Şimdi Ara

Bilgisayarın SESİ Gidiyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bilgisayarımda bi virüs geziniyor ne kadar taratsamda bi türlü bu virüs bulunmuyor 3 tane antivirüs programında denedim olmuyor bulunmuyor

bilgisayarımın sesi bi anda sanki belli zamanda gidiyor sesin özellikleri kayboluyor ses yok yani
    ama mesela winamp acık sa sesin özellikleri gidiyor ama winamp taki es devam ediyor

ses gitmeden önce bi pencere geliyor win32 yazıyor üstünde birde xp deyim 98 pencereleri gelip gidiyor sonra ses pört::S
    bazı günler hic gelmiyor anlamış değilim
    bu olay ağdan bulaştığını biliyorum bi arkadaşımın bilgisayarından atlaya atlaya şu an evimizdeki 4 bilgisayarda da var ses i kesiyor

bu arada reset attıktan sonra ses yerine geliyor böle bi sorun başından gecen varsa yardımcı olursa sevinirim

• ilginçmiş ben sana kesin çözüm format diyim :)
  • bide kaspersky ile dene derim belkide denemişsindir ama bir öneri
  • anti virüs değilde spyware doctor gibi programlarla pc yi taramtayı dene.ayrıca çok ilginç bir virüs diğer bilgisayarlada olamsa virüs olmasa virüs değildir diyebilirdim ama...
  • aynı anlattığın birebir sorunu bakım yaptığım cafe deki ana makinada yaşadım..format falan hikaye anakartı değiştirdik:P..ses kartı uçmuş galiba..ama bazen bu işe bi virüz yol açabilir mi acaba diye hala düşündüğüm oluyo
  • benim sorunum aynen bu sayfadaki http://forum.donanimhaber.com/m_8774665/tm.htm
    sorun arkadaşlar resimde koymus hata gönderme zorunlu bastığımız hata resmini koymuşlar birebir aynısı bendeki verilen ilk posttaki çözümleri denicem ses kartının uçtuğunu sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hocaaa -- 19 Ocak 2007; 1:18:15 >
  • Arkadaslar Aynı Sorun 'u ßende Yasıyorum :((
  • Bu sorunu uzun zamandır yaşamıyorsanız Başlat>Tüm Programlar>Donatılar>Sistem araçları>Sistem Geri Yükleme ye girip bu sorunu yaşamadığınız bir tarihte geri dönüşüm noktası ayarlanmışsa oraya alın.

Eğer bu işe yaramıyorsa ve virüs de bulmuyorsa (vardır ama rootkit olabilir) format tek çözüm olur o zaman..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.