Şimdi Ara

bilmiyorum böyle olan var mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bennasılbüyükadamoluucam B kullanıcısına yanıt
    Tamamen geçim sıkıntınızı ortadan kaldırmak için öneri sundum yoksa hukuk>tıp gibi bir iddiam yok istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz hocam
    Tıp 6 sene ve gerçekten çok zor okurken çalışmaya çalışırsanız hayatınız zehir olur
    hukukta aynı açık lise gibi devam edebilirsiniz sadece sınav zamanı gelmeden 1 ay önce düzgünce oturup çalışabilirsiniz çok sıkıntı yaşamadan geçersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Psikologlar bunlari dinlemek icin 500lira aliyor. Bi 500 ver de aklin basina gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin aşağılık kompleksinin ve atamadığın testesteronun atılacağı bir yer mi zannettin ? yolda görsen abi abi üzülme napalım kaderimizde bu varmış diyeceğin adama dediğin lafa bak. Forumun ruhu ve dinamiği bu. Anladın mı ? Kendini gerçekleştirmeye çalışan insanların birbirine sahip çıktığı yer burası. Sen ve senin gibi ya ergenlikten nasibini alamamış ya da ebeveynleri tarafından hor görülmüş kendini gerçekleştiremeyeceğini zanneden BİREY olamayan ve bu aşağılık komplekslerini atabilmeleri için kullanacakları yer olmamalı ve olmayacakta.Sahip çıkın birbirinize.

Başlığı açan hocama da desteklerimi iletiyorum bunaltıcı ve hararetli günler başlıyor kendini toparlayabilen ve sıkı tutanların kazanacağı bir maratona dönüştü yks. Umarım kendinizi gerçekleştirebilirsiniz hocam iyi forumlar:),

edit:imla

• Agaca dayanma curur. Duvara dayanma yikilir

• handmadesome kullanıcısına yanıt

Divrigi ulu cami arkasinda bekliyorum

• para verince düzeleceğini bilsem 1 ay aç kalırım ama parayla olcak iş değil işte..

Olmaz tabi psikologlar insanlqrin derdine deva olmuyo bi de para aliyolar. Cok kek meslek valla tip falan ugrasma 4 sene oku donersin koseyi

• Beklemeye devam et ben bulamam seni ama mutlaka biri seni bir gün bulur. Biraz aklıselim davransaydın cevap bile vermez sineye çekerdin

• konuya alakanızdan dolayı teşekkür eder, umarım psikolog olursunuz dileklerimi sunarım

• dediklerini çok iyi anlıyorum dostum. ayrılmak çözüm değildir. hele şu corona döneminde hayallere kapılıp gaza sürükleme insanları. iş yok iş. okumayı geçtim. millet 14aydır dükkan açmıyor dükkan. cepten yemeyi bıraktı kredi çekti. seni 600tlye 30gün çalıştırırlar yapma etme. dersine çalış kendini önemse kendini garantiye al sonra başkalarını. şurada 1 ay kalmış. yapabildiğinin en iyisini yap. seneye lise kpssye gir yani memurluk sınavına gir aileni garantiye al. sınavdan sonraki 1 ay çekilmez olacaktır. kafanda düşüncelerle geçmez o ay. ailenin kavgasınla sende sürüklenme. yapma etme. sakın. bu tavsiyelerimi ciddiye alırsın umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 18 Mayıs 2021; 0:3:14 >
  • Sivaslıyım deme

Selim degil ki adim

• Botadam B kullanıcısına yanıt

Sivasli degilim sivasin kendisiyim

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt

hocam sadece 2 senedir(liseyi yurtta okudum) 1.dereceden şahidim bu olaylara ve 21 senedir böyleymiş bu ilişki.

keşke hayallerime kapılsam ama artık onlar da yok. iş yok biliyorum 7. sınıf yazından beri çalışıyorum yazları ve bu yaz harbiden yoktu. kendini önemse demişsiniz ama psikoloji olmadan kendımı önemsesem nolur ki. bu psikolojide aile düzelmeden düzelmicek. kardeşime kendi sınavımdan daha çok ilgilendim ama çocuk artık ders çalışmıyor. dersaneye o gitti ben gidemedim vs vs. sınavdan sonraki 1 ay işe giricem hocam sabah 10 akşam 11.30 yapıcak bir şey yok öyle geçicek artik.

sadece koyan yaşıtlarım neler düşünürken ben neler düşünüyorum. suçlusu kim?

• Neresinden

bütün sivaslıları aynı kefeye koyan biri. güzel kafa knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D72C9D06E -- 18 Mayıs 2021; 0:18:39 >
  • hocam bilkent üniversitesinde kapsamlı burs diye bir olay var. say, ea, söz alanlarından birisinde ham puanda ilk 10.000e girerseniz size aylık 1.600 tl para veriyorlar. bilgilendirmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevictorious -- 18 Mayıs 2021; 0:16:7 >
  • Johannes bu sefer batırmış baya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.