Şimdi Ara

BİM 7 Ekim Aktüel Ürünler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
23.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: Gncl1905

Mouse güzelmiş alınır, piyasanın da altında...

Maalesef günü çok ters, saat 9'da BİM'e mi gideceğim Üni. ye mi?İnsan şunu perşembe falan yapar!

Tabi beyefendi, saat kaç gibi müsaitsiniz acaba ?
    A101 perşembe yapıyor ama bu notebook yok şuan. İlerde denk gelirse şansına.

Perşembe aynı saatte müsaittim mesela, yada çarşamba yada salı :D

Bu kampanya benim için bitmiştir(zaten yetişemem - kalmaz), daha da olursa alırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 1 Ekim 2011; 16:56:41 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Mouse güzelmiş alınır, piyasanın da altında...

Maalesef günü çok ters, saat 9'da BİM'e mi gideceğim Üni. ye mi?İnsan şunu perşembe falan yapar!

Tabi beyefendi, saat kaç gibi müsaitsiniz acaba ?
    A101 perşembe yapıyor ama bu notebook yok şuan. İlerde denk gelirse şansına.

Perşembe aynı saatte müsaittim mesela :D

Bu kampanya benim için bitmiştir(zaten yetişemem - kalmaz), daha da olursa alırım :D

BİM'e git parasını ver bunu bana ayırın de.
  • A101 geçen perşembe notebook satıyordu. Burada göremedim. Acaba sıcak değil miydi?

Resmi sitesine de bakıyorum göremiyorum. Ne iş anlamadım?

Acer i3 işlemcili 2 gb ram 320 gb hd gibi birşeydi.
  • Bugün son kalan gitarı aldım iyi bişeye benziyor 49 TL ye bulunmuyor hiç
  • Arkadaşlar bu laptopun oyun performansı nasıl olur sizce? Son oyunları geçtim ama eskiden prey, halflife 2, gibi oyunlar vardı. Onları kaldırır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Laptop haricinde gözüme takılan bişey yok.
    Şişme yatak falan geçen karfurda 30 TL civarıydı.

evet ama buradaki kendinden pompalı, pratik olması açısından bu önemli.

Pilli pompalı 47.86 TL:
    http://www.hepsiburada.com/Liste/intex-tek-katli-tek-kisilik-pilli-pompali-kamp-ev-yatagi-66966/ProductDetails.aspx?productId=outdelta66966&categoryId=367176

bu yataklar rahatmıdır kullanıslımıdır pekı

ben bugun aldim yatak gayet rahat ayrica cok pratik 1 dk da sisiyor
  • ayırma yok arkadaşım, ilk gelen alır...
    stok bilgisi bile vermiyolar, bugün gidip sordum..
    biz de bir arkadaşa alcaz iki farklı mağazadan şansımızı denemeye karar verdik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolanka

Arkadaşlar bu laptopun oyun performansı nasıl olur sizce? Son oyunları geçtim ama eskiden prey, halflife 2, gibi oyunlar vardı. Onları kaldırır mı?

bende merak ediyorum yok mu bi bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101'de bu şişme yatağın aynısı perşembe günü 39, 95 TL . BİM aynı ürünü 20 TL fazladan satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: en_dost

quote:

arkaşlar şu komprasör nasıldır? bilen, kullanan varmı? önceki senelerde de gelmiştir sanırım..

Gelmişti ben almıştım ama aynısı değildi bu ürünün. Çok farklı olacağını zannetmiyorum benimkiyle. valla arabanın lastiğini şişirmiyor bunu baştan belirteyim biraz zorlarsanda felaket ısınıyor. tavsiye etmem ben ama ufak tefek şeyler için düşünülebilir.

pardon hocam.. bu oto kompresörüymüş.. ben bilgisayarları temizlemek için almayı düşünüyordum.. gerçi kullanılır mı bilmiyorum da amaç hava üflemesi zaten.. herhalde sıkıntı yaratmazdı da çakmak girişi evde yok..

