Şimdi Ara

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
1
Favori
23.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kabuska

Bu toblerone bimden başka bir yerde satılıyor mu?

migroslarda aynı fiyattan bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

bim çok kalitesiz mallar satan bir türlü ısınamadığım saçma bir market....

efendi efendi sözlerine dikkat et. ne demek saçma market. ne alacağını bilirsen çok iyi market.

• daha yeni maltepe migrostan 2 tane 200grlık toblerone aldım teki 2.45 ten bayada vardı aslında bimde bulamayanlar için uygun olabilir
  • milkaların normal fiyatı nedir?
  • yarin gidip 2 yada 3 tane tobl. Alicam buyuk ihtimalle kalmistir fikirtepe subesine gidicem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Bu toblerone bimden başka bir yerde satılıyor mu?

migroslarda aynı fiyattan bulabilirsin

Neyse ki satılıyormuş Tadına bayıldım ama son 1 taneyi kapmıştım
  • Vay be, bimden bime ne kadar fark gösteriyor.
    Çoğu bimde toblerone'lar bitmiş, benim burdaki 3 bimde ise duruyordu. Saat 3-4 gibi hiç kuşkusuz gittim ve evet koli ağzına kadar doluydu sadece 1-2 tane alınmıştı, bende 2 tane alıp eve döndüm. Yarın tekrar gidicem sanırım, 1 paket şimdiden bitti :)
  • diasa da tobleron kampanyası yapmış, müthişşşş

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü
  • fiyat indirimleri bimle alakalı değil arkadaşlar. hafızasını yoklayanlar hatırlayacaktır her yılbaşı yakını toblerone hipermarketler ve bim tarzı ucuzluk marketlerinde indirimli fiyatlardan satılır. geçen sene kipada 200 gramlıklar 3 liraydı yine diasa benzer indirimle satmıştı.
    yılbaşından önce stok mu eritiyorlar yoksa cristmas hatırına millet yesin diye mi indirim uyguluyorlar bilmiyorum ama her aralık ayında var bu kampanya.
    her iki çikolatada kraft grubuna ait zaten
  • haziran 2012 benimkilerin tarihi
  • waybe ne çok hayranı vermış bu çikolatanın :)
  • neymis bu toblerone..ben de istiom
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

Arkadaşlar kusura bakmayın , son noktayı koymak istiyorummm

Bim 23 Aralık Aktüel Ürünler - Ayın Ürünü

Onla o gitmezki Bitter olcaktı hoca

• yaklaşık 10 senedir toblerone tüketirim ama son yıllarda aldıklarımın hiç birinden memnun kalmadım, buradan bi arkadaş sebebini "daha az kakao , çok daha fazla şeker ve polonya üretimi" olarak açıklamıştı. bu yüzden evin yanında olmasına rağmen ilgimi çekmedi. alanlara afiyet olsun..
  • Milka'yı Eskişehir'de bırakınca nedense canım çekti, normalde dolapta dursa öyle canım çekmezdi ama uzaklaşınca çikolatadan canım çekti birden. Yarın buradaki 2 Bim'e de bakayım bulursam bir Milka daha alırım.
  • Toblerone tatmayanlar varmış hala, şaşırdım biraz. Gerçi milkanin bu ürününü ben de ilk kez yedim
  • bo toblerone'nin içinden çeyrek altın falan mı çıkıyor? nedir bilader bu toblerone fetişizmi...altı üstü çikolata...dağılınnnnn.....
  • Tadını beğenmedim, en azından tatmış oldum.
  • Gaziantep ibrahimli subesinden 15 tane aldim 1 koli vardi hala ama gercekten deger fiyat ucuz
  • Milka cikolata degilde püskevit. Bunu cikolata yerine cikolata kapli püskevit olarak satmalari lazim
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.