Şimdi Ara

BIM'de 4.999 TL / Intel i5 10.Nesil / 8GB RAM / 256GB SSD / 2GB MX 130 Ekran K./ Win 10 HP Notebo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün bir arkadaşım Bim'de 2.000 TL'lik laptop ararken görmüş kendisi bana gönderdi bende paylaşmak istedim Bim bu konularda tuhaf model numarası yazmamış o yüzden paylaşamadım.Bölgeselde olabilir bilginize.

3 Büyük Bankanın kredi kartına(World,Bonus,Maximum) peşin fiyatına 12 taksit.

DİP NOT: HP Geri İadesi(480TL iade) ile 4.519 TL'ye geliyor.
    Bu iadeyi alabilmek için İlla eski hp'niz olacak diye bir durum yok eski hp'si olan bir tanıdığınızdan veya kod satanlar bölümündende temin edebilirsiniz

Detaylı Bilgiye :https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103-1

Güncelleme 1: Ekran Çözünürlüğü 1366x768
    Güncelleme 2: ryodo' adlı kullanıcı ürünü bulmuştur kendisine teşekkürler ürün linki
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_8ke20ea-i5-10210u-8gb-ram-256gb-ssd-mx130-2gb-15-6-w10-g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-1206149.html

BIM'de 4.999 TL / Intel i5 10.Nesil / 8GB RAM / 256GB SSD / 2GB MX 130 Ekran K./ Win 10 HP Notebo
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasadaki fiyat artışını hadi anladık diyelim. Ama ben bu üründe uygun bir fiyat göremedim. Bir yakınım bir buçuk yıl önce i7 7700 + gtx1050ti laptop almıştı 4 bin TL’ye.

Birkaç ay önce mx serisi gpu’lu laptoplar 3 bin tl bandındayken ne oldu da 5 bin tl oluyor?

Alana saygı duyarım ama ucuz veya uygun fiyatlı diyebileceğim bir şey görmüyorum ben.
  • Piyasadaki fiyat artışını hadi anladık diyelim. Ama ben bu üründe uygun bir fiyat göremedim. Bir yakınım bir buçuk yıl önce i7 7700 + gtx1050ti laptop almıştı 4 bin TL’ye.

Birkaç ay önce mx serisi gpu’lu laptoplar 3 bin tl bandındayken ne oldu da 5 bin tl oluyor?

Alana saygı duyarım ama ucuz veya uygun fiyatlı diyebileceğim bir şey görmüyorum ben.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Sebep dolar 💵

Benim de ihtiyaç var ama alamıyorum fiystlsr çok uçtu

13 senelik Asus ile devamke

Piyasadan yine 500-600 TL uygun. (tam model olmadığı için benzerleriyle kıyasladığımda.)

+ 12 taksit yapıyor. (HB'den alsa 6 taksit)

Birde Geri iade ile 4.519 TL'ye geliyor.Sıcak fırsat gelmeye bilir ama değerlendirilebilir 12 taksit ve iade için

Hocam birde istirham ederim 1.5 yıl öncesinin fiyatıyla gelmeyin :) Aynı nehirde 2 kez yıkanılmaz. Piyasada ryzen 3200u'lar 3.5-4 bandına gelmişken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 21 Mayıs 2020; 22:36:58 >
  • Arkadaşlar laptop full hd değil 1366x768 :):)
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Hemen ekliyorum mesaja hocam.Model numarasını bulabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ryodo

Sanırım ürün buhttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_8ke20ea-i5-10210u-8gb-ram-256gb-ssd-mx130-2gb-15-6-w10-g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-1206149.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIp52u99rF6QIVS7TtCh0FxwOpEAQYBCABEgJN6vD_BwE
    Evet hocam ürün bu gümüş renklisi attığınız hemen linki ekliyorum

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Evet. İnsan üzülüyor bu duruma. Önceden 5 bin TL’ye oyunları full hd en üst seviye grafiklerde açan oyuncu laptopları alınabiliyorken şimdi düşük-orta seviye açabilecek laptoplar alınabiliyor. Şahsen hemen kabullenemiyorum bu fiyatları. Sorun da bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sistemle ryzen 3500u gibi apu lu sistemler arasında hangisi daha performanslıdır?

