Şimdi Ara

BİLGİSYAR TOPLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sizlere bilgisayar toplama konusunda yardım etmek istiyorum. Eğer bütçe ve özellik bakımından ne istediğinizi söylersenin seve seve yardımcı olurum.
    İYİ FORUMLAR...

• Genelde sistem toplama konusunda yardıma ihtiyacı olanlar aynı bütçede yeni açılmış konulardan yardım alıyor ya da kendileri konu açıyorlar. Sistem toplama ile ilgili geçmişte de böyle iyi niyetle açılmış konular oldu. kimisinde talep oldu fakat herkes ilgi beklediği için hatalar oldu. Yanlış alıntılar oldu çok kargaşa oldu. O yüzden imazana yardım isteyenlere p.m den yardımcı olabileceğini not düşerek arkadaşların konularına gitmek daha faydalı olur. Biz teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygı dileklerimle, İyi forumlar...

Cumfiçu.
  • cumfiçu kullanıcısına yanıt
    +1
  • cumfiçu kullanıcısına yanıt
    Arkadasım İyi forumlar.
    P.M yerine bu başlık üzerinden cecap verilmesinin doğru olduğu düşünüyorum çünkü belki bir başka kişininde ihtiyacını görür burda paylasılanlar p.m olarak kişiselleştirmiş oluruz.
  • gfbahmetli kullanıcısına yanıt
    kardeşim tamam anladık millete yardımcı olmak isityorsun bu kadar konu açmanın ne anlamı var aynı konuyu 3-4 tane açmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karl_marx -- 15 Ekim 2013; 16:41:20 >
  • Kısmetin nerden geleceği belli olmaz kardes.
    Ne alaka
  • Belki bir arkadaşımız baska konuda gezerken fark edecek.
    Siz bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Genelde sistem toplama konusunda yardıma ihtiyacı olanlar aynı bütçede yeni açılmış konulardan yardım alıyor ya da kendileri konu açıyorlar. Sistem toplama ile ilgili geçmişte de böyle iyi niyetle açılmış konular oldu. kimisinde talep oldu fakat herkes ilgi beklediği için hatalar oldu. Yanlış alıntılar oldu çok kargaşa oldu. O yüzden imazana yardım isteyenlere p.m den yardımcı olabileceğini not düşerek arkadaşların konularına gitmek daha faydalı olur. Biz teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygı dileklerimle, İyi forumlar...

Cumfiçu.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.