Şimdi Ara

BİM 7 Ekim Aktüel Ürünler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
1
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gwznr

bu laptop oyun dışında kullanılacaksa,( internet, office programları ve film izleme gibi) alınabilirmi ?

fazlasıyla yanlıs hatırlamıyorsam gecen gün konu dısınada acmıstın galiba konuyu hatta bende i3 lü bir seyler al kafan rahat olsun demistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

bende merak ediyorum yok mu bi bilen ?

En düşük ayarlarda, bir ihtimal. Intel HD Graphics'in oyun performansı epeyce kötü. Eğer kullanım amaçlarınız arasında oyunlar varsa hiç bulaşmayın.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Beyler yanlız kablosuz mause'un fiyatı çok ama çok iyi.. Hiç biriniz fark etmemişsiniz ama.
    Bende şişme yatak ve mause'u alıcam cuma günü..

mouse fiyatı öyle çok ama çok iyi değil :)

hb de 13 e de satıldı 19 a da. ben 9-10 ay önce 19 a almıştım :)

nasıl yani mausenin fiyatı çok çok iyi değil arkadaşım bu mause logitec in türkiye de satış rekoru olan ürünü ve hepsiburada da 50 küsür fiyatı bu ürünün fiyatı hiçbir zaman dediğin seviyeye inmedi senin dediğin mause 615 li olan seri mausları yanlış bilgi paylaşıpta arkadaşların beynini bulandırma istersen

Pardon, haklısın. 19 değil de 20+kdv imiş

BİM 7 Ekim Aktüel Ürünler

ben bunu almadan önc yine indirimle 13 14 tl gibi bi rakama satılmıştı, bilip bilmeden artist artis konuşmazsın başka zaman...

m180 dediğin m195 ve m210 la aynı mouse. 50 lira vs de edecek bi maus değil, buna 50 tl veren tarihi kazık yemiştir. m195 ve 210 dan tek farkı unifying özelliği.

şubat ayında dolar 1.2 küsür idi şimdi ise 1.89 şuan hepsiburadada 23,99 USD hesabını yap sen almışsın şubatta şimdi ekimdeyiz

• hangi yılın şubatında 1.2 küsürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28
    şubat ayında dolar 1.2 küsür idi şimdi ise 1.89 şuan hepsiburadada 23,99 USD hesabını yap sen almışsın şubatta şimdi ekimdeyiz

arkadaş hala konuşuyosun ya, maus hizlialda vs 25 lira, sen neyin peşindesin ?http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/logitech-m180-nano-kablosuz-mini-optik-siyah-mouse-910-002218_30.025.1453.0107.htm?

6 şubat pazar olduğu için dolar işlem yapmamış ama cuma günü 1,60 mış. yani pazar günü de 1,60 tl imiş dolar. 1,2 yi nerde gördün bilmem... 20 dolarlık mausta 6 lira farkeder. hatta 1,90 olursa 6 lira farkeder.

http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/201102/04022011.html

mausu vx nano ile karıştırdım de eyvallah, yoksa 25 tl etmeyecek maus hb da 55 lira 19 lira süper fiyat diyosan hala şu aşağıdaki mouse'la farkını bi söyleyebilir misin bana

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-m195-kablosuz-nano-mouse-910-001998-/ProductDetails.aspx?productId=bd04735&categoryId=52

• Ses sistemine kimse bişi dememiş.
    Almayı düşünüyorumda ne dersiniz? Fiyat performans iyi mi ? O fiyata daha iyisi ya da şunu al diyeceğiniz var mıdır?
  • Sizin 1.2 TL/$ dediğiniz 2 sene önce falandı. Kendim dolar alım-satımı yaptım 2011'de hiçbir zaman dolar o seviye'ye inmedi.
    Arkadaş pariteleri karıştırdı herhalde.
  • arkadaslar bu paylasımlı ekran kartı kac mb oluyor... filmlerde sorun yaratırmı izlenmesinde arkadaslar...
  • Laptop için bilgisi olan arkadaşlar, bu fiyata iyi midir? Oyun performansı idare eder mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan_x

Laptop için bilgisi olan arkadaşlar, bu fiyata iyi midir? Oyun performansı idare eder mi

Hocam yukarılara baktıktan sonra yorumunu yazsan daha net olacak, arkadaşın biri demiş intelin bu ob ekran kartı oyunlarda ne durumda bahsetmiş.

Birde dolar mevzusunu PM de tartışıp konunun annesine hakaret etmeseniz iyiydi.

Bimeksteki laptopta fena F/P ürünüymüş aklım ona kaymadı değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngboy

Ses sistemine kimse bişi dememiş.
    Almayı düşünüyorumda ne dersiniz? Fiyat performans iyi mi ? O fiyata daha iyisi ya da şunu al diyeceğiniz var mıdır?

Ses sistemini tavsiye ederim fiyat/performans olarak bundan daha iyisini bulamazsınız. Ben 4 ay önce gold bilgisayardan kampanyalı olarak 33 liraya almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

arkadaslar bu paylasımlı ekran kartı kac mb oluyor... filmlerde sorun yaratırmı izlenmesinde arkadaslar...

Bildigim kadarıyla filmlerde işlemciyi kullanıyor sadece. O yüzden ekran kartının nasıl olduğu pek önemli değil. İslemcisi de iyi olduğu için 1080plerde bile takılma olmadan izletebiliyormus.
  • Evet arkadaş haklı, işlemci önemli olduğu için 1080p leri rahatlıkla oynatır. 720 leri benim p4 ob ekran kartı dahi oynatıyor.
  • selam, ben bim'deki asus laptop almak istiyorum yeni işlemciliymiş corei3 başka yerlede bakıorum da bu fiyata yakın bile yok aynı özelliklerde bi de asus çok iimiş, ben o kdr bilmiodum bikaç ay önce yine bi asus vardı bimden almıştım bu seferkinin fiyatı daha da süper onu kardeşime vericem, aslında olsa yetişebilsem çeyize bile alınır gibi duruo :) sizce nası??
  • dort gozle beklıyorum bu fıyat bu konfig kaçmaz!!!
  • Sıcak fırsat diye açtık ilanı ama Logitech s220 sıcak değil ona göre :)

vakti zamanında sıcak fırsatlara açtığım ilk konu Logitech s220 idi

http://forum.donanimhaber.com/m_28750791/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

Sıcak fırsat diye açtık ilanı ama Logitech s220 sıcak değil ona göre :)

vakti zamanında sıcak fırsatlara açtığım ilk konu Logitech s220 idi

http://forum.donanimhaber.com/m_28750791/tm.htm

Yapıcak bişi yok aradan 3 yıl geçmiş. O sitede şu anda özel bi indirim olmasada 66 tl den satılıyor. Şimdiki döviz kuruna ve zamana baktığımızda sıcak sayılır.
  • Markasi logitech diye o uyduruk hoparloru almayin. Vatanda %25 indirim oldugunda Ediffier x600 alin,85 tl civarinda muthis bir 2+1 sistemi. Hatta biraz daha koyabilirim derseniz 140 tl ye microlab fc-361 alabilirsiniz ki muzik dinlediginizi o zaman daha iyi anlarsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.