Şimdi Ara

Bilkent cs de 4 ortalama yapmak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
8.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne banlıyorsun lan arkadaşımı. Seni İTÜ'nün zindanlarına atarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukdoner_651

Ne banlıyorsun lan arkadaşımı. Seni İTÜ'nün zindanlarına atarım.
    İtünün zindanlarına al ama Celal Şengörün yan odasına al. Etme bilader.
  • Kaldır o bloğu derhal yoksa duvarları tarayan silahımla vururum seni. İTÜ EHB remembers.

• quote:

Orijinalden alıntı: uchihagaeshi

Yapma yaw

Alıntıları Göster
    Gece gece uyumuyor musun? Sen de mi Amerikadasın benim gibi?
  • Kaldır o bloğu derhal yoksa duvarları tarayan silahımla vururum seni. İTÜ EHB remembers.

• quote:

Kaldır o bloğu derhal yoksa duvarları tarayan silahımla vururum seni. İTÜ EHB remembers.
    Seni de banlarım sen gibi.
  • Hocam ODTÜ-Çocuk Gelişimi için İTÜ-Elektronik bırakılıp mezuna kalınır mı sizce yoksa ağlamalı mıyım?

• quote:

Hocam ODTÜ-Çocuk Gelişimi için İTÜ-Elektronik bırakılıp mezuna kalınır mı sizce yoksa ağlamalı mıyım?
    Reis kendini admin sanıyor baksana ban falan atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Hocam ibre değişti benim. ODTÜ-Okul Öncesi mi yoksa Bilkent - EE mi sizce? Bilkent EE bir marka ama çocukları çok seviyorum onların hayatlarına dokunup hepsini Bilkent EE'li yapmak istiyorum.

• quote:

Reis kendini admin sanıyor baksana ban falan atıyor

Alıntıları Göster
    Canım sıkılıyor. Gerçek ismimle yazmıyorum akademisyen olduğum için. Burada gelip dalgamı geçiyorum. Çok mu gördün? Eskiden kalma forum alışkanlığı.

Hem bana ne itünün mü daha zor olduğundan odtünün mü daha zor olduğundan. Hayatımdaki en kolay yıllarım lisans yıllarımdı. İsterse 2 kat zor olsun gene de biter. Amerikada elektrik alanında doktora yapıyorum her türlü kanıtlayabilirim.

• Hocam bana referans mektubu yazar mısınız?

• quote:

Hocam bana referans mektubu yazar mısınız?
    Ciddiysen transkript at.
  • Hocam henüz erken ama inşallah bir gün :)

• Bunun için oyunlarda hep headshot atman lazım. Counter Strike'in püf noktası budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Canım sıkılıyor. Gerçek ismimle yazmıyorum akademisyen olduğum için. Burada gelip dalgamı geçiyorum. Çok mu gördün? Eskiden kalma forum alışkanlığı.

Hem bana ne itünün mü daha zor olduğundan odtünün mü daha zor olduğundan. Hayatımdaki en kolay yıllarım lisans yıllarımdı. İsterse 2 kat zor olsun gene de biter. Amerikada elektrik alanında doktora yapıyorum her türlü kanıtlayabilirim.

Alıntıları Göster
    Nerde ne yaptığın umrumda değil de çok boş adamsın orası kesin :d

• quote:

Nerde ne yaptığın umrumda değil de çok boş adamsın orası kesin :d

Alıntıları Göster
    Eyvallah. Sen de boşsun.
  • Doğru düzgün tecrube yazıyorum millet gelip beni yalanlıyor. Arkadaşta suç zaten gelip buraya danışıyor. Burası geyik mekanı bundan sonra ciddi hiç yazmayacağım.

Geçenlerde adamın çükünde sivilce çıkmış çekmiş foruma koymuş. Ne yapıyım diye? İnsanlarda doktora git diye yazmış.

Geçenlerde birisi hadım edilmek istiyorum ne yapıyım diye yazmış. Bunların hepsi bu forumda oluyor arkadaşlar. Ondan sonra böyle konular açıp da ciddi cevaplar beklemeyin döverim ve banlarım.
  • quote:

Hocam ibre değişti benim. ODTÜ-Okul Öncesi mi yoksa Bilkent - EE mi sizce? Bilkent EE bir marka ama çocukları çok seviyorum onların hayatlarına dokunup hepsini Bilkent EE'li yapmak istiyorum.
    Kendi bölümüm olan ODTÜ okul öncesi öğretmenliğini öneririm çünkü sınavlar ciddi anlamda zor ve çok disiplinli bir eğitim alıyoruz. Yurt dışı imkanları çok iyi bu sene bir arkadaşım Finlandiyanın en iyi anaokulunda staja başladı. Ayrıca bölüm %100 İngilizce.
    Bilkente bazı arkadaşlar düşük zekalı oldukları için para verip giriyorlar yani bilmiyorum onlarla aynı amfide oturacaksın aynı yemek sırasında bekleyeceksin falan çok onur kırıcı şeyler bunlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.