Şimdi Ara

Bilgisayarımın tarihi durduk yere değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi bilgisayarımın saati durduk yere değisiyor. Oyun oynarken nette gezinirken değişiyor interneti kesiyor. sonra kendiliginden güncel tarihe geciyor. 01.01.1900 e aliyor direk :) saniyesi 1 den basliyor 60 a geldiginde yine 2015 e geliyo fakat hergün günde 2 kez yapiyor. acık oldugu saatler ise yaklasık 8 saat. Bios pili olabilir simdi elbet ama daha bu bilgisayari alalı 1 hafta oldu. gigabiyte z97 HD3 anakartım var ve daha yeni aldım. şimdi bios güncellemesi pili mi yoksa virüs mü bilemedim. ama dedigim gibi sadece 1 hafta oldu ve 1 oyun kurulu o da world of thanks arada facebooka giriyorum yada film izliyorum online. fakat bilindik bi siteden. sizce ne olabilir. nerden baslamalıyım. garantisi oldugu icin acaba hic ugrasmadan servise mi vermeliyim.

• Hiç uğraşma servise ver
  • daha yeni almıstım tadini cıkaramadan ana kart mı beklicem simdi :(
  • CumhuR_03 C kullanıcısına yanıt
    Bios pilin bitmiş olabilir. Anakartın 2.el mi ? yada belki hatalı üretimdir 1 hafta olduysa geri gönder yenisini vermeleri lazım diye biliyorum
  • daha yeni sıfır almıstım. kasayi da sıfır topladım zaten. 3.300 tl ye bilgisayar aldım bios pili sorunlu sanirim ya ne bicim is anlayamadim. servise vericem ama kim bilir ne zaman gelir artk
  • arkadaslar pil degisiminden sonra sorun düzeldi tsk ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.