Şimdi Ara

Billabong Beden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrblar. internetten billabong şort alıcam ama kaç beden alıcağımı bilmiyorum. ben colin's ve ltb kotlarda 32/34 giyiyorum, ama bunların bedenleri kaç oluyor bilmiyorum. eğer kullanan ya da bilen bir arkadaş yardım edebilirse sevinirim..

• şort olarak internetten almanı önermem çünkü götten düşme ihtimalleri yüksek o derece riskli bir karar olur

ama bir yerde deneyip yakın bir modeli internetten alabilirsin, birde modelden modele ölçüleri değişebiliyor...
  • gg den alıcam, aslında kargocu tanıdık yani ben bedeni deneyene kadar bekleyebilir ama o kadar da uğraşmak istemiyorum, ilk gelince orjinal olup olmadığına bakarım orjinalse imzayı atar para onayınıda veririm bedenide bildikten sonra uygun olur. ama bedeni bilmeden bişeyler sipariş edip geri göndermekte iyi olmaz.
  • 36 beden colin's kot giyiyorum. Billabong şortta 36 beden tam geliyor. Her ne olursa olsun deneyerek, üzerindeki duruşunu görerek alman daha uygun olur bence.
  • izmirde billabong outlet var mı ?
  • cigli o.s.b.de var fb tekstil satıyor 55 lira sortlar
    google dan arat adresi cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbull35 -- 23 Mayıs 2010; 17:08:26 >
  • sanayi metro durağının orda birşey var orası nasıl biyer acaba ? gözüme çarptı geçerkenbillabong filan yazıyodu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.