Şimdi Ara

Bill Gates, dünyayı yeni bir salgın konusunda uyardı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
3.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pozitif bilim: öngörülerini deneye dayandırır. varsayımlar ortaya koyar
    dinozorların yok olmasıyla ilgili teori: meteor düşmüş olması muhtemel-eğer doğruysa büyük bir krater bulmamız gerekir.
    sonuç: o krater bulundu.

cahiller: kendisi yapmasa nereden bilecek… demek gök taşını bilim insanları birkaç yüz milyon yıl önce dünyaya kendileri atmış.

öngörü: karadelikler olabilir. varsa şu şekilde ve şu boyutlarda olması muhtemeldir.
    sonuç: karadelikler görüntülendi. ve bil bakalım ne oldu? aynı öngörülen gibiydi.

cahiller: kesin kendileri yaptılar kara delikleri tabi yaaa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Her gün kan ve ter içinde kilometrelerce gezerek, Bill ağanın kaldırmak istediği düzene ve bu düzenden ekmek yiyen insanlara hizmet ediyorum. Oturduğun yerde sağlıklı beslenmen için fedakarca çalışıyorum. Tarihi anlattığını sanıp zamandan bihaber arıza gibi davranmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Kimsin ne işin? ha eğer sağlıkçıysan söyle bakanlık da bilsin senin bilim düşmanı olduğunu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son çıkan virüs ABD ve müttefiklerinde ortaya çıktı. Rusya gibi devasa ülkelerde yok.. Kesin Bill Gates'in parmağı var

• SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt
    Adam Microsoft'tan ayrılalı yıllar oldu, cahillik böyle bir şey.

• Bill Gates bizim tarım bakanı ile ne görüşmüştü acaba?

• Askaparta kullanıcısına yanıt

Kan ve ter içinde çalışmayı güzel bir şey sanman ne acı, teknolojiye karşı olursan hayat boyu aynı şekilde çalışmaya mahkum olacaksın.

İnsan emeğinin az olacağı, yani senin gibilerin ya işsiz kalacağı ya da başka bir iş yapacağı yani beynini kullanman gerekecek,

doğum kontrolüyle nüfusun azaltılacağı, teknolojinin insana hizmet ettiği bir dünyayı istiyor, bunu istemiyorsun biliyorum, iyilerden nefret etmeye ve kan ve ter içinde çalışmaya devam.

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    Bizim işimizi teknolojinin yapması mümkün değil uzun süre. İnsan olduğu sürece bizim işimiz de olacak. Kan ve ter içinde çalışmak bazı işlerin doğasında var. Teknolojiye karşı olmak başka, teknolojiyi çıkarların için kullanmak başka. İnsan yıpranmasın ama sermayenin de kölesi olmasın. İyi görünenlerden nefret ediyoruz. Teknolojiyi insanlığa hizmet için değil, insanları kendilerine hizmet ettirmek için yapıyorlar. Her teknoloji maraz doğurur. Biz iyiyiz, sonunda kazanırız. Teknoloji iyidir, insan insan oldukça.

• bu herif Tr sınırları içinde batı trakyadan parsel parsel arsa topluyormuş herkesin bilgisine

• Microsoft sayesinde tüm bilgilerimiz her şeyimiz yıllar boyunca ellerinizde. Verilerimizi denizin altında bile saklıyorsunuz. Her şeyimizi bilen Bill gates diyorsa doğrudur.

• açma o ağzını

• Serefsiz,insanimsi yaratiklar bozuntulari.Yok olacisalar.Kandiramayacaksiniz,rabbimin izni ile basarisiz olacaksiniz,sizi gidi seytaniler sizi.yemezler artik.

• Bill Gates'in nüfus azaltma düşüncesini destekliyorum lakin yöntem yanlış.

Lütfen prezervatif dağıtmak gibi daha masum yöntemler deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 31 Mayıs 2022; 10:14:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktırdı..

• Evet doğru bu adam gitsin bunu yerine herşeyi çok bile cahiller gelsin çok daha güzel bir Dünya olur .

• sdelta S kullanıcısına yanıt
    Yaw sen ne bilgili bir sdelta şeysisin. Bili ile M$ eminim tüm ilişkilerini kesmiştir. Demek Bili koskoca şirketi kurdu sonra bıraktı artık alakası kalmadı ha. Şirketle boşandılar, ayrıldılar. Sonra bilgisayar virüslerinden kalan alışkanlıkla hobi olarak virus işlerine merak sardı. Cahillik nedir biliyormusun ki sen ? Kafayı kullanmamaktır.

Bak ne diyor haberde : Bill Gates'in geçtiğimiz yıl Cascade yatırım şirketi ile Kanada Ulusal Trenyolu, Berkshire Hathaway, Deere & Co., Liberty Global ve Waste Management şirketlerine yatırım yaptığı biliniyor. Bill Gates, şu anda Microsoft'un yalnızca % 4 hissesini elinde bulunduruyor ama yine de en büyük hissedar o.

ama m$ ile alakası yok canım. o artik virüs uzmani. Daha fazla haber kurcalamiyayim cahille uğraştığına değmez.

• pandemi felan hikaye, dsö ye dünya yönetiminin devredilmesini isteniyor.

yeni dünya düzeni dedikleri tek elden yönetim.

aynı şekilde anlaşma imzalatıp, çıkardıkları başka pandemi yalanı ile bm ile devletlere el koyma yöntemi çalışması var.

bunu bir konuşmasında anlatıyordu.

• firat_kilic kullanıcısına yanıt

milleti nasıl aç bırakacaklarını.

• WarSaw kullanıcısına yanıt

valla bu muhabbet bayadır dönüyor ama ben kendim Trakyalıyım hiç bu duruma dair bir işaret göremedim açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.