Şimdi Ara

BIM'de 4.999 TL / Intel i5 10.Nesil / 8GB RAM / 256GB SSD / 2GB MX 130 Ekran K./ Win 10 HP Notebo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ayni gun kayit yaptirsak oluyor mu peki hocam? Bu arada cihazin linkini paylasma sansiniz var mi?

Edit: simdi buldum hocam, lakin bu fiyat bana cok sacma geldi. Ozellikleri bakimindan hele ki 720p olmasi 6bin tl cok sacma. Klasik Turkcell 24 ay bindirme fiyati olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krandei -- 21 Eylül 2020; 23:45:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krandei kullanıcısına yanıt
    10.nesil diye oyle fiyat koymus olabilirler zira 5005u islemcili pcler bile hep 3000 bandiydaydi turkcellde. Donemsel indirim yapmiyor. Fakat su da var ki gecen hafta a101'de satilan laptop 3000'den al-satcilar tarafindan satisa konuldu. Yani bindirme normal gibi.

Kayit tarihi fatura tarihinden once olmali diye biliyorum. Telefondan kayit yaptiriyordunuz, o sirada sorup ogrenin derim garanti olur, olumluysa da cihaz kacmamis olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu laptop’u almayın aldırmayın beyler. Bu işin suyu çıktı iyice

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    1.5 yıl önce solae neydi acaba.. ayeuca şu an kur etkisi yanında corona yüzünden azalan üretimin etkisi de var. fiyatlar daha artacak.. bu ürüne gelecek olursan hp olmasa belki fırsat olaeak görürdüm ama hp olunca uzaklaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.