Şimdi Ara

Bilkent Düşünüyor: Son Gün (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrambled_

2:19daki elamanı kimse farketmemiş harelde atomlarına ayırırım diyo

Yalnız baya hissederek söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Püskevit Canavarı

quote:

Orijinalden alıntı: bozoklar

Hiç Allah diyen yok ya

O nasıl söz öyle kardeşim hiç Allah denir mi? O zaman yobaz, cahil, görmemiş olursun. Son günümde içerim eğlenirim okulun en güzel kızına ayar veririm diyeceksin ki cool olasın. herkes sana "vaay ne havalı çocuk ya " felan desin.

birde nasıl bi görmemişlikse herkes tüm paramı harcarım demiş. anladık zenginsinizde sürekli paranızdan bahsetme ihtiyacınız neden?

Videoyu izleyin de yorum yapın isterseniz, 3-4 kişi diyor. Ayrıca size ne insanların düşüncelerinden ?

Ayrıca "Çok param var, hepsini harcarım." mı diyor videodakiler ? Belki kenara köşeye koyduğu 700-800 lira var, onu harcayacak nereden biliyorsun ?

• bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Adana+Rakı diyen elemanın bir benzeri 'garıdır,gızdır' diyendi sanırım

O elemana acayip güldüm.
    0:56 dan sonrası, hareketleride bi tip zaten.

Öldüm ya gülmekten :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sina-an

quote:

Bu soru Bilkent'e ağır gelebilri diyecektim ki en güzel video olduğunu gördüm Adana+Rakı diyen elemanın bir benzeri 'garıdır,gızdır' diyendi sanırım

Bu arada direk camiye diyen yok

Diğer video için soru önerisi: 'Sevdiğiniz kişi şuan yanınızda olsaydı ne yapardınız?'

Yalnız çoğunun sevdiği yanında olabilir zaten :D

Bir arkadaştan da şöyle bir öneri geldi: "Bir filmde veya dizide oynasanız nasıl bir rol üstlenmek isterdiniz ?"

Bir başka öneri de şu şekildeydi: "Sevgilinizin sizi aldattığını öğrenseniz ne yapardınız?"

Seçmek lazım aradan bir tane artık :)

Vallahi çıkmadı hiç camiye diyen, oysa bizde son gün son dakikalar önemlidir, hayatının nasıl bittiği büyük fark oluşturur

Evet millet biz gibi sap değil tabi sevgilisi var herkesin

İlk soru güzelmiş, bi de yanlış anlaşılma tehliken yoksa 'Hangi hayvan olmak isterdiniz? diye bir şey de olabilir Ankara'da ve ya yakınında olsam bir gün gelecem valla ya çekim için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sina-an

quote:

Bu soru Bilkent'e ağır gelebilri diyecektim ki en güzel video olduğunu gördüm Adana+Rakı diyen elemanın bir benzeri 'garıdır,gızdır' diyendi sanırım

Bu arada direk camiye diyen yok

Diğer video için soru önerisi: 'Sevdiğiniz kişi şuan yanınızda olsaydı ne yapardınız?'

Yalnız çoğunun sevdiği yanında olabilir zaten :D

Bir arkadaştan da şöyle bir öneri geldi: "Bir filmde veya dizide oynasanız nasıl bir rol üstlenmek isterdiniz ?"

Bir başka öneri de şu şekildeydi: "Sevgilinizin sizi aldattığını öğrenseniz ne yapardınız?"

Seçmek lazım aradan bir tane artık :)

Vallahi çıkmadı hiç camiye diyen, oysa bizde son gün son dakikalar önemlidir, hayatının nasıl bittiği büyük fark oluşturur

Evet millet biz gibi sap değil tabi sevgilisi var herkesin

İlk soru güzelmiş, bi de yanlış anlaşılma tehliken yoksa 'Hangi hayvan olmak isterdiniz? diye bir şey de olabilir Ankara'da ve ya yakınında olsam bir gün gelecem valla ya çekim için

Güzel olabilir ya bizim okuldan bir sürü değişik hayvan çıkar aslında

Çekimlere bekleriz, sen çek de gönder istersen

• Ben gelecek sene (inşallah) üniversiteye geçince sen de mezun olmamış olursan yapıcam güzel bi şeyler

Lisede başıma fena işler gelebilir, reyizcikler, artisler, kokoşlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.