Şimdi Ara

Bilgisayarımın üstüne bastım ekranı kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese, 10 yıllık yoldaşım canım bilgisayarımın üzerine yanlışlıkla basmam sonucunda ekranı kırıldı. Bu zamana kadar bir kere bile düşürmediğim bilgisayarımın başına böyle bir şey gelince haliyle üzüldüm bu devirde yeni bilgisayar almak çok zor zaten. Sizce tamiri olabilir mi bunun, olursa nasıl? Sokaktaki bilgisayarcılara güvemeli miyim ? Bu zamana kadar tamirci yüzü bile görmedi:( Bilgisayarımın üstüne bastım ekranı kırıldı Bilgisayarımın üstüne bastım ekranı kırıldı Bilgisayarımın üstüne bastım ekranı kırıldı Bilgisayarımın üstüne bastım ekranı kırıldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam, benim de 12 yıllık laptopum var aranızdaki bağı anlayabiliyorum. Ekranın değişmesi gerekecek, başka çaresi galiba yok. Eğer laptopu sadece evde kullanıyorsan hdmi veya vga kablosu satın alıp harici tv veya monitöre bağlayıp kullanın.

• sreylare kullanıcısına yanıt
    Yanıtın için teşekkürler hocam. Evet dediğin gibi hocam bilgisayarımla aramdaki bağ çok başka harici monitör aklıma gelmemişti ona bir bakayım. Ama ben bilgisayarı çok taşıyorum yanımda. Her ne kadar genelde evde kullansam da. Tamir fiyatları hakkında bilgin var mı hocam ?

• Neil Patrick Harris kullanıcısına yanıt

Maalesef bilgim yoktur.

• Up

• Bilgisayarcılarda çıkma ekranlar olabiliyor onlardan uydurup yapabilirler. Hem ekonomik olur.
    Bilgisayarcıya güven ayrı bir konu bildiğin yere yaptırsan daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.