Şimdi Ara

Bim çadır bitti saçmalığı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bime sabah gittik millet zaten sıra yapmış. Kalabalık zaten. 19000 adet çadır 7000 mağaza. Mağaza başı 2-3 tane düşerken bir adet geldi oda bitti diyolar. Şikayet edeceğim kendileri alıyolar bariz belli.

• Kendilerine saklıyorlar hocam
  • Edin şikayet hocam.
  • bazı müşterilere ayırıyorlar maalesef

Çok cazip, alevi üstünde olan sıcak fırsat ürünlerini hiç göremiyoruz reyonda.

3-4 ay önce ( belki daha fazladır hatırlamıyorum) harddisk sordu bir müşteri, görevlinin biri kalmadı dedi. Diğeri bilgisayardan baktı, 1 tane var dedi bulup verdi. Böyle çalışanlar da var sağolunsun. Şok marketteydi.
  • Bim de çalışmış biri olarak genelde bu tür ürünler için müşteriler önceden çalışanlara para bile teklif ediyor bana ayır diye. Fakat çalışanlar eğer ki kendilerine almıyorsa bile kimseye ayırma yapmıyor,yapamıyor zaten. Eğer ki MS kendi çevresine ayarlamazsa tabi. Çoğu mağazalarda MS personellerin bile ürün almasına engel olur,artarsa alırsın şeklinde. Ben görmedim açıkcası ufak tefek şeyler hariç. Şikayetlere çok fazla önem verirler ama bu tür durumlarda pek işe yaramaz.
  • afişteki ürünleri saçma şekilde az getiriyorlar. Ya çilekli link. 80 kuruş muydu neydi adamlar mağaza başı 1 koli (12 adet) göndermişler. Bi de afişe basmışlar. Büyük zeka cidden..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.