Şimdi Ara

Bilgisayarım açılır açılmaz donuyor! Acil Yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımı açar açmaz nereyi tıklasam mouse imleci kumsaati oluyor ve donuyor. Sanırım bir virüs yedim fakat avast ile güvenli kipten full taratma yaptığım halde virüs bulunamadı. Aynısı komşuya olduğunda format atmıştık.. Fakat verilerimin yüzünden format atmak istemiyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşayıpta fix'ini bulabilen varsa çok sevinirim.. Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

• Ram'lerin yerini degıstırme olayına falan gırdınmı az oncede baska bı topıc'de belırttım benim'de basıma geldi ram'lerın yerını degıstım ve duzeldı sende bi dene ıstersen...
  • Sağol dostum bir deneyeyim :)
  • ctrl+alt+del ile görev yöneticisinden işlemlere bir bak arkaplanda gereğinden fazla çalışan herhangi bir exe varsa spy trojan girmiştir pc ye işlemi sonlandır yapıp başlat/çalışıtır/msconfig enter açılan pencereden başlangıç sekmesini tıklayıp virüs programın haric açılışta ne varsa kapat (tıkları kaldır).yenden açıldığında bilgisayarın ekle-kaldıra bak herhangi bi uygulama kurulmuş olabilir bilgisayarına daha sonra sırayla çerezleri sil temp i boşalt ad-aware kurup tarat makinayı ne bulursa sil.
  • Arkadaşlar bilgisayarımı 3 gün önceye aldım düzelti. Görev yöneticisinden baktığımda herangi bir yabancı dosya yoktu.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: akix

Ram'lerin yerini degıstırme olayına falan gırdınmı az oncede baska bı topıc'de belırttım benim'de basıma geldi ram'lerın yerını degıstım ve duzeldı sende bi dene ıstersen...

türk usulü
  • Sistemini formatlamadan bu sorunu çözmene sevindim. Her sorunda format diyen zihniyetlere iyi bir örnek olsa gerek..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.