Şimdi Ara

Bim 26 Eylül (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
18.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyarın için sağol hocam. Almamaya karar verdim. Daha kaliteli birşeye denk gelirsem alırım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Telefon tutacağı 3-5 kullanımdan sonra dağılıyor, 3 tane aldım akıllanmadım 2 tanesi pert oldu, bir daha şu pahalı olandan alıcam.

Hoby seti iş görür, fiyatı gayet iyi, yanında aksesuarları da var, bir kenarda dursun mutlak işinize yarar.

Hassas tornavidayı da tavsiye ederim, bir ara 5-6 TL'ye sattılar.

hoby set nerde hocam. ayrı resımleremı bakıyoruz acaba

Mini taşlama ve gravür dediğine hobi seti de deniyor
  • 29 liralık radyo mp3 daha önceden de gelmişti alanlar oldu diye hatrlıyorum. 15 gün önce gelen ekransız olanı 35 liraydı. Bu daha avantajlı, sesi iyi mi acaba?

Bir de firmaya danışmıştım diğer illerde satılan led ampuller eylülde aktüel ürün olarak gelecek demişlerdi, getirmekten vazgeçtiler anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

29 liralık radyo mp3 daha önceden de gelmişti alanlar oldu diye hatrlıyorum. 15 gün önce gelen ekransız olanı 35 liraydı. Bu daha avantajlı, sesi iyi mi acaba?

Bir de firmaya danışmıştım diğer illerde satılan led ampuller eylülde aktüel ürün olarak gelecek demişlerdi, getirmekten vazgeçtiler anlaşılan.

Led ampuller nasıl. Beyaz yada sarı ışık mı? Aydınlatması nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

29 liralık radyo mp3 daha önceden de gelmişti alanlar oldu diye hatrlıyorum. 15 gün önce gelen ekransız olanı 35 liraydı. Bu daha avantajlı, sesi iyi mi acaba?

Led ampuller nasıl. Beyaz yada sarı ışık mı? Aydınlatması nasıl acaba?

Linkteki konuda alanlar vardı, isterseniz onlara danışın. Sarı ve beyazı varmış. 8w 750lm ışık veriyor aydınlatması iyi sayılır. fiyatı 9.5 liraydı galiba.

http://forum.donanimhaber.com/m_92220297/tm.htm

• Akü takviye kablosu muhtemelen ise yaramaz. Bi marketten almistim 1.4 motorlu arabayi calistitamadim. Amperi yuksek olanlari denemek lazim. 600 amperlik görmüştüm internette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 20 Eylül 2014; 11:00:22 >
  • Park sensörü,oto bakım seti, taşınabilir şarj aleti alıcam. Bu ürünleri daha önce deneyen arkadaşlar tavsiye eder mi ?
  • Oto supurge eder mi arkadaslar bu kadar ne dersiniz :/ nasildir

• quote:

Orijinalden alıntı: goku2

Kompresör nasıl acaba?

İş görmez.

Ufak bisiklet lastiklerini bile şişirmiyor.

Hatta onu da geçtim bildiğimiz balonu bile yaklaşık 20-30 saniye civarında şişiriyor.
  • efsane park sensörü yinne satışta
    almamış olan taktırmamış olan kaçırmasın
    karda buzda hiç yanılmadan çalışır
  • en son 40 cm kaldı dedikden sonra biraz daha yaklaşırsan durunuz diye uyarı veriyor bir bayan:-) 2 senedir kullanıyorum maşallah tıkır tıkır çalışıyor.
  • Bu park sensörü öne taksak sıkıntı olur mu ? Yani ön için gösterge var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Bu park sensörü öne taksak sıkıntı olur mu ? Yani ön için gösterge var mı

Alet ne bilsin on arka ayrim yapmaz yahu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Duvan.35

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Bu park sensörü öne taksak sıkıntı olur mu ? Yani ön için gösterge var mı

Alet ne bilsin on arka ayrim yapmaz yahu :D

Bazılarında ön arka ayrı soket var o yüzden dedim paşam :)

• Şarj aleti alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Bende akü takviye kablosu alıyım. Araba eski arada sorun çıkarıyor sağda solda kablo arıyorum

Akü kablosunu zamanında almıştım bimden. 1 kere işim düştü. Yandı gitti ve işe yaramadı. Kesinlikle almayın aldırmayın. Çok tehlikeli. Kalın ssaf bakır bir kablo alın biraz paraya kıyıp.

• Takviye kablosunu şiddetle tavsiye ederim.kendim ve çevrem dahil 10 sefer kullanmişimdir gayet kaliteli sorunsuz çalışıyor.

• daha önce a101 e gelmişti takviye kablosu aynı paraya ordan almıştım, aynı ürün mü bilmiyorum ama 2000 motorlu 85 model mercedesi çalıştırmıştı.
  • Şimdi bu oto süpürgesinin 2 tane çeşidi var.
    Black&Decker AV1205
    Black&Decker ACV1205

bu ürün acv olan kullanan varsa değer mi ?
    Bu arada
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/BLACK-%26-DECKER-ACV1205-12-V-%C5%9Earjl%C4%B1-S%C3%BCp%C3%BCrge,103452,465742,853796.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 22 Eylül 2014; 20:19:28 >
  • Çoklu şarj aleti nasıl alıpta kullanan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.