Şimdi Ara

BİM 19 Aralık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
10.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamucera

O yatağı 89 tl ye aldım

yorum yaparmısın yatak için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldigim cocuk oyuncagi tren 2 gunde bozuldu magaza geri almadi attim.Daha da bimden bisey almam

• Bu hafya A101'den vestel buhar kazanlı utuyu aldık. Iyiki almışız. Cok iyi ürün.Bim artı eski günlerini aratıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Aldigim cocuk oyuncagi tren 2 gunde bozuldu magaza geri almadi attim.Daha da bimden bisey almam

Nasıl geri almadı? Müdürlerine söyledin mi?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_100351344/f_//tm.htm#100351344

hocam yukaridaki linkte ki notebook hem i3 , M serisi işlemcili hemde ekran kartı 840m . indirim ve world puan la 975 tl ye geliyor. bim de ki notebook tan çok daha iyi bir notebook. hem işlemcisi daha iyi hemde ekran kartı çok daha iyi.

Yukarıdaki notebook , bim dekine 5 basar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 14 Aralık 2014; 22:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

http://forum.donanimhaber.com/m_100351344/f_//tm.htm#100351344

hocam yukaridaki linkte ki notebook hem i3 , M serisi işlemcili hemde ekran kartı 840m . indirim ve world puan la 975 tl ye geliyor. bim de ki notebook tan çok daha iyi bir notebook. hem işlemcisi daha iyi hemde ekran kartı çok daha iyi.

Yukarıdaki notebook , bim dekine 5 basar bence

Hocam casper'a para verecek kadar cilgin degilim. Casper ile bundan 10 sene once bir bilgisayar tecrubem oldu ki bedava verseler kullanmam ki 10 sene de degisen hicbirsey yok..

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    Hocam tercih senin tabi de, herkesin her marka ile kötü tecrübeleri olabilir. sikayetvar a asus,hp vs yaz bakalım , ne üretim hatalı makinalar , sıkıntılı ürünler , kendi hataları olsa bile kabul etmeyen binbir çirkefe yatan markalarla karşılaşırsın. Teknoloji bu şans işi.

Bahsettiğimiz ürün bim in sattıgı hp marka notebook.Hp nin genel notebookları da sobadan farksızdır diye bir sürü yorum var. Ayrıca değiştirilemeyen onboard performansı düşük işlemcili , ekran kartsız bomboş makinaya 900 tl vereceğine , i3 m seri değiştirilebilir,cok daha performanslı işlemcili , 840m gibi piyasadaki ağır grafik isteyen oyunları bile akıcı oynatabilen ekran kartlı makinaya 975 TL vermek cok daha mantıklı bence. Sonucta casper üretici değil.Bileşenleri satın alıyor ve asus,msi ile aynı bileşenleri kullanıyor. Tabiki kasa kalitesi farklı olabilir. Ama bu iş bütçe meselesi , varsa 1400-1500 tl n git tabiki asus al. ama 900-1000 liralık makina bakıyorsan bence bomboş,performanssız makinaya o parayı verme. Varsa asus,msi 840m li , m seri işlemcili makina 975 liraya bizde alalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 14 Aralık 2014; 23:44:29 >

• 3. sayfa bu forumdakilerin pek işine yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

şişme koltuk nasıl benzerde olsa hiç kullanan oldumu?

Hiç tavsiye etmem. Ev arkadaşım şişme yatak aldı ilk başlarda süperdi sonra birleşim yerlerinde minik delikler oluştu attı çöpe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

O yatağı 89 tl ye aldım

yorum yaparmısın yatak için?

kesinlikle pişmanım,
    Yatak katlandığı için ortada bir boşluk var yani yatarken araya bir şey koymanız lazım, üst tarafı bez değil, çarşaf tutmuyor,

2 katlı şişme yatak almak en güzeli,
  • migrosta 4 kartuşlu mach 3 turbo 22.90 turboyla normal farkı nedir bilen varmı? turbo alayım diyorum yalın fiyatlar

• Laptop alınır bence fena değil. Casper hariç, diğer markalar bu fiyata ancak celeron işlemci koyup, free dos laptop satıyorlar.
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yediğim yoğurdu bile bozuk kokuyor diyerek değiştiriyorum sizinli nasıl değiştirmezler mutlaka başka bimlere gidin elbet değiştirirler.Daha bırakın bimi dha ihç bi markette değiştirilmediği olmadı ki ben en az haftada bi kaç sefer değişim yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Aldigim cocuk oyuncagi tren 2 gunde bozuldu magaza geri almadi attim.Daha da bimden bisey almam

ÇAlışanların azizliğine geldiniz sanırım. Ben kurabiyenin tadını beğenmedim diye götürdüm. Almasalar bir şey demezdim, geri aldılar. Bugüne kadar iade edemediğim bir şey olmadı bime.
  • Ya Bim'in bu kataloglarda ki ürünün satılmasına ihtiyacı yok çünkü zaten müthiş bir kitlesi ayrıca bu katalogda da millete seri bir şekilde çaktığı kesin yahu kaç kişi bu laptopu nasıl diye soruyor 10 kişiyi geçmez git mağazalarına kalmışmı laptop bir bakalım bulamazsın.

Hiç unutmam A101'de banyo dolabı vardı 2 mağaza gezdim bulamadım en köhne kuyuda köşe de bir mağazada buldum. Yahu banyo dolabı düşünün milletin halini :D
  • Hepsi boş. Sandisk 8gb o forumun çoğu teknosa dan ücretsiz kargo ile 3,99 â aldı :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigzawer -- 14 Ocak 2015; 10:45:29 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    en iyi ürün şişme koltuk şuan ama oda daha ucuza bulunabilir piyasada
    özellikle koçtaşta.
    HP 250 den uzak durun derim. o fiyata 2gb ram 32gb hafızası olan atom işlemcili tablet alın daha iyi performans alırsınız.
  • 400grlık tobleronelar ne zaman gelecek yav
  • çek bırak metal arabalara bakan veya alan oldu mu?

orta halli birşeyse gidip alacağım, çok dandik ise boşuna yorulmayayım oraya kadar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.