Şimdi Ara

bilkent siyasetten mezun olup işletme yüksek lisansı yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaş aralığı 40+ olan kimle görüştüysem(bazıları üst düzey kişiler) ve bilkent siyaset tam burslu mu yoksa odtü işletme mi yazayım dediğimde hepsi odtü işletmeyi öneriyor.

benim fikrim ise bilkent siyaset okuyup okulda geçireceğim 4 seneyi daha kaliteli hâle getirmek. sonrasında işletme yüksek lisansı yapmak. bunun mantıksız olduğunu söyleyecek kişilerin argümanını bekliyorum. çünkü büyüklerimi dinleyip odtü işletmeyi öne aldım tercihte fakat tam rahat değilim. bu dediğime karşı argüman gelirse biraz rahatlarım.

• mba(isletme yuksek lisansi) yaparak alakasiz bolumlerden mezun kisiler bile kariyerlerine o alanda devam edebiliyor hocam.siyaset de alakasiz bolum sayilmaz.linkedinden arastirinca da zaten bilkent siyaset mezunlari cogunlukla ozel sektorde. eger bilkentte daha mutlu olacaginizi dusunuyorsaniz orayi yazin mezun olunca pek fark olmayacak arada.bunu istemedigi yere gidip kirikla hazirlanmak durumunda olan biri olarak soyluyorum. bana da "buyuklerim" hukuk yazmami onermisti ve listeye aldim ancak mutsuz oldum.sizin de ayni durumu yasamanizi istemem.

linkedin arama cubuguna bilkent siyaset yazarak siz de gorebilirsiniz mezunlarin nerelerde oldugunu
  • merak ettim bende
  • Hocam sizi çok iyi geo çözüyorsunuz diye hatırlıyorum. Bence bilkent siyaset.
  • saddlemaker64 kullanıcısına yanıt
    2017de var mıydınız hocam forumda
  • Babilov B kullanıcısına yanıt
    Hocam 2016'dan beri varım. Azimliyazar dönemleri falan. Siz yeni mi mezun oldunuz yoksa mezun muydunuz
  • saddlemaker64 kullanıcısına yanıt
    okuduğum yeri bırakıp bi daha hazırlandım bu sene. y-ea 2118 geldi. bilkent siyaseti öğrenci olan kişiler dışında kimse önermiyor, son gün hâlâ kararsızım:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.