Çoktandır bir pompa istiyordum.

bir de şu var AutoCet 3 Li Lastik Tamir Seti (Hava Kompresör,Kalem Tip Ölçme Saati,Lastik Tamir Spreyi)

BIM'deki 37 tl, bu işe yaramıyorsa autocet hiç işe yaramayabilir

Kullananlar biraz bilgi verseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repartition -- 2 Ekim 2011; 12:48:28 >
  • Beyler yanlız kablosuz mause'un fiyatı çok ama çok iyi.. Hiç biriniz fark etmemişsiniz ama.
    Bende şişme yatak ve mause'u alıcam cuma günü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 2 Ekim 2011; 12:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

A101 geçen perşembe notebook satıyordu. Burada göremedim. Acaba sıcak değil miydi?

Aynen asus resmi sitesinde bu ürüne rastlamadım, ayrıca K52F modelinin bazı sitelerde 4-5 alt modeli mevcut acaba tam model nedir neden yazılmamış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende laptoptan almayı düşünüyorumda bu laptoptan nerden gördüysem hep p6200 işlemcili diye geçiyor i3 hiç göremedim gidince sorucam inşallah bir problem çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Beyler yanlız kablosuz mause'un fiyatı çok ama çok iyi.. Hiç biriniz fark etmemişsiniz ama.

izim burada şişme yatak a101'de 34 lira.. yeni mağaza açılıyor diye tanışma fiyatı yazıyor.. iyi ve rahat bir yatak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveyou35

quote:

A101 geçen perşembe notebook satıyordu. Burada göremedim. Acaba sıcak değil miydi?

Aynen asus resmi sitesinde bu ürüne rastlamadım, ayrıca K52F modelinin bazı sitelerde 4-5 alt modeli mevcut acaba tam model nedir neden yazılmamış?

http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K52F/#specifications

Ürün bu. Özellikleri de zaten bimin insertinde yazıyor. Renginin kahverengi oluşu başta hoşuma gitmedi ama gidip benzer modelini inceledim gerçekten şık gözüküyormuş. Baya koyu bir kahverengi. Özellikleri de bu fiyata gerçekten iyi. Üründe bluetooth da var mı acaba? Sitesinde göremedim ama bazı alışveriş sitelerinde var gözüküyor.
  • Abi alınır alınmasınada muhabbeti düşünsenize

+Güzel laptopmış kardeşim nereden aldın
    - Bimden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Beyler yanlız kablosuz mause'un fiyatı çok ama çok iyi.. Hiç biriniz fark etmemişsiniz ama.

izim burada şişme yatak a101'de 34 lira.. yeni mağaza açılıyor diye tanışma fiyatı yazıyor.. iyi ve rahat bir yatak mı acaba?

Kalite farkidir. 10 lirayada istenirse sisme yatak bulunabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Orijinalden alıntı: loveyou35

quote:

http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K52F/#specifications

Ürün bu. Özellikleri de zaten bimin insertinde yazıyor. Renginin kahverengi oluşu başta hoşuma gitmedi ama gidip benzer modelini inceledim gerçekten şık gözüküyormuş. Baya koyu bir kahverengi. Özellikleri de bu fiyata gerçekten iyi. Üründe bluetooth da var mı acaba? Sitesinde göremedim ama bazı alışveriş sitelerinde var gözüküyor.

Bluetooth var gibi görünüyor. Çünkü driverlerde var.http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K52F/#download
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362
    Bluetooth var gibi görünüyor. Çünkü driverlerde var.http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K52F/#download

driverı olsa bile cihazda blutut olmayabiliyor. PB notebookta bluetooth açma düğmesi bile vardı hatta ekranda açıldı kapandı diye mesaj bile çıkıyodu ama içinde yoktu :)
  • Bluetoothunun olması benim için iyi olur. Olmasa da almaktan vazgeçmem. Ekran kartı olayını saymazsak fiyasadaki 1500 TL'lik laptoplardan aşağı kalır yanı yok fiyatına bakarsak. Tabi oyun için kullanmayacak biri için o kadar fark yok diyebilirim. Teyzelerin yanında sıraya girmek lazım cuma sahabı, yoksa kalmayabilir. Hele bir de her bime 1-2 tane geleceğini düşünürsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitmachine16 -- 2 Ekim 2011; 16:16:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.