Şimdi Ara

bilgisayarımdaki bu virüsün nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma bir birüs girdi ilginç bir şey ama
    Nasıl girdi anlamadım.
    Ama etkileri şöyle.
    Sağ tık özllikler internet explorer açıkken çalışmıyor ama diğer zamanlardada çoğu kısmı yok sadece düzenle kısmı var.
    Belgelerime giremiyorum...
    Resimlerim klasörüne giremiyorum...
    Bilgisayaarıma giremiyorum bunların hepsi internet explorer açıkken oluyor diğer zamanlardada oluyor ama nadi.
    bu gibi özllikler mevcut...

Nasıl düzeltebilirim... fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesbont -- 18 Kasım 2009; 19:28:01 >

• fikrimiz hep aynı güncel bir antivirus yükle tarat sonra combofix yükle tarat vs yani herkesin diyeceği şey.
  • ComboFix programını indirip tarat.Tahminim ilk olarak Spy fakat virüste olabilir.ComboFix sorun bulmazsa anti-virüs programıyla tarat.
  • combofix sorununu çözecektir büyük ihtimal
  • Ben farklı birşey söylüyeyim o zaman ; Sistem geri yükleme yap.
  • Yanlız şuda var virüs olamayabilir sana bu sıkıntıları yaşatan.
    Yani herhangi bir sistem dosyasındaki problem v.b sana aynı sorunları yaşatır.
    Sana tavsiyem piyasadaki tanınmış antivirüs programlarıyla pc komple taratman fayda etmez ise,format atmandır.Eğer format atmak istemiyorsan onarmayıda deneyebilrisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Yanlız şuda var virüs olamayabilir sana bu sıkıntıları yaşatan.
    Yani herhangi bir sistem dosyasındaki problem v.b sana aynı sorunları yaşatır.
    Sana tavsiyem piyasadaki tanınmış antivirüs programlarıyla pc komple taratman fayda etmez ise,format atmandır.Eğer format atmak istemiyorsan onarmayıda deneyebilrisin.

imzan süpermiş soruna gelecek olursak kurduğun işletim sistemi ile alakalı olabilir en başlarda böyle bir sorun varmıydı eğer yok ise sistemi geri yükle oda olmazsa arkadaşların dediklerini yap oda olmazsa son çare format

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.