Şimdi Ara

BİM 29 Eylül Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
14.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotosikletPilotu

çanta nasıldır

Ben de merak ediyorum. Asus sirt çantamın fermuari bozuldu , fermuar değiştirmeye 30tl istediler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karaoke mikrofon fiyatını bilmem ama çok eğlenceli.bt hoparlör olarakta kullanabiliyorsunuz.tlfdan bağlantı kurup sadece müzik açıp sözleri siz söyleyip karaoke yapıyorsunuz.echo bas tiz ayarları falan da olması lazım.hediye verdiğim yeğenim çok eğleniyor :) ayrıca okulunda da kullanıyorlarmış.
  • albaycan_19 A kullanıcısına yanıt
    Kartuş doldurmasını biliyorum 4 yıldır canon mp235 kullanıyorum. Başta bilmiyordum siyah kartuşa normal mürekkep koydum tıkandı bir daha açamadım. Sonra siyah kartuş mürekkebi aldım renkli kartuşa koydum. Ayarlardan sadece renkli kartuşu seçtim öyle kullanıyorum ama fotokopi çekmek için kağıdı önce taramam gerekiyor sonrada yazdırıyorum rekli kartuş olduğu için yavaş çıkartıyor. Yazıcıyı 70 tlye almıştım şimdi tek kartuşu 70 tl

• Arkadaşlar kulaklık nasıl oluyor? Masaüstü bilgisayarımda kullanabilir miyim? Bluetooth aparati oluyor mu?

• _mia _ kullanıcısına yanıt
    Mürekkep püskürtmeli yazıcılardan uzak dur toner li lazer al.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılardan ağzı yananlar kulübü kursak donanım haberin en büyük kulübü olur
  • dört basamaklı merdiven için düşünceleriniz nedir, almaya değermi
  • Arkadaşlar akülü vidalama nasıl iş görür mü nette markayı aradım ama pek bilgi bulamadım??

• Çanta çok dandik tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth kulaklığı aldım.Malzeme kalitesi iyi, bass 'lar iyi.Kötü yanı ses'i çok fazla dışarı vermesi.Son seste ise yanınızdaki rahatlıkla duyabilir.Hatta hoporler olarak kullanabilirsiniz.
  • Mikrofon alan var mı? Yorumları alalım :)
  • powerbank alan varmı daha önceki verdikleri s8 modeli mi ?
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    ben bugün iki adet aldım. gayet şık duruyor, hem normal, hem hızlı şarj etme özelliği var. öncekini bilmiyorum ama güzel görünüyor.
  • Mouse alan var mı nasıl acaba

• kulaklık nasıl?hediye alacaktım.şoktan aldığım benzer kulaklıktan memnunum ama bunu bilemedim
  • bimin kendi markalarından uzak durun her yıl isim değiştiriyorlar ucuz çin mallarını getirip üzerine heifer, aeron , v.s marka vurup satıyorlar. Sorun olunca muhattap bulamıyorsunuz. Zaten 1 yıl sonra marka ortada olmuyor. Yedek parça v.s de tabii.
  • Benim gibi portable OS kullanmak isteyenler için USB tavsiye ederim.

• Mouse yorum alalım lütfen

• Kingston usbnin yazma hızı çok düşük. 6-7 mb falan, eski nesil flashlar gibi stabil bir hızda da yazmıyor, bi 7'e çıkıyor bi 5'e düşüyor. Zaten üzerinde de bu değerlere yakın bir şey yazıyor.

Ama 16gb için bu hız tolere edilebilir. Daha yüksek bir kapasitede kanser eder insanı. Malzeme kalitesi falan çok iyi, tamamı metalden oluşuyor.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Mouse alanların yorumu gelmedi ben almak isteyip bulabilecek olanlar için yazayım. Dün 10-15 mağazaya sordum mouse tükenmiş bugün bir mağazada bulabildim. Çalışanlar Çok soran varmış dediler bitmiş. Fiyatına göre çok iyi ben de logitech m180 var hala kullanıyorum maşallahı var 7 senedir kullanıyorum taş gibi çok sayıda fena şekilde yere düşmelere rağmen hiçbir olmadı hala çalışır. Trust farenin Malzeme kalitesi kullanımı vs iyi. A101 in sattığı bir 10 tl lik fare gibi adi değil. Logitech den bir farkı yok gibi kullanımda ve kalitesinde. Bakalım pil ömrünün de iyi olduğu söyleniyor

Açma kapama tuşu yok. Fare kullanılmadığında bekleme halinde kendini otomatik kapatıyor fareyi kullanınca da açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.