Şimdi Ara

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
633
Cevap
28
Favori
63.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam
  • @kuvant512 Rica ederim. :)

• Selamlar benim de aradığım 2 anime(çizgi film de olabilir) var.

1=Normal bi şekilde insanlar var ama insanlar garip bir şekilde siyah sıvımsı bir şeye dönüşüyorlar ve hareket ediyorlar filmin sonunda ise bir kale var ve kale yıkılıyor kale ise ormanlık bir alanın içinde. tahminen 2010-2013 arası izlemiştim hayal meyal bu kadarını hatırlıyorum.

2= Diğeri ise küçük bi kız var bu kızın abisi ölüyor baya üzülüyor ve her gün ona dua ediyor sonra sonra bu kızın erkek arkadaşı oluyor ve yavaş yavaş abisini unutuyor.Abisi öteki dünyada kardeşinin unuttuğunu seziyor ve hem kardeşine hem erkek arkadaşına hayalet şekline girerek (hayalet a baya büyük ve siyah canavarı andırıyor)musallat oluyor.tahminen 2015 civarı olması lazım.

bu kadarını hatırlayabildim Yardımcı olursanız sevinirim

• Seçilemeyen kullanıcı adı kullanıcısına yanıt
    Cille diye bişeyler görmüştüm Bi bak istersen
  • kage mi K kullanıcısına yanıt

o değil maalesef, cille Türk yapımı bahsettiğim yabancıydı

Büyük ihtimalle Taşın Sırrı çizgi filminden bahsediyorsun. Diğer adı Uniminipet. Güney Kore yapımı bir animasyonmuş.

Hatta bu animeyi bende izlemiştim. Sayende hatırlayıp anime listeme eklemiş oldum. : )

https://myanimelist.net/anime/32580/Uniminipet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trao -- 9 Haziran 2021; 11:24:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Trao

Büyük ihtimalle Taşın Sırrı çizgi filminden bahsediyorsun. Diğer adı Uniminipet. Güney Kore yapımı bir animasyonmuş.

Hatta bu animeyi bende izlemiştim. Sayende hatırlayıp anime listeme eklemiş oldum. : )

https://myanimelist.net/anime/32580/Uniminipet

Çok teşekkür ederim hocam. Yıllardır bunu arıyordum inanır mısınız? :D Hatta ben bu forumda sorduktan sonra dm'de soranlar oldu "bulabildiniz mi ben de arıyorum senelerdir bunu" diye. Sonunda yıllardır kafamdan silinmeyen soru işaretini kaldırdınız ortadan, ne kadar teşekkür etsem az olur.

Rica ederim.  Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı 

Ben de unuttuğum animeyi hatırlamış oldum. Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı 

• 2000'li yılların ortalarında ATV'de yayınlanan bir anime vardı ?

İki karakteri hayal meyal hatırlıyorum. Biri köpek balığı diğeri de ninjaydı galiba. Sharkman mi neydi adı ? Shounen tarzıydı.

O dönem yayınlanan çizgi filmlere baktım Bakugan ve Duel Masters var ama benzemiyorlar.
  • Yusuf irtürk Y kullanıcısına yanıt

ilkini bilmiyorum ama 2.si bleach. sadece bir bölümde oluyor dediğin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknamebulamadimyether

Arkadaşlar merhaba benim de uzun zamandır aradığım bir anime var ama o kadar bilinmez ki kafayı yiycem. Onun hakkında bulabildiğim tek şey bi kullanıcının yorumu oldu. Şimdi onu buraya kopyalayacağım.

ben 2007-20010 arası televizyonda bir anime mi çizgi film mi ne izliyordum ama kanalı ve adını hatırlamıyorum. okula giden bi erkek vardı bide onun pembe konuşan bi tavşanı vardı. tavşanla birlikte insanlara yardım ediyorlardı. ama bu tavşan aslında insana dönüşebiliyordu ama bundan erkeğin haberi yoktu. tavşan asasıyla insana dönüşünce saçları twintail pembe olan güzel nazik liseli bir kız oluyordu ve o erkek bu kıza aşıktı. kız insanlara yardım ediyordu sonra tekrar tavşana dçnüşüyordu. bide zorba kırmızı kısa saçlı bi kız vardı ve o da erkeğe aşıktı ama tsundereydi. hatta bi bölümde erkeği çağırmıştı demişti ki kalbini steteskopla dinleyecem. şimdi söyle şu pembe saçlı kıza karşı neler hissediyorsun? erkeğin de kalbi hızlı hızlı atmaya başlamıştı kız onu duydu. sonra dedi ki tamam bir şey söylemene gerek yok ben anladım dedi ve üzüldü. başka bir şey hatırlayamıyorum

