Şimdi Ara

BiM 13 ŞUBAT CASİO SAAT 65.00 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
21.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zencilerin sattıgı şükür şıkır saatler 2 hafta dayanmıyor. içinden ya akrep düşüyor ya yelkovan. o da olmazsa ilk elini yıkamada içindeki su damlarını seyrediyorsun. kalitesiz ve ucuz görünümlü saatlerle bu saati karşılaştırman komik doğrusu. ben de bu saatin aynısı değil ama bir kaç model daha üst versiyonu var. bu saati de çok önceden araştırıp almaya niyetlenmiştim. fiyatına göre gayet güzel saat bir kere 3 yıl garantisi var. casio'nun garantisi ise birebir değişim garantisi oluyor. zenciden aldıgın saati 10 dk sonra geri götür. bak o zenci sana ne gösteriyor. (anladın sen onu ) kordonu sert olabilir. o da zamanla esneyip bileginin şeklini alır. hala bulabilen varsa hiç düşünmeden gitsin alsın. çünkü 65 tlye alınabilecek en iyi saatlerden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 13 Şubat 2015; 23:16:01 >

• tege T kullanıcısına yanıt
    Şükür şıkır.
  • çok dandik bence..kordon(beyaz ipli) falan liseli işi duruyor
  • 4 gündür evde olmadığım için babama söylemiştim. Saolasın siyah olanı almış :)
    Forumda kötü yorumları görünce biraz korkmuştum ama saat cidden çok iyi. Hem sade hem de kaliteli, ayrıca oldukça hafif olduğundan takması rahat. Akrep yelkovanı forforlu olduğu için karanlıkta da saatin kaç olduğu anlaşılıyor.
    Bu saati 10 liralık saatle kıyaslamak gerçekten komedi. Belki 15 yaş civarı için uygun olmayabilir ama ben üniden yeni mezun oldum, o yüzden klasik görünümlü bir saat istiyordum. Bu saat gerçekten iyi oldu.
    Ayrıca yukarda bir arkadaş paylaşmış, tissot'un buna benzer saati 650 lira, arada 10 kat var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • METAL KORDONLUSU VARDI GECEN.SENE BU ZAMANDA BIMDE 45 LIRA..ACABA BI DAHA NE ZAMAN GELIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam babalar günü ve sevgililer gününde mutlaka geliyor. Onun haricinde ne zaman gelir bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam sagol..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlar fotoğrafını paylaşabilir mi?
  • Bitmişmidir acaba
  • %99 bitmiştir. Bugün Edirne'de 3 bim gezdim 3'ünde de sadece 1'er tane bayan saati kalmış. Erkek saatleri cuma günü tükenmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.