Şimdi Ara

BIM'de 4.999 TL / Intel i5 10.Nesil / 8GB RAM / 256GB SSD / 2GB MX 130 Ekran K./ Win 10 HP Notebo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yahu benim 7 senelik asus can çekişiyor. 13 senelik nasıl iş görüyor?
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Daş gibi.. Bende anlamıyorum neden çalışıyor.. Tabi sadece web işleri için kullanıyorum.. Modeli ASUS M51VA253DV
  • eski bilgisayara devam parası olanlara hayırlı olsun,bundan sonra eldekini korumaya bakmak lazım her geçen gün artıyor fiyatlar
  • Almayın arkadaşlar canlarım biraz beyninizle düşünün yoksa bu gidişle 7000₺’ye 1280x720 çözünürlük 1050 ektan kartlı laptoplar satılır. Almayın ellerinde patlasın. O zaman paşa paşa ya fiyatlar iner yada avrupanın sokakta yatan vatandaşının bile kullanmadığı bu laptopları burada satmaktan vazgeçerler.
  • Bu devirde artık onboard alirim mx 130"150 almam.hele ki full hd olmayan laptop kör eder gozunuzu seveyim
  • bununla bedava indirdiğiniz gta yı bile oynayamazsınız.
  • tam modeli ne bunun bim afişlerinde bulamadım
  • Fiyat bildiğin kazık
  • Konu kilitlensin, cihazlar ellerinde kalınca 4000 altı fiyata düşerse o zaman düşünürüz.

Şimdilik uzak durulması gereken bir cihaz.
  • Benim şahsi fikrim ve tavsiyem, acil ihtiyacınız yoksa bu aralar bilgisayar alınmaması.
    Maske, dezenfektan ve kolonyada yaşanan fahiş artışları bir nebze anlayabilmiştik ama konsol, telefon ve pc grubundaki bu artışın ne dolar ile ne virüs ile ilgisi olamaz, tam bir şark kurnazlığı.

Dolar % 10 artınca fırsattan istifade bu fırsatçılar ürünlerini %30-%40 artırıyor. Dolar geri düşünce ise fiyatları indirmiyorlar, çıktığı yerde sabitleniyor. Bunun ben bir açıklamasını ahlaki çerçevede yapamıyorum.

Bu yüzden bu tür ürünleri zorunlu değilse almazsak bir süre sonra yavaş yavaş fiyatlar düşecektir. Biz almaya devam ettikçe satışlar bir miktar azalsa da kâr kârdır diyerek bu fiyatlar devam eder.

Ya da en güzeli belli özelliklere göre tavan fiyat getireceksin, o zaman göreceğiz bu fırsatçıları.

Celeron laptop 3 bin lira olmuş. ŞAKA GİBİ...
    Bu iş tam bir fırsatçılıktır.

• Bu paralara aynı markanın full HD li SSD li gaming serisi satıldı.
  • Şubatta 5800 e monster aldık yav, i5 e 5000 çok, ekran kartı, SSD vs de düşük
    BIM'de 4.999 TL / Intel i5 10.Nesil / 8GB RAM / 256GB SSD / 2GB MX 130 Ekran K./ Win 10 HP Notebo
  • Canavar gibi çalışan bilgisayarım var ama ekranı full hd değil. Sırf bu yüzden yeni bilgisayar almayı düşünüyorum.

Sıcak fırsatlarda lenovo var. 3700u amd Ryzen'li. 3899tl. O bile daha iyi bence bu pc'den. Hb'de full hd hp notebook var dolu 4-5bine.

Özetle almayın, aldırmayın.
  • bu para buna kesinlikle verilmez. linkteki ürün her yönden daha iyi;
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0877BVGZV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Çok pahalı
    Uçuk
  • satılacak tarih varmıdır bölgesel mi acaba
  • Arkadaslar sanirim bu laptop 4499tlye evimin yanindaki bimde satisa koymuslar. Ne dersiniz alinir mi, guncel fiyatlari ne alemdedir? Bi de 480tl iade alabilir miyiz? Tesekkurler.
  • Krandei kullanıcısına yanıt
    Normalde hort derdim ama ayni yerde ayni cihaz satisa cikmis
    Guncel fiyat turkcellde 6200tl
    İadeyi CİHAZİ SATİN ALMADAN ONCE kayit yaptirarak alabilirsiniz. Ayrintisi ilk mesajda mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.