Şimdi Ara

Bilkent Düşünüyor: Son Gün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta Bilkent'e şöyle sorduk: "Bugün hayatınızın son günü olsa kalan zamanınızı nasıl geçirirdiniz?"

http://youtu.be/6-lt6efV0wQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sina-an -- 17 Aralık 2011; 2:31:31 >

• :/ Bilkent...
  • Ayıp ama yaptığınız bilkente giden gidemeyen var
  • Bütün videoyu sabırla izledim ve videonun malları tartışmasız steroid vururduk diyen dayılar.
  • Hayatlarının son günü olduğunu söyleseler onları bunların hiçbirini yapamazlar. Ölecek olmanın verdiği korku ve rahatsızlıkla oturur ağlarlardı büyük ihtimalle.

Ekleme: 4:34 ve 4:58 arasındaki kızı yaların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susanoo -- 17 Aralık 2011; 2:45:56 >
  • 2:15 ve sonrası
  • güzel çalışma olmuş ayrıca,
    ilk çıkan kız çok güzeldi
    bide çocuğun biri atomlarına ayırırdım dedi ya
  • Bilkent düşünmüyor :D
  • Adamdaki havaya bak şirketi satardım diyor gevşek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

güzel çalışma olmuş ayrıca,

İlki kapak kızımız zaten, en güzelini seçtim başa aldım :) Daha önceden de rastlamıştım ona:http://youtu.be/Gn7wsZfUgIg 40.sn civarı :)

Atom mühendisi :D

• "Hayatımın her gününü zaten son günüm gibi yaşarım." diyene güldüm. La germezekalı okulda ne işin var o zaman

Bilkent insanı genelde öyle zaten. Lafa gelince sanarsın dünyayı yönetiyor, faaliyete geçince tık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 17 Aralık 2011; 3:41:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sina-an

quote:

İlki kapak kızımız zaten, en güzelini seçtim başa aldım :) Daha önceden de rastlamıştım ona:http://youtu.be/Gn7wsZfUgIg 40.sn civarı :)

Dostum videoları sen mi çekiyorsun baya kaliteli görüntüler

• 2-3 defa başlığı gördüm.Her seferinde Bülent düşünüyor diye okudum.
  •  Bilkent Düşünüyor: Son Gün
    LER
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sina-an

quote:

Dostum videoları sen mi çekiyorsun baya kaliteli görüntüler

Evet ben çekiyorum, eğlencelik bir şeyler olsun hem de bir şeyler üretmiş olayım diye :)

• Yapıcı eleştirim geliyor yine

İlk videodaki gibi bu videoda da ne kadar abuk subuk cevap varsa neredeyse hepsini kızlar verdi.Bilkent kızlarının imajı çok fena hasar alıyor bu videolarla.Bir tane mi akıllı çıkmaz o kadar kız arasından ? Akıllı derken yani mantıklı cevap değil kasdettiğim.Hepsi bir marjinallik peşinde.Çok yapmacık, antipatik..

Erkeklerden ise bazıları yine çok orjinal cevaplar vermiş.Samimiyetleri daha iyiydi geçen videodaki gibi.Ama yine de yarısı saçma davrandı diyebilirim.

Bunlar sanırım heyecandan oluyor.Bu heyecanı yendikten sonra soruların cevaplarını alırsanız çok daha güzel ve eğlenceli yapımlar ortaya çıkacaktır.Geçen seferki gibi bunu da çok beğendim bir izleyici olarak.Umarım devamı gelir, elinize sağlık.
  • Hiç Allah diyen yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yapıcı eleştirim geliyor yine

İlk videodaki gibi bu videoda da ne kadar abuk subuk cevap varsa neredeyse hepsini kızlar verdi.Bilkent kızlarının imajı çok fena hasar alıyor bu videolarla.Bir tane mi akıllı çıkmaz o kadar kız arasından ? Akıllı derken yani mantıklı cevap değil kasdettiğim.Hepsi bir marjinallik peşinde.Çok yapmacık, antipatik..

Erkeklerden ise bazıları yine çok orjinal cevaplar vermiş.Samimiyetleri daha iyiydi geçen videodaki gibi.Ama yine de yarısı saçma davrandı diyebilirim.

Bunlar sanırım heyecandan oluyor.Bu heyecanı yendikten sonra soruların cevaplarını alırsanız çok daha güzel ve eğlenceli yapımlar ortaya çıkacaktır.Geçen seferki gibi bunu da çok beğendim bir izleyici olarak.Umarım devamı gelir, elinize sağlık.

Teşekkür ederim, aslında insanların bir kısmı sırf eğlence olsun diye cevaplıyor ama yine de büyük bir kesim cevaplarında ciddi. Heyecanın katkısı büyük, hatta insanlar kayıta başladığım zaman büyük değişimler geçiriyorlar. Ses tonu, mimikler birden değişiyor. Aslında bu kameraya alışkın olmadığımızdan doğal olsa da göze batabiliyor.

Bazı kişiler 5-10 dakika düşünüp prova yapmasına rağmen kayıt anında bocalayabiliyorlar :)

Elimden geldiğimce devam etmeye çalışacağım, havalar ve sınavlardan etkileniyorum ben de herkes gibi :)

• Guzel olmuş, sinan bey :) bir sonraki soru ne olucak simdiden soylede calisipda oyle çikalim dişari. *D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julies

Guzel olmuş, sinan bey :) bir sonraki soru ne olucak simdiden soylede calisipda oyle çikalim dişari. *D

Soru henüz belli değil ama önerilere açığız :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.