Şimdi Ara

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
1
Favori
23.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanmazsınız tobleroneler İzmir Urla'daki Bimde saat sabah 9:30 da bitmiş ve yakında başka bim yok
  • Cepte 25 var sanıyodum 3 tane toblerone aldım (yanında da başka şeyler) oysa 45 varmış :) neyse ksımet buymuş dedim. Daha çok vardı açılmamış bir koli bile vardı, bağcılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

İnanmazsınız tobleroneler İzmir Urla'daki Bimde saat sabah 9:30 da bitmiş ve yakında başka bim yok

inaniriz inanırız
  • Tobleron bulamadım. 5 tane milka aldım bende. 6 ay çiko almam herhalde
  •  Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
    benim aldıklarım bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree27 -- 23 Aralık 2011; 19:55:28 >
  • dur yazıları okuyunca canım yine çekti koparayım bi parça daha tobl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree27

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
    benim aldıklarım bunlar

hocam tobleronun birini tatmışsınız hemen bende eve girer girmez ilk işim tadına bakmak oldu. Bazı arkadaşların aldığı toblerone ların S.K.T 2012 bendeki 2013 neden acaba böyle merak ettim.

• Toblerone kaldımı acaba bizim bim de bi bakayım
  • Bunlarda benim aldıklarım küçük milkalar kipadan alındı

• arkadaşlar az önce şirinevler bim'e gittim kalmamıştı tolblerone bende ataköy atrium migros'a gittim orda da 4.95 TL 10 tane filan vardı 3 ünü ben aldım şimdi bir yandan yiyorum bir yandan yazıyorum.
    Yanlız bir sorum olacak benim aldıklarımın son kullanması 26 nisan 2012 fakat made in switzerland yazıyor. bazı arkadaşlar polonya üretiminden bahsediyor bim dekiler nerde üretilmiş?
  • allahsızlar bitirmiş akşama kalmamış hiç tabloren
  • Bir Panduf alan ben miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Bunlarda benim aldıklarım küçük milkalar kipadan alındı

bende koliyi kucakladım kasaya gittim hepsini alıcaktım son anda vazgeçtim 3 tane aldım.yarın bidaha gideceğim bu sefer koli varsa koliyle alıcam.fiyatını fazlasıyla hakeden bi çikolata almayanlara tavsiye ederim.

bide konserve ananas aldım ama hiç güzel değilmiş tavsiye etmiyorum almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

bende koliyi kucakladım kasaya gittim hepsini alıcaktım son anda vazgeçtim 3 tane aldım.yarın bidaha gideceğim bu sefer koli varsa koliyle alıcam.fiyatını fazlasıyla hakeden bi çikolata almayanlara tavsiye ederim.

Dedik okadar Almayın diye .. Birde söylediğime karşı çıkanlar oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

bim çok kalitesiz mallar satan bir türlü ısınamadığım saçma bir market....

efendi efendi sözlerine dikkat et. ne demek saçma market. ne alacağını bilirsen çok iyi market.
  • Pederi aradım 2 toblerone daha aldırdım Yarın milkadan alsam mı diyorum cepte para kalmadı doğru dürüst ya akşam yemeği ya milka 2 seçeneğim var
  • Ben de 2 Bim e ugrayip toplamda 9 tane Toblerone toparlayabildim. Son girdigim yerde "daha kaldi mi?" dedim. "Yok abi, az evvel sizin gibi birisi geldi ve ne var ne yok topladi." dedi Itiraf edin; hanginizdi o? Soz kizmayacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Dedik okadar Almayın diye .. Birde söylediğime karşı çıkanlar oldu.

valla aldıktan sonra gördüm bu konuyu.önceden görsem almazdım

• 4. bimde ancak ulaşabildik toblerone :))
  • Bu toblerone bimden başka bir yerde satılıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.