Fiyatları yakın oluyoe

• an agony A kullanıcısına yanıt
    Daha 3 4 gün evvel 3500TL ye Acer aldık. Çok yakın sayılmaz bu banttaki fiyatlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: an agony

Bu sistemle ryzen 3500u gibi apu lu sistemler arasında hangisi daha performanslıdır?

Fiyatları yakın oluyoe
    APU

mx 130 çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Evet. İnsan üzülüyor bu duruma. Önceden 5 bin TL’ye oyunları full hd en üst seviye grafiklerde açan oyuncu laptopları alınabiliyorken şimdi düşük-orta seviye açabilecek laptoplar alınabiliyor. Şahsen hemen kabullenemiyorum bu fiyatları. Sorun da bu.
    Mart'ta Hp pavilion gaming aldım hp iadesi ve world puan ile 4.300 küsüre geldi.

Ryzen 3750H
    8GB RAM
    1 TB HDD
    128GB NVME M2 SSD
    GTX 1650

Haklisin o konuda şuan sistem 8000 olmuş ben 16GB'ram e yükselttim

Şimdi 7700HQ+1050Ti birleşimi i7h+gtx50 olan en tepe konfigürasyonlu birleşimdi. En tepe 6binlere kadar çıktı. Bunun güncel hali 9750H+1650ti olan modeller. Şu an 8500₺'den başlıyor. Oyun bilgisayarı için de gtx1660ti veya rtx serisine bakmak gerekiyor. Bu durumda da fiyatlar 9-10bine fırlıyor. Geçti 4000e PC devri. 4000e oyun PCsi alınırken 750 liraya celeron işlemcili basit laptop alınıyordu. Onlar da şu an minimum 1500₺'lerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 model asus k53sv serisine devam bu fiyatlara bilgisayar alınmaz

• yhyilkrgll kullanıcısına yanıt
    Aynı cihaz elimde çöp halde duruyor Hocam. SSD taksak günlük işler için yeterli gelir herhalde ? Siz standart mı kullanıyorsunuz ?
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 1 ay önce ssd aldim makina uçuyor 14 saniyede açılıyor tavsiye ederim ssd yı

Eskiden 5 dk da kendine gelip cs go yu bile açmıyordu fakat şimdi gta5 bile aciliyor

• Acer swift 3 yeni modeli geldi 1 hafta oluyor. 5300den giriş yapmıştı 5000e düşürmüşler.

Full HD ips ekran, mx250 ekran kartı, çok daha üstün kasa kalitesi, aynı fiyat. Bimden bu cihazı almayın aynı paraya çok daha üstün bu cihazı alın.

https://www.hepsiburada.com/acer-swift-3-sf314-58g-53hn-intel-core-i5-10210u-8gb-256gb-ssd-mx250-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hpkey-002-p-HBV00000TMG9S?magaza=Teknorya&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwzZj2BRDVARIsABs3l9L4BBh7ezprSx7o-OIhZ-KwS6uKkR0nZHQc1n_fpQL5hlW5FWwNousaAmuMEALw_wcB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztealth

Arkadaşlar laptop full hd değil 1366x768 :):)
    valla 15 ekranda fullhd çok güzel ancak adamın gözü kör oluyor yazı okuycam diye ayrıca oyunda boşuna sistemi yorar. hem bu hp de işe yarar ekran olmadığından 4k koysa yine lezzet vermez. ben yeni black friday e kadar erteledim. üretimler hızlansın fiyatlar indirimler gelsin güzel bişey alalım bunu alıp kancoloz olmaya gerek yok
  • Valla fiyatlar nolmus yaw.son black fridayde 1900 e i3 5005 1tb win10 hp almistik.simdi celeron bile kalmamis

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.