ölüp gidiyoruz.

Ben de bugün 1 teneke aldım.Hemen salatada denedik bi fark göremedik.
    Önceden tadını biliyor olsaydık 1 teneke daha alırdım.D
    iğer yağlar gibi (zeytin hariç) kokladın mı kokusu yok.
    Ama diğerleri gibi yemeği ağırlaştırmıyor.

Ben bi ara yemeğe fındık tatı kattığını okumuştum onun için denedim ama bişey farketmedim.

Bi de şu kalorifere asılan havlu askısından aldım.
    Normalde taktım olmadı kalorifere sabitleme yeri çok geniş olduğu için hemen düşünüyordu.
    Sonra bi kaç işlemle birlikte kullanılabilir hale geldi.Bu da fena değil..
    Ama fındık yağını geçemez.
    Bu fiyata bu yağ bedavadan da ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 19 Mart 2010; 20:21:26 >

• kanola yağını bir araştırın bakalım yabancı ülkelerde insan sağlığına zararlı olduğu için yasaklanıp ülkemize sokulan 5 para etmez bir yağdır.
    ben yıllardır çotanak kullanıyorum , diğer ayçiçek yağları 120 derecede yanarken fındık yağı 200 derecelere kadar dayanıyor , fındık yağı ile bir patates kızartın yiyin bakalım başka bir yağ ile kızarmış patatesi yiyebilecekmisiniz ?şu anda hem kokusuz, hem sağlıklı , hem lezzetli hem , hem,... olan tek yağ fındık yağıdır....
  • önce 6 tenike aldım sonra baktım son kullanımı 2012 yazıyo gidip 4 tenike daha aldım
  • Ben bugün 1 bime baktım bulamadım, yarın bir kaç bime daha bakarım.
    TMO'da 5 LT fındık yağını 16 TL'ye satıyor. Acaba onun kalitesi nasıldır? Birbirinden farkı varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

önce 6 tenike aldım sonra baktım son kullanımı 2012 yazıyo gidip 4 tenike daha aldım

Hoca ne adamsın be ya bu kadar yağı ne yapacan dizel arabayamı koyup yakacaksın ?

Sen işini iyi biliyon da çözemedim garip bi insana benziyorsun bi fotoğrafını görsem analizini çıkarırım senin nasıl bir insansın ahtapot gibi her yerde bişi buluyorsun..

• hacı ağbi 2 sene yirim hiç değilse sağlıklı yaşarız kölestrol düşer faydalı bişi bu fındık yağsı düşeş bulmuşken çöktüm affetmem böle denk gelince direk dalarım ayriyetten bim sorgusuz sualsiz geri alıyo başka yerde aynı yağyı ucuza bulim götütür bimin yağlarını geri veririm

quote:

Orijinalden alıntı: yeakin

quote:

önce 6 tenike aldım sonra baktım son kullanımı 2012 yazıyo gidip 4 tenike daha aldım

Hoca ne adamsın be ya bu kadar yağı ne yapacan dizel arabayamı koyup yakacaksın ?

Sen işini iyi biliyon da çözemedim garip bi insana benziyorsun bi fotoğrafını görsem analizini çıkarırım senin nasıl bir insansın ahtapot gibi her yerde bişi buluyorsun..

• Peki hocam bu Bİm malı geri alıyor diye Bim yağa zam yaparda ürün fiyatı artarsa o zaman iade edip aradaki karıda alırsınız siz diye düşünmeye başladım.

Alim ve bilgin bir kişiliksiniz ne yapacağınız belli olmaz 15 - 20 gün sonra buraya BİM den 11 liraya aldığım yağı geri 15 liraya iade ettim yazarsanız hiç şaşmam

quote:

hacı ağbi 2 sene yirim hiç değilse sağlıklı yaşarız kölestrol düşer faydalı bişi bu fındık yağsı düşeş bulmuşken çöktüm affetmem böle denk gelince direk dalarım ayriyetten bim sorgusuz sualsiz geri alıyo başka yerde aynı yağyı ucuza bulim götütür bimin yağlarını geri veririm

quote:

Orijinalden alıntı: yeakin

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Dünde Simbat marka çekirdek aldım tuzlu...400gr ı 2.35 tl mi ne

* Çekirdeğini biz de çok seviyoruz, kabuklu bademde ucuz ve güzel. Jucy nin elması 1 tl. diğerleri şeftali, kayısı 1,35 tl. Birkaç gündür değişmediyse tabi...

çekirdeğe lafım yokta.. tuzlu yer fıstığı çok dandik.. değil 2. 10. sınıf ürünler resmen.. öçürük, buruşuk önceki hasadın ürünleri belli.. üstelik kurtlu da çıkabiliyor.. bimi bu konuda lıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

kanola yağını bir araştırın bakalım yabancı ülkelerde insan sağlığına zararlı olduğu için yasaklanıp ülkemize sokulan 5 para etmez bir yağdır.
    ben yıllardır çotanak kullanıyorum , diğer ayçiçek yağları 120 derecede yanarken fındık yağı 200 derecelere kadar dayanıyor , fındık yağı ile bir patates kızartın yiyin bakalım başka bir yağ ile kızarmış patatesi yiyebilecekmisiniz ?şu anda hem kokusuz, hem sağlıklı , hem lezzetli hem , hem,... olan tek yağ fındık yağıdır....

Evet ondan abd de en çok satılan yağ kanola dır

• iklim ve toprak yapısı fındık yetiştirmeye uygun olmadığından, yetiştirilen mısırın pop corn,tavuk yemi, haşlanmış ve dondurulmuş olarak satılması vb daha fazla kar getirdiği için yağ ihtiyaçlarını farklı bitkilerden karşılıyorlar Vay be nefret ederek öğrendiğim BİTKİ COĞRAFYASI sıcak fırsatlarda bilgi olarak forumdaşlara döndü
    quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

kanola yağını bir araştırın bakalım yabancı ülkelerde insan sağlığına zararlı olduğu için yasaklanıp ülkemize sokulan 5 para etmez bir yağdır.

Evet ondan abd de en çok satılan yağ kanola dır

• kendine ve 3 akrabama toplam 11 kutu aldım,
    kasadaki eleman abi hiç kaldımı kalmadıysa 1 tanesini bana dırak dedi,
    şaşırdı kaldı,

ben çotanak da kullanmış biribolarak şunu söyleyebilirim ,
    eşim zadenin daha iyi(anladığım kadarı ile kokusuz vb) olduğunu söylüyor.

almayanlarda hiç düşünmeden alıp denemelerini tafsiye ederim
  • Arkadaşlar abartmayında başkalarıda alsın yahu...2-3 ü anlarızda 6 kutu 11 kutu noluyor

NEyse bende dün ve bugün 2 BIM dede bulamadım..(üstteki cümleye ithafen)...Moralim bozuldu, gelirken Altunbileklere bi bakayım dedim, oradada aynı fiyataydı ve üst üste duruyordu..2 teneke kaptım, yanındada (15 tl üstüne 1.5 olan)Kühne Elma sirkesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Mart 2010; 11:04:22 >
  • bugün bakıcam kaldıysa yine alırım
  • yaw bende az önce aldım bir teneke. ama yağlar duruyordu olduğu gibi.

biz mi burada abartıyoruz bu fındık yağını? yoksa bizim vatandaşın haberi mi yok?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.