Bu yorumun dışında ben de neredeyse aynılarını söyleyebilirim. Kızın saçları magenta tonlarında. Ve bi an kalmış aklımda; çocuk tavşan olan kızla(tavşan halindeyken) konuşuyor ve biraz sonra elindeki aynaya bakınca arkasında kızı görüyor. Aklımda çok silik her şey. Bı de babası vardı çocuğun ve birine aşık oluyodu sanırım. Son bölümünde mi ne kadınla evlenecekken birden etrafında kadının klonları oluşuyordu kadın gelinlikli duvağı var bu yüzden görünmüyor. Animenin en sonunda pembe saçlı kız oğlanın sınıfına gelip yanına oturuyo. Arkadaki kırmızı saçlı kız da sinirleniyo falan. Kırmızı saçlı biraz daha erkeksi. Ha bi de tek hatırladığım bi şey daha var. Kırmızı saçlı kızı aysun topar seslendiriyordu. Ya yumurcakta ya da trt çocukta çıkmıştır diye düşünüyorum. Umarım yardımcı olan biri çıkar çünkü hiçbi yerde bulamadım.

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı
    Buna benziyordu biraz görünüm olarak

o aradaki mesajı ben yazmıştım 😂 buldum sonunda

Hey Yo Yorang isimli bir kore animesi

smart çocuk tv'de türkçe dublaj çıkmış. ama şuan internette türkçesi yok. bir fansubdan çevirmesini istedim belki çevirirler türkçe altyazılı olarak. 26 bölüm toplam.

kendi aradığım steteskop sahnesini 20. bölümde buldum. senin aradığın evlenme sahnesi 25. bölümde. kızın gelip çocuğun yanına oturması 26. bölümde. ayna sahnesini bulamadım çünkü hepsini izlemedim.

youtubede tüm bölümler altyazısız korece var chbjnkknk

bu arada o şey tavşan değil tilkiymiş cgxfhcbk

• Feyochama kullanıcısına yanıt

peki teşekkür ederim

Merhaba özelden cevaplayamadım sanırım nskdnskdjsksjsjs sana animegünlüğüm blogspot sitesinden soran da bendim sndnsmsms her neyse çok teşekkür ederim aklımda kaldığı şeklî biraz daha farklı ama buymuş gerçekten.
    Ayna sahnesi 15. bölümde bu arada
  • nicknamebulamadimyether kullanıcısına yanıt

rica ederiiim ctctftçb benim de aklımda biraz farklıydı ama 7 yaşında izlediğim için normal sanırım😂

• Çok yıl geçti üstünden ve ben bazı sahneleri ancak hatırlayabiliyorum.

Film veya bir dizi mi bilmiyorum?

Hatırladığım sahnede; adam diğer kargaların üstünde uçuyordu ve insan boyutlarında irice bir kargaydı. Mağarasında biri veya birileri vardı ve bu karga adama yaralandığı için yardım ediyorlardı.

• Elbbr E kullanıcısına yanıt

Aklıma Howl no Ugoku Shiro filmi geldi. Türkçe adıyla "Yürüyen Şato" Güzel filmdir. Dediklerine uyuyor.

• Gerçekten teşekkür ederim. Şimdi gidip izliycem:))

• Merhabalar ben benim aradigim animeyi 90 li yillarda iskenderun'un yerel kanalinda tv de izlemistim konusu soyle idi :

Dünyadan uzaya yollanan bir çocuk var. Aslında bu çocuk uzaya kaybolan babasını bulmaya gidiyor ve yolu çift güneşli bir gezengene düşüyor. Bu gezegenin az gelişmiş mayalara benzeyen bir topluluğu var ve kısmen telepati telekinesi gibi yeteneklere sahipler ve güneşe tapıyorlar . Çocuk bu gezegende babasını arıyor . Ve öğreniyorki babası bu gezegende bulunmuş ve halka tarımı teknolojiyi inşaat ev baraj yapmayı öğretmiş çocuk babasını aramaya devam ederken gezegende kötü bir krallığa rastlıyor. Bu halka zulmeden bir krallık ve altın bir beyine tapıyorlar. Altın beyin kendisinden bir şey istendiğinde yapıyor deprem sel yangın gibi fakat bu çocuk, zorda kalınca çok güçlü telepatik bir yeteneğe sahip oluyor ve telepatik gücüyle her seferinde altın beyini yeniyor. Beyine tapanlar çocuğu öldürmeye çalışıyorlar vs topluluğun kralı aslında çocuğun babası ve hafızasını yitirmiş çocuğu hatırlamıyor, çocuk kralın babası olduğunu anladığı an telepatik yeteneği zirve yapıyor ve babası çocuğu hayırlıyor, babası altın beyini yok ediyor ve yok ederken o da yok oluyor. Çok eski bir anime aslinda 90 yillarda izlemistim ama halen hatirlarim ve senelerdir aramama ragmen bulamadim

• Bulamadığım bazı animeler var

Birincisi

Planet çocuk da çıkan kırmızılı araba ve diğer arabalarla arena savaşı

İkincisi

Planet çocuk da yine bu DC araba boyutunda mini robotların kullanıldığı keskin nisancu yeşil robot vardı hatta bir takım başkana olan suikastı engrllrmeye çalışıyordu
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.