Şimdi Ara

Bim 26 Eylül (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
18.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yangın tüpü Alayım.

Evinde ve aracında bulunmayanlar kesinlikle alsınlar.
  • tornavida iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jest_89

quote:

Orijinalden alıntı: hurremshake

quote:

Orijinalden alıntı: goku2

Kompresör nasıl acaba?

Evet bende merak ediyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Bilgisayarın tozunu attırmaya yeter mi ?

kompresörü geçen sene almıştık, lastiği şişiriyor ama pc tozunu üfleyecek kadar fazla hava vermiyor. araba için alacaksanız alın yolda koymaz

Sağolasın hocam kalsın o zaman :)
  • Aku takviye kablosu iyi fiyat. Tekzen ve migrosta 22 tl idi. Fakat onlarda satilanin markasini hatirlamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Park sensörünü düşünmeden alabilirsiniz, konuşma tarzını merak edenler youtube a bir kaç yıl önce yüklediğim videoya bakabilir,
    Şu anda UYAP youtube u engellediğinden sadece link atıyorum biri sayfaya eklerse sevinirim :)

Montaj konusunda ise eliniz biraz matkap tutuyorsa gerisi kolay...

Toolmax Park Sensörü Video
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Telefon tutacağı 3-5 kullanımdan sonra dağılıyor, 3 tane aldım akıllanmadım 2 tanesi pert oldu, bir daha şu pahalı olandan alıcam.

Hoby seti iş görür, fiyatı gayet iyi, yanında aksesuarları da var, bir kenarda dursun mutlak işinize yarar.

Hassas tornavidayı da tavsiye ederim, bir ara 5-6 TL'ye sattılar.

hoby set nerde hocam. ayrı resımleremı bakıyoruz acaba
  • gravür seti çok iyi duruyor fiyatına göre. Tabi flex kablosu da çıkıyorsa içinden. sürekli kullanılan bişey değil ama öyle bir an geliyorki ah ulen ufak bir taşlama olsa diyorsun ufak tefek işlerle uğraşırken : ) Kalırsa alabilirim belki.
  • bim tirt a101 pavori bu aralar

• PARK SENSÖRÜNÜ KAÇIRMAYIN. KULLANIYORUM ÇOK İYİ
  • quote:

Kompresör nasıl acaba?

şukadar söylim çok tırt o kompresörler. top şişirirken bile zorlanıyor makine... gidin bisiklet pompası alın daha iyi
  • Her önüne gelen başlık açarsa öyle olur.

26 eylül de bunlarda verilecek arkadaşlar..

Bim 26 Eylül

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Kompresör nasıl acaba?

şukadar söylim çok tırt o kompresörler. top şişirirken bile zorlanıyor makine... gidin bisiklet pompası alın daha iyi

Bu konuda yanılıyorsunuz. Evet tırt kompresörden de sattı bim 2-3 hafta önce fakat bu kompresör çelik gövdeli ve çok da güzel basıncı. Hem araç lastiği hem topları gayet güzel şişiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Her önüne gelen başlık açarsa öyle olur.

26 eylül de bunlarda verilecek arkadaşlar..

Bim 26 Eylül

Bak kardesim konun az gerisine gitseydin arkasin sorunsuna cevap verdigimi gorebilirdim. Arka tarafinda alinabilecek urun urunler goremedim sicagi sicagina paylastim. Yardimci olmak istedim. Hemen saldirmayin. Bu bolumu takip ediyorum. Hizli bir sekilde brosue paylasimi yaptim.herkes faydalnsin istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 19 Eylül 2014; 12:55:27 >

• BlıtzKrıeg kullanıcısına yanıt
    Akü takviye kablosunu ben almıştım tırt çıktı kendine hayrı yok benim punto araca tık bile demedi, elektrikten anlamam ama telefon şarj kablosunun kalınlığından az hallice hocam alma derim.Kipa'dan almıştım kalın işe yarıyor bundan 11 lira daha pahalıydı.
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    sakin olalım , sonuçta bu veirlen broşürdeki ürünler zaten bim'de satılan ürünler, ama ilk sayfa önemli , bu hafta gelecek ürünler orda
    yani 2. sayfayı vermeye çok da gerek yok arkadaşın dediği gibi
  • 2 tane cips olan sayfası paylaşmana bence de gerek yoktu haber verdiğin için teşekkürler.
  • Arac paspasi kaucuk mu arkadaslar ?

• Araç süpürgesi nasıl ki?

• park sensörünün en son kaç cm 'e kadar uyarıyor. İnce maneveralar için uygun mu ? yoksa 30 45 cm kala sabit ötmeye mi başlıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.